Super Mario Bros. Zwiastun filmu Pisanki: pełny podział


Nintendo i Illumination zadebiutowali ostatni zwiastun pt Film Super Mario Bros w czwartek, ujawniając nieco więcej o przygodach Mario, Luigiego, Peach i Ropuchy w Królestwie Grzybów. Najnowszy zwiastun animowanego filmu Mario nie wyjaśnił zbyt wiele nowego w tej historii, ale dał nam wiele Mad Max: Na drodze gniewu-inspirowana akcja na Mario Kart tęczowa droga i rzucił okiem na kilka nowych lokalizacji poza Królestwem Grzybów.

Zawierał również zabawne odniesienia, głębokie cięcia i kilka rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy w grze Super Mario, jak Fire Flower Donkey Kong. Oto, co my (i inni ludzie) zauważyliśmy.

Słodkie uwolnienie śmierci Lumy

Reklama

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Najnowsza gwiazda, ahem Film Super Mario Bros zwiastunem jest ta mała Luma, wyrwana ze świata Galaktyka Super Mario. Odniesienie Lumy do „słodkiej ulgi” śmierci jest czymś więcej niż tylko komiczną ulgą, jest dokładne dla gatunku Luma. Na końcu Galaktyka Super Mario, gromada Lumy entuzjastycznie poświęca się, by ocalić galaktykę, zostając wessaną do czarnej dziury stworzonej przez Bowsera. Ci faceci absolutnie Miłość umierający!

Donkey Kong w ogniu

Donkey Kong patrzy na swoją pięść, gdy pochłaniają go płomienie Ognistego Kwiatu w filmie Super Mario Bros.

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Każdy, kto grał w grę Super Mario, wie, że zużycie ulepszenia Fire Flower nie tylko zapewnia możliwość rzucania ognistymi kulami, ale także przyjemną zmianę koloru. Widzieliśmy już Princess Peach w trybie Fire Flower w poprzednim zwiastunie Film Super Mario Brosale zobaczenie DK w czerwono-białej palecie nie jest czymś, co widzieliśmy w grach Mario poza inspirowaną zabawkami serią Mario vs. Donkey Kong — a ten przykład nie jest nawet prawdziwy Donkey Kong, to tylko jeden z jego nakręcanych sługusów.

Mario Kart w menu

Peach, Mario i Toad zbliżają się do zatoki garażowej w filmie Super Mario Bros, gdzie wybierają swoje gokarty do wyścigu

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

To tylko ładne, małe odniesienie do gry, ale wydaje się, że proces wyboru gokartów w Film Super Mario Bros jest identyczny z grami: Peach, Mario i Toad najwyraźniej użyją urządzenia menu w stylu automatów do wybierania swojego gokarta, kół i szybowca w filmie, tak jak robią to gracze w Mario Kart 8.

Odyseja Super Mario

Ujęcie krajobrazowe Królestwa Piasków z filmu Super Mario Bros.  Mario, Peach i Toad przechodzą przez wydmę w dalekim tle.

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Chociaż widzieliśmy już wiele Grzybowego Królestwa Film Super Mario Brosnajnowszy zwiastun daje nam wgląd w Sand Kingdom Super Mario Odyssey. I hej, to z pewnością wygląda na bardzo szczegółową interpretację Bob-omb Battlefield.

Ujęcie krajobrazowe Bob-omb Battlefield z filmu Super Mario Bros. z armatą na pierwszym planie i Mario, Peach i Toad w dalszym tle

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Skok wiary Rainbow Road (i Double Dash!)

Animowany GIF przedstawiający Mario ścigającego się na Rainbow Road, uderzonego Bullet Billem i spadającego na niższą część toru, gdzie przyczepia się do poduszkowca Koopy

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Mario Kart’s Rainbow Road pozornie będzie miał dużo czasu na ekranie Film Super Mario Bros, gdy żołnierze króla Koopy będą ścigać Mario, Peach, Ropuchę i różne Kongi. Ale materiał filmowy przedstawiający Mario, który otrzymuje podwójny rachunek Bullet Billed, z pewnością wygląda na odniesienie do Mario Kart 64 skrót „skok wiary”, którego można użyć, aby wykorzystać swoją drogę do zwycięstwa. I można zinterpretować skakanie/porwanie poduszkowca Koopa Troopa jako ukośne odniesienie do Mario Kart: Podwójny bieg!!

Głowa grzyba Mario

Mario zmienia się w swoją większą postać po zjedzeniu Super Mushroom w kadrze z filmu Super Mario Bros

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Mario idzie robić grzyby Film Super Mario Brosi będą w 100% zgodne z grą. Stop-klatka wciąż — zauważył Lisnovski na Twitterze — pokazuje to moment doładowania Mario, podobnie jak oryginalny NES Super Mario Bros.moce wzrostu Super Grzyba najpierw uderzają do głowy Mario.

Tylko dla Bowsera

Dwóch uśmiechniętych Spinysów patrzy na Bowsera na kadrze z filmu Super Mario Bros.

Zdjęcie: oświetlenie/Nintendo

Z szacunku dla naszych żołnierzy czuję się w obowiązku zwrócić uwagę pana Bowsera, że ​​„te rzeczy” w twojej armii nazywają się Spinys. Proszę, okaż trochę miłości naszym chłopcom w czerwieni.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!