Świetne słuchawki douszne nie muszą kosztować 250 USD!


Potrzebujesz porządnej pary słuchawek na siłownię lub na relaks, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, których Apple chce na AirPods? Sprawdź Soundcore Life Dot 2. A najlepsze jest to, że kosztują poniżej 50 dolarów.

Musisz przeczytać: Czy to akcesorium uszkodzi Twój MacBook?

Jest wiele rzeczy do polubienia w pąkach Life Dot 2.

Po pierwsze, jakość dźwięku jest świetna. Nie jestem audiofilem, ale potrafię odróżnić maleńkie pąki od błędów, które mogą zapewnić dobry zakres audio, z basami i wysokimi tonami, a one to robią. Doskonale nadają się do muzyki, audiobooków oraz wykonywania i odbierania połączeń dzięki dynamicznym przetwornikom 8 mm i doskonałemu odbiórowi mikrofonu.

Możesz także wybrać pojedynczy pączek, który automatycznie przełączy się na tryb mono, co jest świetne, jeśli nie chcesz być całkowicie odizolowany od świata zewnętrznego.

Są też wygodne. Są wyposażone w zestaw AirWing (który pomaga pąkom przyczepiać się do ucha) i wkładki douszne (końcówka, która trafia do ucha), więc istnieje wiele możliwości dostosowania. Uzyskanie odpowiedniej kombinacji zajmuje trochę czasu, ale warto poświęcić trochę czasu, aby ją uzyskać.

Reklama

Są naprawdę super wygodne i nie mam problemu z utrzymaniem ich w uszach podczas treningu lub poza domem.

Są również wodoodporne zgodnie z IPX5, co oznacza, że ​​są dobre do użytku w deszczu i podczas spoconych treningów. Warto jednak zaznaczyć, że etui nie jest wodoodporne.

Nie mogę pominąć niesamowitej żywotności baterii. Pąki oferują 8 godzin na jednym ładowaniu, a wraz z etui oferują niesamowite 100 godzin użytkowania między ładowaniami. A jeśli pozwolisz, aby pąki opadły płasko, 10 minut odpoczynku w etui zapewni im wystarczającą moc na 1,5 godziny. Etui wykorzystuje złącze USB-C do szybkiego ładowania.

Za 50 USD wkładki douszne Soundcore Life Dot 2 oferują zadziwiającą wydajność w przystępnej cenie. Nie mają ścisłej integracji z iOS, którą oferują AirPods, ale nie miałem problemów z używaniem ich na różnych urządzeniach. Moje codzienne sterowniki to AirPods Pro, ale używam ich od wielu dni i bez reklamacji. Jasne, nie mają funkcji redukcji szumów i ścisłej integracji z iOS, ale nie jestem pewien, czy to warte 200 USD dodatkowych. Co więcej, żywotność baterii w nich jest naprawdę wyjątkowa.

Te wkładki douszne są odporne na uderzenia, niezawodne i mają metkę, która nie sprawia, że ​​się kulisz.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pierwszy zwiastun Asteroid City to najbardziej Wes Anderson, jaki zobaczysz dzisiaj

Czy rzeczywiście kosmici ukrywają się gdzieś w Searchlight Pictures Miasto asteroid z reżysera Wesa Andersona jest do dyskusji. Jednak całkiem jasne jest...

Zapasy WWE zmieniły mnie w cis, a potem w trans

Z WrestleManią 39, która rozpocznie się 1 kwietnia, i nową książką Abrahama Josephine Riesmana, współtwórcy Polygon Ringmaster: Vince McMahon i zniszczenie...

CMA pogłębia sondę w sprawie fuzji VMware-Broadcom w związku z obawami, że może podnieść ceny serwerów w Wielkiej Brytanii

Urząd ds. Konkurencji i Rynków (CMA) pogłębia dochodzenie ws Fuzja VMWare-Broadcompo zawarciu umowy o wartości 61 miliardów dolarów, może zahamować innowacje i podnieść...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!