Stardew Valley ma jeszcze jedną tajemnicę przed aktualizacją 1.6


Dolina Gwiezdnej Rosy fani najwyraźniej zagłębili się w każdy piksel gry od czasu jej premiery, robiąc wszystko, od tworzenia rozległych wiki, które katalogują każdy szczegół gry, po tworzenie modów rozszerzających świat. Pomimo całej tej pracy, wciąż pozostaje jedna wielka tajemnica wymyka się fanom na całym świecie. Jest rok 2024, a nadal nie wiemy, kto rzucił kamieniami w Linusa i zniszczył jego dom.

Deweloper Eric Barone, znany jako ConcernedApe, wydał Dolina Gwiezdnej Rosy ponad osiem lat temu. Opowiada historię zniechęconego pracownika biurowego, który odchodzi z pracy i zakłada gospodarstwo rolne na przekazanej mu działce przez ich zmarłego dziadka. Do dziś gra ma rzeszę zapalonych graczy, a Barone nadal wydaje znaczące aktualizacje. W świetle Dolina Gwiezdnej Rosy Aktualizacja 1.6 pojawi się we wtorek. Myślałem o tej konkretnej zagadce, więc wydaje mi się, że to najlepszy moment, aby spróbować ją rozwiązać.

Dolina Gwiezdnej Rosy Akcja rozgrywa się w małej wiosce o nazwie Pelican Town, w której możesz zaprzyjaźnić się z wieloma kolorowymi postaciami, zakładając farmę. Jedną z takich postaci jest Linus, wyrzutek mieszkający w namiocie na obrzeżach miasta. Podobnie jak inni mieszkańcy miasta, przy pierwszym spotkaniu jest trochę ostrożny i nie chce z tobą rozmawiać. Jednakże zwraca się do gracza z prośbą: „Proszę, nie niszcz mojego namiotu. To zdarzało się już wcześniej.” Jeśli będziesz z nim rozmawiać przez cały sezon, wspomni o innych formach molestowania. W innych przypadkach ktoś rzucał kamieniami w jego namiot, gdy spał, a inny malował go sprayem.

Linusowi może i jest trochę zimno, ale nie zasługuje na to, żeby jego dom został zniszczony. Połączyłem się z nim, gdy usłyszałem o wszystkim, co przeżył. Podobnie jak wielu innych fanów, od lat rozmyślam o tej nierozwiązanej zbrodni, ponieważ nikt nigdy się do tego nie przyznał! Skontaktowałem się bezpośrednio z Baronem dwa lata temu, aby sprawdzić, czy może nam powiedzieć. Nie udzielił wówczas wyjaśnień, ale przedstawił swoje ogólne przemyślenia na ten temat Dolina Gwiezdnej Rosy fabuła.

“Jeśli chodzi o Dolina Gwiezdnej Rosy lore, co do zasady nie komentuję niczego poza zakresem gry” – powiedział firmie Polygon e-mailem. „Lubię pozostawiać te kwestie otwarte do interpretacji i dyskusji”.

Odpowiedź Barone’a oznacza, że ​​nie otrzymamy odpowiedzi kanonicznej jako takiej. Twierdzę jednak, że oznacza to, że uczciwą grą jest dla mnie rzucanie własnych oskarżeń przeciwko innym postaciom. Zatem bez zbędnych ceregieli wskażę jednego konkretnego chuligana: Sebastiana, syna emo stolarza Robina.

Reklama

Zdjęcie: ConcernedApe przez Polygon

Początkowo nie wydaje się on najbardziej prawdopodobnym winowajcą. Jest introwertykiem i kładzie się spać wcześniej niż wielu innych mieszkańców miasta. Jednak ta osoba może stanowić idealną przykrywkę. Po pierwsze, znajduje się w idealnym miejscu do popełnienia przestępstwa; mieszka na północnym krańcu miasta, podobnie jak Linus. Poza tym, chociaż wcześnie kładzie się spać, powie ci, że w nocy wymyka się do jaskiń, co oznacza, że ​​ma trochę czasu, w którym go nie ma. Na dodatek poprosi także o dodatkową pomoc w znalezieniu kamieni, korzystając z tablicy ogłoszeń Help Wanted obok sklepu General’s Pierre’s General Store. A jeśli użył tych skał jako narzędzia zbrodni?

Myślę, że Sebastian ma wiele sensu, nawet jeśli nie chcę, żeby to była prawda. Widziałem, jak niszczy namiot Linusa w impulsywnym akcie nastoletniego buntu, ale rozumiałem też, dlaczego ludzie mogą się z tym nie zgodzić. Istnieje wiele innych możliwych winowajców i nie bez powodu pozostawało to tajemnicą przez tak długi czas. Jak powiedział Barone, wszystko zależy od interpretacji, więc gracze mogą nadal tworzyć własne teorie.

Jeśli masz własną teorię, daj nam znać w komentarzach. Możesz pomóc Polygonowi rozwikłać wielką tajemnicę tego, kto zniszczył namiot Linusa Dolina Gwiezdnej Rosy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment