Sunshine Shuffle tymczasowo zbanowany na Switchu z powodu żartu


Boisko dla Sunshine Shuffle, nowa gra niezależna, która wyszła w tym tygodniu, jest naprawdę dobra. Grasz jako jedno z kilku uroczych zwierzątek, razem na łodzi, grając w pokera. Podczas gry uczysz się tego, jak np Rezerwowe Psy, powiedział, że słodkie zwierzaki właśnie dokonały razem rabunku. Poker, zwierzęta i przestępczość — fascynująca mieszanka obiecującej gry niezależnej, która miała ukazać się w tym tygodniu. Problem polega na tym, że niektórzy ludzie nie będą mogli w nią grać przez kilka dni, ponieważ dość zabawny żart twórcy gry wymknął się spod kontroli.

Xalavier Nelson, Jr., który prowadzi wytwórnię gier Strange Scaffold, jest znany zawodowo z obu swoich dziwacznych gier fabularnych (Lotnisko dla kosmitów obecnie prowadzone przez psy, Symulator handlu organami Space Warlord) i jego okazjonalnie żartobliwa obecność w Internecie, gdzie bardzo się stara w służbie niezwykle banalnych żartów. (Rozważać ten 93-tweetowy wątekopowieść o kudłatym psie w służbie okropnej, okropnej gry słów.)

Jeden z ostatnich dowcipów Nelsona dotyczył Sunshine Shuffle. Jak wyjaśnia w filmie, zdecydował się na powtarzający się knebel, że gra „uczy dzieci hazardu” z powodu połączenia uroczych zwierzątek i pokera – czego, żeby było jasne, gra nie robi. Niestety oznaczało to, że o 11. godzinie ludzie zaczęli traktować go poważnie — w rezultacie na chwilę Sunshine Shuffle jest już dostępny na Steam i swędzenie.ioTo nie jest obecnie dostępny w sklepie Nintendo eShop w Ameryce Północnej i według Nelsona jest całkowicie zakazany w Republice Korei.

Dowiedzenie się, że jego gra została zakazana na największym potencjalnym rynku w przeddzień jej premiery, „nie było takie zabawne”, mówi Nelson podczas rozmowy telefonicznej z Polygon po 24 godzinach gorączkowej komunikacji, a także wielu Przeznaczenie 2. „A potem kilka godzin później była to najzabawniejsza pieprzona rzecz we wszechświecie”.

Według Nelsona impulsem do jego knebla było wyprzedzenie potencjalnej krytyki w złej wierze Sunshine Shuffle, gdzie ludzie widzieliby grę wyrwaną z kontekstu i mówili, że gra z uroczymi zwierzętami hazardowymi jest niesmaczna, ponieważ nauczyłaby dzieci hazardu. Nelson mówi nawet, że Strange Scaffold próbował nawet wymyślić nową grę karcianą, która nie korzystałaby ze zwykłych kart do gry, ale „nie działała z taką rozgrywką i dynamiką narracji, jakiej chcieliśmy”. Tak więc poker został, ponieważ działał najlepiej i jest hołdem złożonym Noc pokera w Inwentarzunarracyjna gra w pokera od Telltale Games z 2010 roku.

Reklama

Przez to wszystko Nelson pozostał dobroduszny, wierząc w proces wydawniczy i nadal żartuje, przez co wpakował się w ten bałagan. Robi też lemoniadę, wykorzystując ją jako okazję do nawiązania kontaktu z ludźmi, w tym z tymi, którzy mają błędne pojęcie o jego grze.

„Ktoś na TikTok powiedział:„ Nawet nie spojrzę na grę z mikrotransakcjami i skrzynkami z łupami, cieszę się, że Nintendo ją zamyka ”- mówi Nelson. „I powiedziałem:„ Nie mamy żadnych mikrotransakcji ani skrzynek z łupami, mat, musisz kupić naszą grę ”.” Ta interakcja (kolejny żart!), Która według Nelsona doprowadziła do sprzedaży, może wyjaśniać, dlaczego nie może przestać się wygłupiać o swoich grach, nawet jeśli szczerze mówi, że naprawdę nie próbuje nikogo wprowadzać w błąd.

„Myślę, że wielu ludzi chce być traktowanych z godnością, a w naszym świecie istnieje wiele struktur motywacyjnych, które pozbawiają ludzi godności i redukują ludzi do utylitarnych koncepcji zamiast istot ludzkich z duszą, doświadczeniami i ideałami” — mówi Nelson . „I tak, ponieważ [Sunshine Shuffle’s banning] jest niezwykły, bo przyciąga wzrok. A ponieważ, szczerze mówiąc, jest to jedna z najbardziej stresujących rzeczy, z jakimi zetknąłem się w mojej karierze, daje mi to fantastyczną okazję do przemawiania do ludzi jak do ludzi. A w rzadkich przypadkach, gdy ludzie reagują negatywnie lub agresywnie, czasami całkowicie to odwróć”.

Jest też szczęśliwe zakończenie: po naszej rozmowie e-mail od reprezentującej nas firmy PR Sunshine Shuffle ogłosiło, że gra zostanie wydana w północnoamerykańskim eShopie w środę, 31 maja. Pozostaje zakazana w Republice Korei.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...

Apple chce zamienić iPhone’a w kamerę do śledzenia zwierząt

Apple ma nową platformę programistyczną, za pomocą której można zmienić iPhone'a w autonomiczną kamerę do śledzenia zwierząt. Zgodnie z dokumentacją na stronie Appleprogramiści...
Advertisment