SteelSeries przedstawia mikrofony z serii Alias ​​zasilane sonarem dla streamerówSteelSeries, światowy lider w dziedzinie urządzeń peryferyjnych do gier i e-sportu, zaprezentował dziś swoją najnowszą serię i pierwsze rozwiązanie mikrofonowe, które zostało zbudowane specjalnie dla graczy. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i inżynierii poświęconej rozwiązywaniu problemów graczy i sprawianiu, że każda sesja grania będzie wspaniała, marka nr 1 premium audio do gier wprowadza mikrofony Alias ​​zasilane przez Sonar dla streamerów. Teraz „Gracze wreszcie mają głos”.

Kiedy gracze transmitują strumieniowo, są animowani, poruszają się po swoich konfiguracjach do gier i stacjach bojowych, krzyczą z niepohamowanym podekscytowaniem i entuzjazmem, opowiadają rozgrywkę oraz opowiadają historie ze stylem i osobowością. Obecna oferta mikrofonów na rynku nie zaspokaja tych potrzeb i nie pozwala użytkownikom na dynamikę, natomiast mikrofony Alias ​​zapewniają swobodę i prawdziwy zasięg, którego poszukują gracze. Inni wprowadzili rozwiązania mikrofonowe, które są 4 w 1, ale oni nie są mistrzami żadnego.

Streaming przy jednoczesnej produkcji nie jest łatwy. Prezenterzy wiadomości mogą skupić się na swojej transmisji, ponieważ mają do jej wyprodukowania całą ekipę. Ale streamerzy zwykle radzą sobie z tym sami. Po trzech latach pracy firma SteelSeries rzuciła wyzwanie status quo, aby zaprojektować rozwiązanie dla tego bolesnego punktu, tworząc najlepszy system mikrofonowy dla graczy i streamerów, który ułatwia jednoczesną produkcję i transmisję strumieniową. To połączenie sprzętu i oprogramowania, które łączy w sobie dwa elementy, pozwala streamerom brzmieć jak profesjonalista, nie będąc profesjonalistą. Teraz każdy gracz może brzmieć, jakby był w profesjonalnym studiu, podobnie jak jego ulubieni profesjonalni streamerzy i twórcy treści.

„Dla wielu granie to nie tylko rozrywka, to pasja i styl życia, więc posiadanie najlepszych urządzeń peryferyjnych zaspokaja potrzebę zapewniania niesamowitych wrażeń za każdym razem” – powiedział Ehtisham Rabbani, dyrektor generalny SteelSeries. „Przez dziesięciolecia firma SteelSeries z taką samą pasją wprowadzała na rynek innowacyjne, najlepsze w swojej klasie produkty, jak gracze z pasją grają. Wraz z wprowadzeniem na rynek naszych mikrofonów Alias ​​zasilanych przez Sonar dla streamerów, wzmacniamy pozycję obecnych graczy, streamerów, i twórców treści oraz umożliwienie przyszłym pokoleniom tworzenia świetnych transmisji i treści na nadchodzące lata”.

Większe brzmi lepiej. Mikrofony Alias ​​zasilane przez Sonar dla streamerów są wyposażone w specjalnie zbudowaną 1-calową kapsułę pojemnościową, która jest 3 razy większa od standardowych kapsuł mikrofonowych, aby bezbłędnie uchwycić głos każdego gracza, a precyzyjnie dostrojony kardioidalny wzór kapsuły minimalizuje szumy tła dzięki obszarowi przechwytywania przypominającemu bąbelki. odpowiada wzorcowi dźwiękowemu stosowanemu w studiach nadawczych i nagraniowych i jest optymalnym rozwiązaniem dla uzyskania dokładnego i efektownego wokalu – i jedynym potrzebnym do przesyłania strumieniowego. Dodaj specjalnie zbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy, który pochłania wibracje i pozwala graczom uzyskać animację podczas transmisji a sumą tych części jest elegancka, opływowa obudowa mikrofonu zaprojektowana specjalnie dla graczy.

Aby zasilić obudowę mikrofonu Alias, firma SteelSeries opracowała wysokowydajny silnik turbo znany jako Sonar dla streamerów, który jest 3 razy inteligentniejszy. Ten bezpłatny pakiet oprogramowania klasy studyjnej zapewnia graczom wszechstronne studio dźwiękowe i zapewnia wszystko, czego potrzebuje streamer do produkcji dźwięku o wysokiej jakości. Streamerzy mogą korzystać z niezależnego 10-pasmowego korektora parametrycznego z ustawieniami transmisji dla głębszych wokali, routingiem audio, precyzyjnym strojeniem i miksowaniem oraz funkcją redukcji szumów ClearCast AI, aby nawet najgłośniejsze pomieszczenie brzmiało jak studio nagraniowe. Profesjonalne narzędzia do miksowania oprogramowania, takie jak Compressor i Limiter, eliminują potrzebę stosowania dodatkowych programów audio lub wtyczek. Sonar jest kompatybilny ze standardowym oprogramowaniem do transmisji wideo (OBS, Streamlabs itp.) i wykorzystuje przetwarzanie CPU, a nie GPU, aby uniknąć spadków liczby klatek na sekundę.

Łącząc te dwie jednostki (mikrofony Alias ​​i sonar dla streamerów), najwyższa jakość transmisji, klarowność i kontrola łączą się, aby podnieść poprzeczkę dla graczy i ich transmisji. Seria mikrofonów Alias ​​zasilanych przez Sonar dla Streamerów jest dostępna w dwóch opcjach:

Reklama

Alias ​​– połączenie jakości dźwięku i wszechstronności.
Dni standardowych mikrofonów, które zostały przemianowane na potrzeby gier, minęły. Nareszcie tu jest — mikrofon w pełni przeznaczony do gier i transmisji strumieniowej. Alias ​​obsługiwany przez Sonar dla Streamerów to pierwszy mikrofon zaprojektowany od podstaw specjalnie dla graczy, aby brzmiał jak profesjonalista dzięki mikrofonowi o jakości transmisji 24-bit/48 kHz, który wychwytuje każdy szczegół głosu gracza z niezwykłą dokładnością. Natychmiast ulepszaj strumienie i treści dzięki czystemu, mocnemu dostarczaniu dźwięku, aby przyciągnąć publiczność. Aby gracze byli na bieżąco informowani, mikrofon Alias ​​wyświetla informacje o szczytowym poziomie mikrofonu za pomocą 5-stopniowego wskaźnika LED, który zmienia się na wyraźny czerwony znak „X”, gdy streamery są wyciszone. Możliwe jest również monitorowanie mikrofonu w czasie rzeczywistym za pomocą słuchawek przewodowych, a wbudowane oświetlenie RGB typu downlight i 5-stopniowa dioda LED oferują 16,8 mln kolorów RGB, co pozwala spersonalizować konfigurację przesyłania strumieniowego. To tak proste, jak Plug & Play. Podłącz Alias ​​do komputera za pomocą kabla USB. Gracze mogą wygodnie sterować wzmocnieniem wejścia, wyciszeniem i głośnością słuchawek, a także podłączyć zestaw słuchawkowy z serii Nova za pomocą kabla 3,5 mm.

Alias ​​Pro — najlepszy mikrofon do transmisji strumieniowej dla graczy.
Alias ​​Pro zasilany przez Sonar for Streamers to mikrofon XLR o jakości telewizyjnej, który wychwytuje każdy szczegół głosu użytkownika z niezwykłą dokładnością, podczas gdy zrównoważony system XLR z przedwzmacniaczem i zasilaniem phantom 48 V redukuje szumy i zakłócenia, zapewniając czysty i czysty dźwięk. potężny dźwięk 24-bit/48 kHz. Gracze mogą zwiększyć swoje umiejętności produkcyjne dzięki XLR Stream Mixer, profesjonalnej stacji dowodzenia, która umożliwia sterowanie wzmocnieniem XLR i miksowaniem dźwięku na dowolnym komputerze PC. SteelSeries wprowadza kolejną nowość w grach dzięki innowacyjnemu StreamMixerowi, który wykorzystuje dwa porty USB z oprogramowaniem Sonar do obsługi opcjonalnego przesyłania strumieniowego z dwóch komputerów dla twórców treści. Aby umożliwić łatwe miksowanie, Alias ​​Pro posiada funkcję Drag ‘n’ Drop Audio Routing, dzięki której streamerzy mogą kierować i miksować do pięciu kanałów audio oraz dostosowywać je indywidualnie, aby zapewnić swoim odbiorcom doskonałe wrażenia. Gracze potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do elementów sterujących, a niezbędne regulacje dźwięku, takie jak wzmocnienie i wyciszenie mikrofonu, są na wyciągnięcie ręki. Streamerzy mogą także dostosowywać przypisania pokręteł i przycisków, aby miksować lub wyciszać określone kanały audio oraz monitorować poziomy i stan wyciszenia za pomocą specjalnie zaprojektowanych wskaźników LED, jednocześnie pozostając skupionym na strumieniu. Pokrętło wzmocnienia podświetla się od zielonego do czerwonego, aby monitorować poziomy wejściowe, a oświetlenie otoczenia RGB uzupełnia konfigurację.

Gracze nie muszą już zadowalać się zwykłymi mikrofonami. Mikrofony Alias ​​i Alias ​​Pro obsługiwane przez Sonar for Streamers, dostępne na SteelSeries.COM i u sprzedawców detalicznych na całym świecie, są dostępne w następujących sugerowanych cenach detalicznych:

  • Mikrofon Alias ​​– 179,99 USD | UE 199,99 € | AP 199,99 dolarów
  • Mikrofon Alias ​​Pro — 329,99 USD | UE 349,99 € | AP 349,99 dolarów
  • Wysięgnik SteelSeries – 99,99 USD | UE 99,99 € | AP 99,99 dolarów
  • Sonar SteelSeries dla streamerów – bezpłatne pobieranie pod adresem: Sonar dla streamerówSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment