Średni wysiłek związku zatrzymuje się, tracąc o jeden głos większości


Związek Średnich Pracowników wstrzymuje wysiłki organizacyjne po tym, jak nie udało mu się zdobyć zwykłej większości poparcia w głosowaniu online w zeszły piątek.

„Te wybory nie przyniosły rezultatu, na jaki liczyliśmy, ale nigdzie się nie wybieramy” związek powiedział w oświadczeniu. „Głosowanie nigdy nie miało zadecydować, czy nasz związek istnieje, ale czy kierownictwo uzna nas za jednostkę przetargową”.

Ostateczna suma wyniosła 75 głosów za, 68 głosów za i 7 głosów wstrzymujących się, co daje organizatorom zaledwie jeden głos za wcześniej ustalonym progiem 76 głosów na tak. W szczególności organizatorzy uważają, że te same głosy pozwoliłyby im zdobyć uznanie w wyborach do Krajowej Rady ds. Stosunków Pracy (NLRB) ze względu na zasady wstrzymania się od głosu, co dałoby im 52 procent wszystkich oddanych głosów. Jednak związek przestrzega wcześniejszej umowy z zarządem i traktuje wynik jako stratę.

Związek może w dowolnym momencie przeprowadzić kolejne wybory do partii trzeciej, chociaż twierdzi, że na razie wstrzymuje wysiłki organizacyjne. Wyjaśnił również, że nie planuje postępów w wyborach NLRB w najbliższej przyszłości.

„Prezes Medium Ev Williams powiedział, że kierownictwo będzie nadal rozmawiać bezpośrednio z pracownikami, aby wysłuchać ich obaw, niezależnie od wyniku wyborów” – powiedział związek. Zauważyli, że Williams obiecał również nie brać odwetu na organizatorach.

W oświadczeniu przesłanym e-mailem The Verge, rzecznik Medium powiedział: „Będziemy szanować zbiorową decyzję naszych pracowników i wynik wyborów. Będziemy również nadal bezpośrednio słuchać pracowników i rozmawiać z nimi, abyśmy mogli szybko rozwiązywać problemy, nadal dostosowywać się i wspólnie budować odnoszącą sukcesy firmę.

Reklama

Związek Średnich Pracowników odmówił dalszych komentarzy na temat wyniku wyborów.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment