Swell to nowa aplikacja do asynchronicznych rozmów głosowych


Clubhouse i Twitter Spaces właśnie mają kolejnego konkurenta… w pewnym sensie. Swell to nowa aplikacja na iOS skoncentrowana na rozmowach głosowych.

Różny od Klub, Swell nie służy do rozmów w czasie rzeczywistym. Zamiast tego powinien wyglądać jak ogromny czat WhatsApp z do pięciu minut długich klipów audio (przez TechCrunch).

Aplikacja działa w następujący sposób: użytkownik publikuje samodzielny klip dźwiękowy z towarzyszącym obrazem i linkami, inni użytkownicy mogą przeglądać, słuchać i pozostawiać własne odpowiedzi dźwiękowe w swoim czasie.

Swell obsługuje również czaty grupowe i rozmowy prywatne, a także publiczne „Swellcasts”, które mają strukturę wątku z komentarzami.

Chociaż Swell zostanie porównany jako pierwszy z Clubhouse, aplikacja nie chce być z nim porównywana:

Emocje, nie emotikony: Swell jest zasilany ludzkim głosem. Nasze głosy nas uczłowieczają – rozmowy na Swell są autentyczne, ponieważ możesz usłyszeć emocje, zrozumieć intencje i poczuć się bardziej związanym z mówcą.

W swoim czasie: Nie ma konieczności planowania. Rozpoczynasz rozmowę, kiedy chcesz, słuchasz w dogodnym dla siebie czasie i dołączasz, kiedy chcesz.

Autentyczny: Swell jest przeznaczony dla ludzi do dzielenia się własnymi kontami i perspektywami. Wszelkie udostępniane treści są opatrzone głosem i wyjaśnieniem, a użytkownicy mogą udostępniać linki do wiarygodnych źródeł, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się dezinformacji. Memy i bezmyślni napastnicy nie mają miejsca na Swell.

Bez reklam: Uważamy, że ekosystemy oparte na reklamach mają niewłaściwe zachęty i są sprzeczne z naszym celem, jakim jest wspieranie przemyślanych i autentycznych rozmów.

Możesz go pobrać w formacie App Store tutaj za darmo.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skrócone linki Google’a przestaną działać w przyszłym roku

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usługi skracania adresów URL goo.gl firmy Google przed jej zamknięciem w 2019 r., bądź ostrożny — linki te przestaną...

Wadliwa aktualizacja systemu Windows od CrowdStrike uderza w banki i linie lotnicze na całym świecie

Wadliwa aktualizacja oprogramowania komputerów korporacyjnych firmy cyberbezpieczeństwa CrowdStrike spowodowała wyłączenie milionów komputerów, z których większość znajduje się w środowisku komercyjnym lub korporacyjnym lub...

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...
Advertisment