Stowarzyszenie WiSA zaprezentuje pierwszy soundbar WISA DS na targach CEDIA Expo 2023


Stowarzyszenie WiSA wchodzi na targi CEDIA Expo 2023 z nową bezprzewodową technologią wielokanałową zaprojektowaną specjalnie dla listew dźwiękowych oraz rosnącą gamą głośników, telewizorów i projektorów obsługujących WiSA pochodzących z zaangażowanej bazy członków. Na stoisku stowarzyszenia CEDIA, oprócz stoisk członków rozmieszczonych na całym parkiecie, będzie można znaleźć szereg interoperacyjnych produktów, które pozwolą w jednej chwili uzyskać wciągające, bezprzewodowe wrażenia dźwiękowe. Certyfikowane i interoperacyjne produkty WiSA firm Savant, Bang & Olufsen, Dynaudio, Lithe Audio, Platin Audio, Hisense i innych podkreślą przyjęcie standardu bezprzewodowego dźwięku WiSA.

Stowarzyszenie WiSA wchodzi na targi CEDIA Expo 2023 z nową bezprzewodową technologią wielokanałową zaprojektowaną specjalnie dla listew dźwiękowych oraz rosnącą gamą głośników, telewizorów i projektorów obsługujących WiSA pochodzących z zaangażowanej bazy członków. Na stoisku stowarzyszenia CEDIA (nr 4320) oprócz stoisk członków stowarzyszenia rozmieszczonych na całym parkiecie będzie można znaleźć szereg interoperacyjnych produktów, które pozwolą w jednej chwili uzyskać wciągające, bezprzewodowe wrażenia dźwiękowe. Certyfikowane i interoperacyjne produkty WiSA marek członkowskich Savant, Bang & Olufsen, Dynaudio, Lithe Audio, Platin Audio, Hisense i innych podkreślą przyjęcie standardu bezprzewodowego dźwięku WiSA.

Na targach CEDIA Expo 2023 WiSA zaprezentuje wszystkie swoje trzy technologie i zapewni wgląd w przypadki użycia i przewagi konkurencyjne każdej technologii. Zaprezentowane zostaną technologie oparte na modułach nadajnika i odbiornika WiSA HT, technologie oparte na modułach nadawczo-odbiorczych WiSA DS oraz technologie oparte na transceiverach i technologii WiSA E z możliwością osadzania.

Platin Audio zaprezentuje swój system soundbar Milan 5.1.4 z WiSA na targach CEDIA przed planowaną premierą w październiku 2023 roku. System jako pierwszy w branży wykorzystuje technologię WiSA DS do bezprzewodowego zasilania czterech kanałów dźwięku przestrzennego i dźwięku Dolby Atmos skierowanego w górę oraz subwoofera z jednego modułu nadajnika. System listwy głośnikowej Milan 5.1.4 zapewnia wiodącą w branży technologię i wydajność w przystępnej cenie 799 USD sugerowanej ceny detalicznej. System listwy dźwiękowej Platin Audio Milan 5.1.4 wykorzystuje technologię WiSA DS, aby zapewnić płynną i niezawodną transmisję dźwięku 16-bitowego 48 kHz z listwy do dwóch kanałów surround, dwóch kanałów skierowanych do tyłu i kanału subwoofera. WiSA DS to drugi moduł technologiczny firmy WiSA, zaprojektowany specjalnie dla rynku soundbarów, aby umożliwić przesyłanie 4.1 kanałów audio o wysokiej rozdzielczości z jednego nadajnika.

Kino domowe WiSA (HT)
Uczestnicy targów CEDIA zobaczą także głośniki WiSA HT Interoperable Certified firmy Bang & Olufsen, Buchardt Audio, Dynaudio, Savant, Lithe Audio, System Audio i Mesonovic. Marki te wykorzystują technologię WiSA HT w wybranych modelach głośników, umożliwiając im odbieranie nieskompresowanego, 24-bitowego dźwięku 48/96 kHz za pośrednictwem wielokanałowej sieci bezprzewodowej utworzonej przez nadajnik i głośniki z certyfikatem WiSA. Technologia przesyła do ośmiu kanałów dźwięku o wysokiej rozdzielczości, obsługując systemy dźwiękowe do 7.1 i 5.1.2 Dolby Atmos, zapewniając naprawdę wciągający dźwięk. Aby zdobyć ten certyfikat, produkty przechodzą rygorystyczne testy zapewniające generowanie światowej klasy, wielokanałowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości, z którego słyną produkty WiSA.

Telewizory i projektory z certyfikatem WiSA SoundSend

Reklama

Stowarzyszenie zaprezentuje najnowsze telewizory i projektory z certyfikatem WiSA SoundSend od członków, w tym Hisense i Optoma. Certyfikat WiSA SoundSend potwierdza, że ​​telewizory i projektory działają bezbłędnie z wielokrotnie nagradzanym bezprzewodowym nadajnikiem audio WiSA SoundSend, zapewniając doskonały obraz, ściśle zsynchronizowany dźwięk ze wszystkich podłączonych głośników z certyfikatem WiSA HT. WiSA jest świadkiem rosnącej liczby telewizorów z certyfikatem SoundSend, które można zsynchronizować z głośnikami za pośrednictwem WiSA SoundSend, aby zapewnić niesamowite i wciągające wrażenia dźwięku przestrzennego w dzisiejszych transmisjach strumieniowych i treściach telewizyjnych na żądanie, filmach, sportach, muzyce i grach.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wspierania naszych członków uczestniczących w targach CEDIA i dzielenia się imponującą gamą nowych i nadchodzących produktów obsługujących technologię WiSA” – mówi Tony Ostrom, prezes WiSA. „Występ będzie także doskonałą okazją do oficjalnego przedstawienia technologii WiSA DS za pośrednictwem pierwszego w historii soundbara Platin Audio, co pozwoli nam podkreślić jego możliwości w zakresie wydajności i przewagę cenową na rynku soundbarów”.

Uczestnicy targów CEDIA mogą dowiedzieć się więcej o technologiach WiSA i produktach z certyfikatem WiSA pochodzących od wiodących w branży marek członkowskich, a także o standardzie i możliwościach stowarzyszenia w zakresie interoperacyjności bezprzewodowego dźwięku na stoisku nr 4320.

www.wisatechnologies.comSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment