SteelSeries współpracuje z GameStop przy ekskluzywnej północnoamerykańskiej premierze gry Arctis Nova 4 na PlayStation i XboxOd twórcy przełomowej linii zestawów słuchawkowych Arctis i nowej serii Arctis Nova, SteelSeries, oryginalna marka e-sportowa, która łączy gry i kulturę oraz światowy lider w dziedzinie urządzeń peryferyjnych do gier i e-sportu, dzisiaj rozszerza świat Arctics Nova, wprowadzając Arctis Nova 4 – dostępne wyłącznie w sklepach GameStop od soboty, 20 maja 2023 r.

W dzisiejszym stylu życia graczy ludzie potrzebują dostępu do bezprzewodowej swobody w grach, streamingu i rozrywce w bardziej przystępnej cenie. Arctis Nova 4 wprowadza nową opcję bezprzewodową dla graczy, którzy dzielą ten sam skrupulatnie wykonany system akustyczny Nova, co cała rodzina Nova, z dźwiękiem Hi-Fi, doładowanym przez pakiet Sonar Audio Software Suite i dostarczający dźwięk przestrzenny 360°. Jest idealnym towarzyszem dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu – oferując nieskrępowany, elitarny dźwięk i wydajność.

Wielokrotnie nagradzana rodzina zestawów słuchawkowych Arctis Nova wprowadziła najlepsze połączenie sprzętu i oprogramowania, w którym te dwa elementy łączą się w jedność, aby wyposażyć graczy w nową supermoc znaną jako „Wszechmocny dźwięk”. Wyposażony w specjalnie zaprojektowane przetworniki High Fidelity, które zapewniają naprawdę zapierający dech w piersiach dźwięk od razu po wyjęciu z pudełka, wrażenia akustyczne można dalej dostosowywać i ulepszać za pomocą SteelSeries Sonar Jako część ekosystemu oprogramowania SteelSeries GG, Sonar jest pierwszym parametrycznym korektorem i systemem audio stworzonym dla graczom, aby naprawdę podnieśli swoje wrażenia z grania i korzystania z treści. Użytkownicy mogą wybierać spośród szeregu ustawień specyficznych dla gry, a także niestandardowych korektorów stworzonych przez wielu profesjonalistów e-sportowych.

Arctis Nova 4 wykorzystuje SteelSeries Sonar do dostarczania przestrzennego dźwięku 360° i zapewniania użytkownikom spersonalizowanych i wciągających wrażeń.

Wyraźna komunikacja jest kluczowa, niezależnie od tego, czy grasz, przesyłasz strumieniowo, czy rozmawiasz na Discordzie, Zoomie, Teams lub urządzeniu mobilnym. Mikrofon ClearCast Gen 2 w Arctis Nova 4 jest wyposażony w funkcję redukcji szumów wspomaganą sztuczną inteligencją i jest w pełni chowany, zapewniając wyraźną, czystą komunikację w grze i online, dzięki czemu nikt nie usłyszy stuknięć w klawiaturę, gry na skrzypcach, suszarek do włosów ani psów szczekanie, które może zakłócać rozgrywkę, rozmowy lub rozmowy.

Arctis Nova 4 jest doskonale wyposażony do dzisiejszego stylu życia graczy i codziennych harmonogramów. Niezależnie od tego, czy grasz na stacji bojowej, czy w podróży, słuchasz muzyki w drodze do pracy, oglądasz filmy w domu lub odbierasz telefony, Arctis Nova 4 zapewnia całodzienny komfort dzięki systemowi SteelSeries ComfortMAX. Dzięki obrotowym nausznikom, 4 punktom regulacji i lekkiej konstrukcji o wadze 262 g, Arctis Nova 4 można dopasować do głowy każdego kształtu i rozmiaru bez ich obciążania.

Opóźnienia w dźwięku są zawsze frustrujące. Technologia Quantum 2.0 High-Speed ​​Wireless sprawia, że ​​słyszenie kroków lub sygnałów dźwiękowych zbyt późno odchodzi do przeszłości. Klucz sprzętowy USB-C zapewnia wolne od opóźnień granie, komunikację i korzystanie z treści w podróży lub w domu. Klucz sprzętowy umożliwia również połączenia z wieloma urządzeniami, w tym komputerami PC, Mac, PlayStation, Xbox (tylko Nova 4X), Switch i urządzeniami mobilnymi.

Reklama
  • System akustyczny Nova — wykorzystując połączenie sprzętu i oprogramowania (SteelSeries Sonar), Arctis Nova 4 podnosi wrażenia z gry i korzystania z treści dzięki specjalnie zaprojektowanym przetwornikom High Fidelity, które oferują niezrównaną czystość dźwięku dla prawdziwie wciągającego dźwięku przestrzennego 360°.
  • Wieloplatformowy Quantum 2.0 High-Speed ​​Wireless – klucz sprzętowy Quantum 2.0 Wireless USB-C zapewnia bezprzewodową łączność 2,4 GHz do gier, a dołączony klucz sprzętowy USB-C zapewnia granie bez opóźnień i małych opóźnień na wielu platformach (PC, Mac, PlayStation, Xbox, Switch lub urządzenie mobilne).
  • Mikrofon z redukcją szumów wspomagany sztuczną inteligencją — wykorzystujący potężny algorytm ClearCast AI, wbudowany mikrofon ClearCast Gen 2 wycisza szumy tła, aby komunikacja była czysta i wyraźna. W pełni chowany mikrofon może zredukować do 25 dB hałasu otoczenia, co jest idealne do pracy i zabawy.
  • System ComfortMAX — Arctis Nova 4 są wyposażone w system ComfortMAX, obejmujący 4 punkty regulacji w połączeniu z obrotowymi nausznikami. Lekka konstrukcja o wadze 262 g i system ComfortMAX zapewniają całodzienny komfort zarówno w domu, jak iw podróży.

Dostępny u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie, Arctis Nova 4 jest dostępny w następujących sugerowanych cenach producenta:

  • Arctis Nova 4P Wireless na PlayStation – NA 119,99 USD | EMEA 129,99 €
  • Arctis Nova 4X Wireless na konsolę Xbox — NA 119,99 USD | EMEA 129,99 €
  • Arctis Nova 4 Wireless na PC – NA 119,99 USD | EMEA 129,99 EUR (dostępne wyłącznie w Amazon)
  • Pakiet audio SteelSeries Sonar — do bezpłatnego pobrania pod adresem: SteelSeries.com/gg/sonarSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...
Advertisment