Super Nintendo World: wszystkie przejażdżki i atrakcje w jednej kolekcji filmów


Super Nintendo World oficjalnie jest rzeczywistością – przynajmniej w Japonii. Niestety z podróże międzynarodowe do Japonii są obecnie ograniczone i opóźnienie COVID-19 Universal Studios Orlando na ziemi o tematyce Nintendo do 2025 roku, wizyta w Super Nintendo World jest obecnie tylko marzeniem (warp) w tych stanach.

Ale na szczęście filmy podróżnicze unoszące się w YouTube pozwalają uchwycić wrażenia z Super Nintendo World bez niebezpieczeństwa podróżowania. Kultura wideo z jazdy nadal działa w tych bezprecedensowych czasach, w których trekking do parków rozrywki jest jeszcze trudniejszy, więc amatorzy parków mogą cieszyć się emocjami Super Nintendo World bez płacenia za przelot. W tej chwili Super Nintendo World nie jest tak wytrzymały jak świat Disney’a, ale jest pełen nigdy wcześniej nie widzianych atrakcji i zupełnie nowego świata czekającego na odkrycie.

Mario Kart: Wyzwanie Koopy

Największą atrakcją w Super Nintendo World jest przejażdżka o tematyce Mario Kart. Interaktywna mroczna przejażdżka oferuje rzeczywistość rozszerzoną i działa jak kolejka na torze, ale jest także mroczną przejażdżką, odbywającą się w pomieszczeniu z efektami specjalnymi. Samochód zakręca, ukazując kultowe postacie Mario, takie jak Chain Chomp i Piranha Plant.

Przygoda Yoshiego

W przeciwieństwie do bardziej ekscytującej atrakcji Mario Kart, Przygoda Yoshiego jest wolniejsza i relaksująca. Jazda spokojnie prowadzi gości przez obszary tematyczne Nintendo, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także oferuje wspaniały widok na cały park.

Reklama

Kluczowe wyzwania związane z zasilaniem zespołu

Super Nintendo World to nie tylko park rozrywki, ale także… interaktywne doświadczenie! W parku jest wiele mini-gier, w które goście mogą grać, aby zdobywać gwiazdki i ostatecznie pokonać Bowser Jr. W dzisiejszych czasach wszystko jest grą! Dobra wiadomość jest taka, że ​​za pośrednictwem YouTube nie musisz kupować sprzedawanego oddzielnie zespołu Power Up.

1Up Factory

Oczywiście duża część parków rozrywki to towary. Na szczęście dostępne są filmy przedstawiające każdy przedmiot dostępny do kupienia. 1Up Factory jest głównym sklepem w kraju i oferuje setki przedmiotów.

Mario Motors

Mario Kart: Koopa’s Challenge kończy się w tym sklepie z pamiątkami. Odpowiednio, większość towarów tutaj jest specyficznych dla Mario Kart.

Kinopio’s Cafe

Zobacz, jak ropuchy przygotowują jedzenie! Nie możemy jeść oferowanego tutaj jedzenia, ale możemy obserwować, jak jedzą je dla nas inni.

Pit Stop Popcorn

Pit Stop Popcorn oferuje popcorn Caramel Peach i Popcorn Mushroom Cream, które brzmią równie apetycznie.

Wyspa przekąsek Yoshiego

Bardziej ekspansywna niż Pit Stop Popcorn, ale nie tak szczegółowa jak Kinopio’s Cafe, Yoshi’s Snack Island ma… motyw Yoshi!

Pełny opis przejścia parku

I na koniec pełna solucja po parku, obejmująca nie tylko przejażdżki, ale sam park. Ten obszerny przewodnik omawia wiele drobnych szczegółów dnia w parku, od zakupu opaski Power Up i patrzenia na mapę po atrakcje i spotkania z postaciami.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francuski organ ds. konkurencji dokonał nalotu na biura Nvidii

W tym tygodniu krajowe władze ds. konkurencji dokonały nalotu na biura Nvidii we Francji, według raportu z Dziennik Wall Street. Choć francuska...

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment