Steve Woz podpisuje rzadką płytę główną Apple I z 1976 roku w Dubaju


Nie na co dzień można zobaczyć doskonale wyglądającą płytę główną Apple Computer I. Łącząc to ze współzałożycielem Apple, Stevem Wozem, trzymającym i podpisującym swój wynalazek z 1976 r., otrzymujesz jeden z tych rzadkich momentów fanboya Apple.

Jak opublikował na Twitterze Kolekcja AAPL, użytkownik pisze: „Dzisiaj ponownie połączyliśmy Mistrza z jednym z jego dzieł… co za niesamowite przeżycie”. Użytkownik Twittera kontynuuje:

Woz trzymający Apple Computer 1 z 1976 roku… wynalazek, który zapoczątkował rewolucję komputerów osobistych i doprowadził do powstania najcenniejszej i najbardziej dochodowej firmy na świecie.

Jak się wydaje, to spotkanie miało miejsce w tym tygodniu w Dubai Mall. Jak widać na filmie, niektórzy ludzie spotykają się ponownie, gdy mężczyzna bierze komputer Apple 1 z folii bąbelkowej. Kiedy Woz zdaje sobie sprawę, że stoi przed jednym ze swoich dzieł, na jego twarzy widać zaskoczenie.

To jest Apple 1. Wow! O mój Boże. Po prostu daj ładne pióro, a ja się tutaj zarejestruję.

Apple I był pierwszym produktem, jaki firma kiedykolwiek ogłosiła w 1976 roku. Komputer został wówczas wystawiony na sprzedaż za 666,66 dolarów. Od tamtej pory, 9to5Mac zgłasza niektóre aukcje i sprzedaż produktu w serwisie eBay, który może wzrosnąć do 1,5 miliona dolarów.

W jednej z akcji licytatorzy John Moran opowiedział historię o Apple I:

200 komputerów Apple-1 zostało zaprojektowanych przez Steve’a Wozniaka i zmontowanych i przetestowanych przez Steve’a Jobsa, Patty Jobs (jego siostrę) i Daniela Kottke w domu Jobsów. 175 z nich zostało sprzedanych za 666,66 dolarów, co zaspokoiło zamiłowanie Woźniaka do powtarzania liczb. 50 ze 175 komputerów sprzedano Paulowi Terrellowi, właścicielowi ByteShop w Mountain View w Kalifornii.

Możesz obejrzeć film, w którym Steve Woz podpisuje podpis na płycie głównej swojego pierwszego dzieła Apple poniżej. Co o tym myślisz? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania pieniędzy. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!