Swell to nowa aplikacja do asynchronicznych rozmów głosowych


Clubhouse i Twitter Spaces właśnie mają kolejnego konkurenta… w pewnym sensie. Swell to nowa aplikacja na iOS skoncentrowana na rozmowach głosowych.

Różny od Klub, Swell nie służy do rozmów w czasie rzeczywistym. Zamiast tego powinien wyglądać jak ogromny czat WhatsApp z do pięciu minut długich klipów audio (przez TechCrunch).

Aplikacja działa w następujący sposób: użytkownik publikuje samodzielny klip dźwiękowy z towarzyszącym obrazem i linkami, inni użytkownicy mogą przeglądać, słuchać i pozostawiać własne odpowiedzi dźwiękowe w swoim czasie.

Swell obsługuje również czaty grupowe i rozmowy prywatne, a także publiczne „Swellcasts”, które mają strukturę wątku z komentarzami.

Chociaż Swell zostanie porównany jako pierwszy z Clubhouse, aplikacja nie chce być z nim porównywana:

Emocje, nie emotikony: Swell jest zasilany ludzkim głosem. Nasze głosy nas uczłowieczają – rozmowy na Swell są autentyczne, ponieważ możesz usłyszeć emocje, zrozumieć intencje i poczuć się bardziej związanym z mówcą.

W swoim czasie: Nie ma konieczności planowania. Rozpoczynasz rozmowę, kiedy chcesz, słuchasz w dogodnym dla siebie czasie i dołączasz, kiedy chcesz.

Autentyczny: Swell jest przeznaczony dla ludzi do dzielenia się własnymi kontami i perspektywami. Wszelkie udostępniane treści są opatrzone głosem i wyjaśnieniem, a użytkownicy mogą udostępniać linki do wiarygodnych źródeł, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się dezinformacji. Memy i bezmyślni napastnicy nie mają miejsca na Swell.

Bez reklam: Uważamy, że ekosystemy oparte na reklamach mają niewłaściwe zachęty i są sprzeczne z naszym celem, jakim jest wspieranie przemyślanych i autentycznych rozmów.

Możesz go pobrać w formacie App Store tutaj za darmo.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment