Summer Game Fest 2024: najlepsze zwiastuny


Śledzenie Summer Game Fest może być trudne. Rozległe wydarzenie rozłożone jest na kilka dni i obejmuje przeboje przemówień, takie jak SGF Live i Prezentacja gier Xbox do mniejszych niezależnych strumieni, takich jak Devolver Direct I Dzień Devsów. Niektóre gry mają nawet własne dedykowane prezentacje. Oznacza to, że jest wiele do zobaczenia, co oznacza również, że trudno jest zobaczyć wszystko. Przejrzeliśmy więc każde wydarzenie i wybraliśmy najlepsze zwiastuny, aby dać wam dobry przegląd tego, co się wydarzyło i jak będzie wyglądać kilka kolejnych miesięcy premier gier wideo.

Alan Wake 2: Nocne źródła

Remedy nie tylko pochwaliło się pierwszym rozszerzeniem do Alana Wake’a 2ale studio również go uruchomiło: więc jeśli jesteś zainteresowany tym samym Bliźniacze Szczyty-inspirowane nowymi fabułami (w tym dużą ilością kawy), możesz w nie zagrać już teraz.

Aranżer

Gra logiczna skrzyżowana z grą RPG, Aranżer chodzi o, cóż, porządkowanie spraw. Wygląda to również niesamowicie, z wizualizacjami z Warkocz artysta David Hellman.

Notoryczny

Reklama

Być może nie wiemy dokładnie kiedy ukaże się ta fantastyczna gra RPG od Obsidianale z pewnością będzie godną kontynuacją Filary Wieczności.

Kopiec

Pomimo tego, jak stresująca może być wspinaczka górska, Kopiec wygląda niemal przytulnie w tym nowym zwiastunie, w którym wspinacz przeżywa przygodę, aby jako pierwszy zdobyć szczyt.

Śpiący Obywatel 2

Kontynuacja komputerowej gry RPG w stylu cyberpunkowym, następna Śpiący Obywatel stawia graczy w roli uciekającego androida na skradzionym statku, który również nie ma pamięci. Brak ciśnienia.

Cywilizacja 7

Jako zwiastun, ten klip nie pokazuje zbyt wiele, ale to potwierdza Cywilizacja 7 przyjedzie w przyszłym rokuco w zupełności wystarczy.

Doom: Mroczne wieki

Los spotyka się z mroczną fantazją, co oznacza nie tylko broń inspirowaną średniowieczem, ale także najwyraźniej kombinezon mecha i smoka, na którym można latać. Wygląda to jednak równie brutalnie jak zawsze.

Dragon Age: Strażnik Zasłony

Zaledwie kilka dni później uzyskanie nowego imienia, Następny Era Smoka dostał pierwszy zwiastun rozgrywki co dało głębokie zanurzenie się w początkach nadchodzącej gry RPG.

Bój się światła reflektorów

Blumhouse Games zadebiutowało na SGF, a jedną z jej pierwszych gier jest inspirowany PSOne tytuł typu survival horror, który wygląda uroczo w stylu retro. To się kształtuje dobry rok dla oldschoolowego horroru.

Gears of War: Dzień E

Najlepsza droga do wprowadzić nowy Przekładnie gra jest z klasycznym „Mad World” Gary’ego Julesa. Następna odsłona serii będzie prequelem, co sprawia, że ​​wezwanie zwrotne jest bardzo trafne.

Przygody z Lego Horizon

Sony nie było zbyt obecne na tym wydarzeniu, ale firma ujawniła wersja Lego Horyzont to sprawia, że ​​postapokalipsa jest zabawna.

Życie jest dziwne: podwójna ekspozycja

Nic dziwnego, że nowy Życie jest dziwne pracujemy nad tym, ale miło to słyszeć Podwójna ekspozycja przyniesie z powrotem oryginalny bohater Max.

Lok cyfrowy

Tym, co sprawia, że ​​ta gra słowna jest szczególnie wyjątkowa, jest to, że polega ona na odkrywaniu nowego języka podczas rozwiązywania zagadek, z których każda ma dziwny wpływ na świat.

Metafora: ReFantazio

Opracowany przez gwiazdorską obsadę byłego Osoba twórcy, Metafora wygląda na to, że przejmie cały styl tej serii RPG i przełoży go bezpośrednio na nowy wszechświat fantasy.

Mighty Morphin’ Power Rangers: Przewinięcie Rity

Eksperci retro w Digital Eclipse tworzą przewijaną w bok bijatykę Power Rangers, która wygląda jak dawno zaginiony klasyk zręcznościowy.

Dzikie łowcy potworów

Trudno nadążyć ogromny, zmieniający serię hit Łowca potworów: Światale następny PonHun wygląda na to, że będzie bazować na swoim poprzedniku w kilku ekscytujących aspektach.

Newa

Gris to jedna z najładniejszych gier w jakie kiedykolwiek grałemi okazuje się, że sposobem na uczynienie go jeszcze ładniejszym jest dodanie w dalszej części filmu towarzysza-wilka Newa.

Idealna ciemność

Wiele lat po tym, jak ogłoszono to po raz pierwszy, w końcu to osiągnęliśmy nasz pierwszy rzut oka Idealna ciemność rozgrywka. Futurystyczny thriller szpiegowski jest koprodukcją The Initiative i Crystal Dynamics.

Posiadacz (e)

Pochodzi od twórców Hiper Światło I Popiół słonecznywięc wiesz, że akcja będzie doskonała w tym side-scrollerze 2D opowiadającym o ucieczce z „rozległego, zalanego miasta opanowanego przez surrealistyczny międzywymiarowy horror”.

Związany z ekranem

Oglądałem ten zwiastun już kilka razy i nadal nie mogę się otrząsnąć Związany z ekranempołączenie rozgrywki 2D i 3D. Ale wydaje się to mylące w dobrym tego słowa znaczeniu.

Łyżwa

Nie pokazuje to zbyt wiele z gry, ale wideo prowadzone przez Tima Robinsona to sugeruje Następny Łyżwa będzie o wiele zabawniejszy i dziwniejszy, niż się spodziewałem.

Przecinak

Dziwnie nazwana gra typu horror pochodzi prosto z umysłu Ciche Wzgórze twórca Keiichiro Toyama, który wyjaśnia, jak niepokojący jest ten nowy zwiastun.

Banici z Gwiezdnych Wojen

Tam było mnóstwo materiału filmowego z otwartego świata Ubisoftu Gwiezdne Wojny grai na szczęście większość z nich skupiała się na GTA-styl gry.

Starfield: Rozbita przestrzeń

Wiele z nich minęło ponad rok od premiery Pole Gwiazd gracze szukają czegoś nowego do odkrycia — i wygląda na to, że pierwszy duży dodatek do gry dostarczy właśnie to.

Tenjutsu

Ta brutalna, pikselowa gra akcji przywołuje na myśl Hotline Miami, tylko ty grasz jako „renegat yakuza”. Jeszcze bardziej imponujące: to dzieło jednoosobowego studia deweloperskiego.

Dzięki Bogu, że tu jesteś

Zwiastun tej komedii slapstickowej ujawnia datę premiery 1 sierpnia, ale co ważniejsze, potwierdza, że ​​w filmie wystąpi Matt Berry.

Przystanek wędrówki

To wygląda na przytulny, mały symulator herbaciarni o emerytowanym wojowniku, ale to koniec Przystanek wędrówkiZwiastun ujawniający sugeruje, że w grę wchodzi coś bardziej złowrogiego.

Podczas oczekiwania

Jeśli masz cierpliwość, aby dotrzeć tak daleko na tę listę, twoją nagrodą jest… gra o cierpliwości.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment