Superlist to nowa Wunderlist, po tym jak Microsoft zabił oryginał


Dla tych, którzy byli fanami serialu, mamy dobrą wiadomość Wunderlista aplikacja z listą rzeczy do zrobienia wcześniej Microsoftu zabiłem to. Założyciel aplikacji powraca z nowym wcieleniem ducha Wunderlist, zwanym Superlist.

Jeden z entuzjastów Wunderlist testował wersję beta Superlist i twierdzi, że choć to nie do końca to samo, to jednak odzwierciedla sens oryginału i jest jeszcze ładniejsza…

Krótka historia Wunderlist

Usługa Wunderlist została po raz pierwszy uruchomiona w 2011 r., a płatna wersja – Wunderlist Pro – dodała funkcje współpracy dwa lata później.

Następnie Microsoft kupił aplikację i włączył ją do raczej bardziej utylitarna aplikacja Microsoft To Do. Jednak sam Wunderlist nadal istniał, dopóki Microsoft nie zamknął go w 2020 roku.

Założyciel Wunderlist, Christian Reber próbował go odkupić od Microsoftu, ale najwyraźniej został odrzucony. Ogłosił, że tak zamiast tego utwórz nową aplikację o nazwie Superlist.

Reklama

Superlista już dostępna

Zajęło mu to trochę czasu, ale Superlista jest już dostępna dla komputerów Mac, iOS, Android i Internetu. Aplikacja ma być „za darmo na zawsze” dla użytkowników indywidualnych.

Fan Wunderlisty Mówi David Pierce tym był Wunderlist The Verge ulubiona aplikacja z listą rzeczy do zrobienia. Obecnie korzysta z wersji beta Superlist i poleca ją jako zamiennik.

Chociaż nie jest to tak urocza, prosta aplikacja do wykonywania zadań, jak Wunderlist, została stworzona z taką samą wrażliwością – a nawet przyjemniej się na nią patrzy […]

Koncepcja aplikacji jest naprawdę sprytna: aplikacja z listą zadań do wykonania często nie wydaje się właściwym sposobem zarządzania projektami i wszystkimi rzeczami z nimi związanymi, ale narzędzia takie jak Notion mogą być zbyt pełen funkcji i pomysłów. Superlista znajduje się pośrodku, z wieloma rzeczami, które możesz zrobić, ale tylko w jednym systemie. Możesz utworzyć dowolną listę, ale będą to tylko listy od samego początku. Ponadto aplikacja jest pełna elementów konstrukcyjnych, z których każdy miłośnik Wunderlist byłby dumny: pozioma linia to ręcznie rysowany zawijas, każda lista otrzymuje niestandardowy obraz, nawet animacja podczas zaznaczania zadania jest dziwnie satysfakcjonująca.

To wciąż wczesna wersja, w której brakuje niektórych kluczowych funkcji i wielu integracji, „w tym, jak na ironię i co zabawne, Microsoft 365”.

Użytkownicy Pro będą płacić 8 dolarów miesięcznie za użytkownika, ale Pierce twierdzi, że darmowa wersja będzie wystarczająca dla większości ludzi.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment