Superman Legacy zawiera Green Lanterna Nathana Filliona i więcej bohaterów DCU


Nathan Fillion zagra Guya Gardnera, wstrętnego Green Lanterna ze straszną fryzurą Dziedzictwo Supermanafilm, który zrestartuje zarówno ukochanego superbohatera, jak i uniwersum DC na filmie.

Obsada Filliona była jednym z trio głębokich bohaterów potwierdzonych do filmu, który współprzewodniczący DC Studios, James Gunn, sam pisze i reżyseruje. Według Raport Vanity Fair, pozostali to Isabela Merced jako Hawkgirl i Edi Gathegi jako Mister Terrific. Dołącza trójka aktorów David Corenswet jako Superman i Rachel Brosnahan jako Lois Lane.

Fillion jest ulubionym aktorem fanów, najbardziej znanym z głównych ról w serialu science-fiction Jossa Whedona Robaczek świętojański i długotrwały tajemniczy program Zamek. Pracował już z Gunnem wiele razy, występując u reżysera Pośliznąć się, Super, Drużyna SamobójcówI Strażnicy Galaktyki cz. 3. Przypadkowo zagrał innego Green Lanterna, Hala Jordana, w wielu animowanych projektach.

Merced, który grał Dorę the Explorer w filmie z 2019 roku Dora i zaginione miasto ze złota, gra podobną do walkirii skrzydlatą wojowniczkę Hawkgirl. Gathegi, najlepiej znany jako Laurent w filmach Zmierzch, zagra Mister Terrific, genialnego wynalazcę, który kontroluje unoszące się w powietrzu bronie typu T-sphere.

Chociaż nie jest to imię, a nawet drugie imię, które większość ludzi kojarzy z Green Lantern, Guy Gardner cieszył się rozgłosem w latach 80. i 90. ze względu na swój egoizm, temperament i złe nastawienie, nawet gdy dołączył do Ligi Sprawiedliwości. Niektóre późniejsze wcielenia w postać nieco go zmiękczyły; nie wiadomo, jak wielkim palantem Gunn zamierza być w filmie, chociaż artykuł Vanity Fair opisuje go jako „nieco mniej niż heroicznego”.

Zapytany w Threads, czy Guy Gardner założyłby swoją tradycyjnie brzydką fryzurę Dziedzictwo Supermana, Gunn żartował„Głównym powodem, dla którego go zatrudniłem, mogło być danie mojemu staremu kumplowi, Nate’owi, miski [crying laughing emoji]”. (Gunn, który słynie z uwielbiania postów, wydaje się faworyzować Rozwijająca się platforma Meta przez Twittera za kontakt z fanami w tej chwili).

Reklama

Gunn potwierdzony że wszyscy trzej aktorzy zagrają swoje role w całym uniwersum DC – a Gardner z Fillion prawdopodobnie dołączy do Hala Jordana i Johna Stewarta w programie telewizyjnym Latarnie. Ale poruszył się również, aby uspokoić fanów, że jego miłość do komiksowych marginaliów, zwariowanych postaci i budowania świata nie przytłoczy klasycznej historii Supermana, którą chce opowiedzieć. „Główna historia zdecydowanie kręci się wokół Supermana i Lois” powiedziałI zauważył to Hawkgirl, Mister Terrific i Gardner „pasują do historii, którą opowiadam. Historia zawsze jest na pierwszym miejscu”.

Oddzielnie we wtorek Gunn to zauważył Dziedzictwo Supermana zostanie otwarty dokładnie za dwa lata, 11 lipca 2025 r. „Od zawsze nie byłem bardziej podekscytowany projektem… i ta obsada, powoli się zbierająca… święta krowa…” powiedział.

Gunna też potwierdzony że Xolo Mariduena, gwiazda następnego miesiąca niebieski chrząszczbędzie jednym z „garstki” aktorów przenoszących swoje role z obecnych projektów DC do nowego DCU, które jest kształtowane przez niego i jego współprezesa DC Studios, Petera Safrana.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MSI GE76 Raider z procesorem Intel Core i9 otrzymuje rabat w wysokości 500 dolarów

Najnowsze oferty Amazona obejmują kilka bardzo wydajnych laptopów do gier, w których znajdziesz MSI GE76 Raider w cenie 2499 USD po otrzymaniu natychmiastowej...

Røde przejmuje Mackie w ramach transakcji o wartości 120 milionów dolarów w USA

Røde Microphones ogłosiło przejęcie kultowej amerykańskiej firmy pro audio Mackie od Transom Capital, firmy private equity z siedzibą w Los Angeles. Dla...

Tesla ostrzega, że ​​Model 3 wkrótce straci połowę ulgi podatkowej w USA

Federalna ulga podatkowa finansowana w ramach ustawy o redukcji inflacji może obecnie obniżyć cenę Modelu 3 Tesli nawet o 7500 dolarów, ale ta...
Advertisment