Super Smash Bros. Ultimate dodaje Paper Mario: The Origami King SpiritsSuper Smash Bros. Ultimate doda alkohole z Paper Mario: The Origami King Wkrótce przejście przez potężnego wojownika Nintendo z najnowszym ekskluzywnym hitem firmy Switch. Będzie można złapać trzy duchy: Origami Peach, pomocnik Mario Olivia i czarny charakter Olly.

Jak ujawniło japońskie konto Smash Bros. na Twitterze, alkohole będą dostępne od piątku 28 sierpnia do wtorku 1 września.

W grze jest już duch Paper Mario – chociaż jeśli miniony precedens się utrzyma, fakt, że nie został uwzględniony w tym crossoverze, może wywołać plotki, że postać dołączy do składu jako wojownik.

Spirytusowa deska Super Smash Bros.Ultimate nadal jest domem dla wielu crossoverów, otrzymując od niej duchy Octopath Traveler, Cuphead, Warframe, Próby many, i więcej. Są to jednak często wydarzenia ograniczone czasowo.

Super Smash Bros. Ultimate niedawno dodał również plik nowy wolny etap, i ma w drodze jeszcze pięciu wojowników DLC, chociaż nie zostały one jeszcze ujawnione.

Paper Mario: The Origami King zdobył 8/10 cali Recenzja GameSpot.

Teraz odtwarzane: Paper Mario: Recenzja filmu Origami King

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!