Steam uruchamia wersję beta nagrywania gier


Dzisiaj uruchomiliśmy funkcję Nagrywanie gier Steam w wersji beta, nowy wbudowany system do tworzenia i udostępniania nagrań z rozgrywki, który działa w każdej grze na Steam. Od rejestrowania najważniejszych momentów po dokumentowanie całych kampanii — istnieje wiele sposobów wykorzystania tego zupełnie nowego zestawu funkcji.

Wersja beta nagrywania gier Steam umożliwia nagrywanie, odtwarzanie, klipowanie i udostępnianie całej Twojej ulubionej rozgrywki. Możesz ustawić automatyczne nagrywanie w tle przy każdym rozpoczęciu odtwarzania lub nagrywanie na żądanie. Chociaż nadal znajduje się w fazie Beta, istnieje wiele funkcji, które obiecują, że będzie ich więcej.

Klipy albo się nie wydarzyło

Od rejestrowania najważniejszych momentów po dokumentowanie całych kampanii — jest wiele sposobów wykorzystania tego zupełnie nowego zestawu funkcji.

Nie przegap żadnej chwili
W trybie nagrywania w tle rozgrywka jest stale zapisywana na preferowanym dysku, nigdy nie przekraczając określonego czasu trwania i limitów miejsca. Dostępny jest także tryb nagrywania na żądanie z ręcznym uruchamianiem i zatrzymywaniem. Użyj osi czasu Steam i znaczników wydarzeń, aby znaleźć kluczowe momenty.

Szybko cofnij się w czasie
Przydatne do takich rzeczy, jak sprawdzenie, co poszło nie tak, gdy umarł twój bohater, lub przypomnienie sobie czegoś, o czym wspomniał wcześniej NPC. Dostępne w nakładce Steam dla każdej gry.

Znajdź i zachowaj dobre rzeczy
Zachowaj tylko te wideo, które są dla Ciebie ważne. Steam oferuje lekkie narzędzia, które ułatwiają wyszukiwanie i przycinanie materiału z rozgrywki. Udostępniaj i edytuj lokalne materiały w przeprojektowanym interfejsie Nagrania i zrzuty ekranu.

Reklama

Wygodnie przesyłaj klipy
Umieść swoje filmy tam, gdzie chcesz. Jednym kliknięciem udostępnij znajomemu na czacie lub opublikuj swoje najlepsze chwile, aby świat mógł je zobaczyć. Dodatkowo łatwo przesyłaj nagrania ze swojego Steam Deck na komputer lub urządzenie mobilne. Korzystaj z nowego menu Zapisz/Udostępnij podczas gry lub po jej zakończeniu.

Zweryfikowano Steam Deck
Nagrywanie gier jest w pełni funkcjonalne na Steam Deck.

I kilka innych rzeczy

 • Dostęp do gry lub wyjścia z niej
  Edytuj, udostępniaj i zarządzaj swoimi filmami korzystając z całkowicie przeprojektowanego interfejsu Nagrań i Zrzutów Ekranu.
 • Działa z każdą grą
  Dotyczy to tytułów spoza platformy Steam. O ile gra pozwala na uruchomienie nakładki Steam, rozgrywka może być nagrywana.
 • Zaprojektowany dla wydajności
  Minimalizuje użycie procesora podczas kodowania wideo dzięki wykorzystaniu dedykowanego sprzętu do kodowania wideo procesora graficznego AMD lub nVidia.
 • Konfigurowalne wykorzystanie dysku
  Dzięki wielu przydatnym ustawieniom funkcja nagrywania gier Steam została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu szerokiego zakresu potrzeb graczy.
 • Prywatność
  Nagrywaj swoje rozgrywki, a nie pulpit.
  Wybierz, które kanały audio mają być uwzględnione. Materiał jest zapisywany bezpośrednio na dysku twardym, a Ty decydujesz, co chcesz udostępnić.
 • Więcej w przygotowaniu…
  Bądź na bieżąco z informacjami o nadchodzących funkcjach, w tym o indywidualnych ustawieniach gry (wkrótce).

Więcej szczegółów i informacje o tym, jak uzyskać wersję beta nagrywania gier na Steamie, znajdziesz tutaj na dedykowanej stronie internetowej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment