Superlist to urocza aplikacja do zadań biznesowych stworzona przez twórców Wunderlist


Jeśli jesteś miłośnikiem aplikacji z listami zadań do wykonania, istnieje duża szansa, że ​​przegapisz Wunderlist. Dziesięć lat temu — gdy jeszcze trudniej było znaleźć aplikacje, które były jednocześnie przydatne i zachwycające — Wunderlist był zarówno pełen przydatnych funkcji, jak i kapryśny w sposób, w jaki radzi sobie niewiele aplikacji. Aplikacja miała ładne animacje, piękne tła, działała na różnych platformach i oferowała wszelkiego rodzaju funkcje organizacyjne. To było Krawędźulubiona aplikacja użytkownika z listą zadań do wykonania.

Krótko mówiąc, Microsoft kupił go w 2015 rokuprzekształciłem to w Microsoft To Do (bardzo dobra i znacznie mniej zachwycająca aplikacja do zadań) i zabił Wunderlista na zawsze. Ale grupa ludzi, którzy w ogóle stworzyli Wunderlist, kierowana przez współzałożyciela Christiana Rebera, wyruszać aby przywrócić jego ducha do życia.

Trzy lata późniejten zespół wypuszcza Superlista, nowa aplikacja łącząca zarządzanie zadaniami z wszelkiego rodzaju notatkami i listami. Jest już dostępna na komputery Mac, iOS, Android i w Internecie. Używam jej przez jakiś czas w wersji beta i chociaż nie jest to tak urocza, prosta aplikacja do wykonywania zadań, jak Wunderlist, została stworzona z taką samą wrażliwością — i jest jeszcze przyjemniejsza.

Superlist to coś więcej niż produkt do zadań listy produkt: tworzysz listę projektu, udostępniasz ją swojemu zespołowi, a następnie wypełniasz ją wszystkimi notatkami, plikami, zadaniami, obrazami i wszystkim innym, co jest związane z tym projektem. Następnie aplikacja automatycznie rozpoznaje i porządkuje Twoje zadania, dzięki czemu otrzymujesz listę „Dzisiaj” zawierającą wszystko, z każdego projektu, którym musisz się dzisiaj zająć. Dostępny jest także przełącznik umożliwiający przełączanie zadań osobistych na zawodowe, dzięki czemu możesz zarządzać wszystkim w jednym miejscu, bez konieczności jednoczesnego zarządzania wszystkim.

Częścią zadania Superlist jest integracja ze wszystkimi innymi aplikacjami, z których korzysta Twoja firma.
Obraz: Superlista

Możesz zrobić wszystko w Superlist lub połączyć aplikację z Gmailem, Slackiem, GitHubem i kilkoma innymi i automatycznie pobierać lub wypychać zadania we właściwe miejsce. (Jedną z rzeczy, które mi się spodobały, jest oznaczanie e-maila gwiazdką w celu przekształcenia go w zadanie na superliście; to wygodny sposób, aby mieć pewność, że rzeczywiście odpowiem na ważne rzeczy). Istnieją również zintegrowane funkcje sztucznej inteligencji, które pomagają przekształcać wiadomości w zadania , ponieważ Superlist próbuje dowiedzieć się, co jest najważniejsze we wszystkim, co przesyłasz do aplikacji.

Reklama

Koncepcja aplikacji jest naprawdę sprytna: aplikacja z listą zadań do wykonania często nie wydaje się właściwym sposobem zarządzania projektami i wszystkimi rzeczami z nimi związanymi, ale narzędzia takie jak Notion mogą być zbyt pełen funkcji i pomysłów. Superlista znajduje się pośrodku, z wieloma rzeczami, które możesz zrobić, ale tylko w jednym systemie. Możesz utworzyć dowolną listę, ale będą to tylko listy od samego początku. Ponadto aplikacja jest pełna elementów konstrukcyjnych, z których każdy miłośnik Wunderlist byłby dumny: pozioma linia to ręcznie rysowany zawijas, każda lista otrzymuje niestandardowy obraz, nawet animacja podczas zaznaczania zadania jest dziwnie satysfakcjonująca.

Jest to jednak wciąż bardzo nowa aplikacja i brakuje jej kilku dość podstawowych funkcji. Jest zbyt wiele kliknięć, aby ustawić powtarzające się zadania, w aplikacji brakuje opcji eksportu i istnieje wiele oczywistych integracji, które nie są obecnie obsługiwane. (W tym, jak na ironię i nieco zabawne, Microsoft 365.)

Udostępnianie zespołu i użytkownicy biznesowi są kluczem do planów Superlist.
Obraz: Superlista

Superlist to przede wszystkim produkt biznesowy, z którego mogą korzystać zespoły w pracy. (Dany jak wyraźnie niezadowolony Reber i spółka. w przypadku przejęcia firmy Microsoft, możesz sobie wyobrazić, dlaczego tym razem miałaby od początku mieć solidny model biznesowy.) Konto Pro kosztuje 8 USD miesięcznie na użytkownika i pozwala mieć więcej współpracowników, więcej przesyłanych plików, więcej sztucznej inteligencji i więcej integracji . Jednak darmowe konto będzie wystarczające dla większości ludzi, szczególnie tych korzystających z niego solo.

Stworzenie świetnej aplikacji z listą rzeczy do zrobienia jest trudne. Budowanie dwóch z rzędu jest jeszcze trudniejsze, a zespół Superlist wygląda na to, że jest już w drodze. Budujesz zrównoważoną aplikację, która pozwoli uniknąć zakopania się w jakiejś nadmiernie zarządzanej aplikacji korporacyjnej? To będzie najtrudniejsze zadanie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...

CrossOver 24 jest teraz dostępny dla komputerów Mac z obsługą większej liczby gier

CrossOver to platforma, która umożliwia użytkownikom uruchamianie oprogramowania Windows w systemie macOS tak, jakby było to oprogramowanie natywne, i jest powszechnie używana do...

Zobacz, jak Odyseusz próbował pierwszego lądowania na Księżycu w USA od 1972 roku o 18:24 czasu wschodniego

Misja, oficjalnie znana jako IM-1, niesie ładunek naukowy, który ma pomóc NASA dowiedzieć się więcej o powierzchni Księżyca, zanim program Artemis NASA przyniesie...
Advertisment