Sydney Sweeney pragnie nowego wyzwania jako aktor i producent


Sydney Sweeney szybko staje się coraz bardziej popularny jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood, a przez ostatnie kilka lat robiła to głównie poprzez niekonwencjonalne, niekonwencjonalne i niezwykle zabawne filmy. Przed premierą jej najnowszego filmu pt horror o zakonnicy NieskazitelnyPolygon rozmawiała ze Sweeney o tym, jak wybiera swoje projekty i co to znaczy grać w nich w porównaniu z ich produkcją.

Według Sweeney jej proces wyboru scenariuszy i projektów jest prosty: musi ją przestraszyć. Kiedy myśli o scenariuszach, wyjaśnia: „Jeśli coś mnie przeraża w trudny sposób, to właśnie to powinnam zrobić”.

To nie bolało Nieskazitelny przerażała ją z więcej powodów niż poczucie, że jest to wymagająca rola. Po raz pierwszy wzięła udział w przesłuchaniu do filmu dziesięć lat temu, gdy miała 16 lat – czyli dużo wcześniej Euforia podniosła jej sławę. – mówi Sweeney Nieskazitelny była „bardzo inna”, kiedy po raz pierwszy brała udział w przesłuchaniu, ale utkwiło jej to w pamięci. Kiedy więc założyła własną firmę produkcyjną, Pięćdziesiąt pięćdziesiąt filmówi zaczęła myśleć o tym, jak wykorzystać swoją miłość do horrorów do swojego kolejnego projektu, od razu zapragnęła znaleźć scenariusz, który przez te wszystkie lata nadal ją przerażał. Kiedy się o tym dowiedziała Nieskazitelny wciąż nie został wyprodukowany, twierdzi, że musiała skorzystać z okazji.

„Nie widziałem postaci, która wybrała się w tak szaloną podróż jak Cecilia” – powiedział Sweeney. „Zaczyna w tak cichej, czystej i niewinnej przestrzeni i przechodzi przez taką transformację. […] Dlatego naprawdę fajnie jest mieć po stronie aktora postać, która po prostu rozciąga nogi i stawia przed tobą nowe wyzwania”.

Reklama

Zdjęcie: Kolekcja Neon/Everett

Sweeney twierdzi, że aby podjąć to całe ryzyko, zarówno jako producentka, jak i aktorka, potrzebowała wokół siebie ludzi, którym mogłaby zaufać, dlatego samodzielnie wybrała ekipę, a reżyserem wybrała swojego częstego współpracownika, Michaela Mohana.

„Mike i ja pracowaliśmy razem nad wieloma projektami i zawsze miałem wrażenie, że mam z nim tak świetne relacje, że mogę go śledzić” – powiedział Sweeney. „Mike naprawdę mnie słucha, a nawet będzie ze mną walczyć z powodu moich opinii, co moim zdaniem jest ważne. Nie chcesz mieć menedżera twierdzącego jako swojego partnera.

„I myślę, że po prostu postrzegamy filmy w ten sam sposób. Podoba mi się to, że jest lojalny wobec swojego zespołu. Kocham to. Jest lojalny wobec członków załogi. Podoba mi się sposób, w jaki pracuje na planie. […] Jako producent chcę mieć pewność, że na planach, które prowadzę, panuje atmosfera podobna do tej, której doświadczyłem jako aktor pracujący z Mikiem. Mając go na czele projektu, wiem, że każdy poczuje się szanowany i będzie zadowolony ze swojego doświadczenia”.

Choć strach przed porażką i obietnica nowego, ekscytującego sukcesu mogą mieć kluczowe znaczenie dla Sweeney jako aktorki, jej wybory dotyczące firmy produkcyjnej są nieco inne, choć nie mniej ryzykowne.

„Jeśli chodzi o producentów, to raczej chcę po prostu wypróbować wszystko i zobaczyć, co mi się najbardziej podoba lub w czym mógłbym być lepszy” – powiedział Sweeney. „I dopóki tego nie odkryję, będę próbować różnych gatunków”.

Nieskazitelny jest teraz w kinach.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...
Advertisment