Świętuj Dzień Mario dzięki tym aplikacjom i naklejkom na iPhonie


Dla tych, którzy nie są znani, 10 marca jest znany jako Dzień Mario, z powodu 10 marca, i oficjalnie będzie dostępny w 2021 r. W tym roku marka obchodzi również 36. rocznicę powstania Super Nintendo World, który ma zostać otwarty w Universal Studios w Japonii w przyszłym tygodniu. .

Jeśli kochasz najsłynniejszego hydraulika na świecie, możesz świętować Dzień Mario na swoim iPhonie na kilka sposobów.

Super Mario Run

Kontroluj Mario jednym dotknięciem. Uruchomiony w 2016 roku, była to pierwsza gra Nintendo wydana na iPhone’a. Super Mario Run jest naprawdę łatwy do grania. Wystarczy, że zdążysz stuknąć, aby wykonać stylowe skoki, obroty w powietrzu i skoki po ścianie, aby zebrać monety i osiągnąć cel.

Aplikację można uruchomić bezpłatnie, ale po zakupie Super Mario Run za 9,99 USD będziesz mógł grać we wszystkie tryby bez dodatkowych opłat. Przed zakupem możesz wypróbować wszystkie cztery tryby: World Tour, Toad Rally, Remix 10 i Kingdom Builder. Pobierz Super Mario Run z App Store tutaj i ciesz się Mario Day.

Mario Kart Tour

Reklama

Czy kiedykolwiek chciałeś zagrać w Mario Kart na swoim iPhonie? Dzięki Mario Kart Tour możesz ścigać się z maksymalnie siedmioma innymi graczami na całym świecie w trybie dla wielu graczy, niezależnie od tego, czy są zarejestrowani jako przyjaciele w grze, są w pobliżu, czy są rozproszeni po całym świecie.

Wyścigi wieloosobowe można dostosować za pomocą różnych zasad, takich jak wyścigi indywidualne lub zespołowe, prędkość gokartów i liczba miejsc na przedmioty. Mario i przyjaciele wkraczają na cały świat w tym nowym Mario Kart, ścigając się po torach inspirowanych prawdziwymi miastami, a także na klasycznych torach Mario Kart.

Rozpoczęcie gry jest darmowe, dostępne są zakupy w aplikacji, takie jak złota przepustka za 4,99 USD. Pobierz go tutaj w App Store.

Naklejki Mario dla iMessage

Wreszcie, możesz świętować Dzień Mario za pomocą tych naklejek iMessage stworzonych przez Nintendo. Są tam naklejki Super Mario Run i 8-bitowe naklejki Super Mario.

Pierwszy z nich można pobrać bezpłatnie i zawiera 19 naklejek do wykorzystania w iMessage i możesz go pobrać tutaj. Wersja 8-bitowa ma 30 naklejek i kosztuje 1,99 USD. Można go pobrać tutaj.

Jak będziesz się cieszyć Mario Day? Powiedz nam, że sekcja komentarzy poniżej.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...

IRS przedłuża swój program podatkowy Free File na kolejne pięć lat

Program IRS Free File będzie dostępny przez kolejne pięć lat. Agencja ogłosiła że przedłuża program do października 2029 r., umożliwiając ludziom bezpłatne składanie...

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...
Advertisment