Spraw, by Twój Oculus Quest 2 był dopasowany — i brzmiał — lepiej dzięki tym przecenionym modom


Ta historia jest częścią grupy opowiadań o nazwie

Tylko najlepsze oferty na gadżety zatwierdzone przez Verge otrzymują pieczęć Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na swój następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i innych, to jest to miejsce do zobaczenia.

Oculus Quest 2 to solidny sprzęt i bardzo popularny prezent świąteczny ponieważ jest kilka świetnych ofert dzieje się teraz. Ale każdy, kto już je posiada, może powiedzieć, że paski firmy pozostawiają wiele do życzenia. Pasek z tkaniny dołączony do pudełka nie służy jako podpora, a gdy Pasek elitarny o wartości 50 USD rozwiązuje to, jest dość kruche. Mój zepsuł się w ciągu roku normalnego użytkowania i surfowania Strona Reddita Oculusa pokaże ci, że paski niektórych ludzi spotyka podobny los.

Popularną i sprytną modyfikacją, którą można wprowadzić do zestawu słuchawkowego, jest przymocowanie paska HTC Deluxe Audio (pierwotnie stworzony dla Vive) za pomocą zestawu przejściówek innych firm, dzięki czemu idealnie pasuje do gogli Oculus. Po skonfigurowaniu powinieneś mieć znacznie wygodniejszy zestaw słuchawkowy, a wbudowane słuchawki paska są poważnym ulepszeniem wbudowanych głośników Quest 2. Myślę o wypróbowaniu tego sam.

Powodem, dla którego teraz o tym piszę, jest oczywiście to, że te akcesoria są tańsze na Czarny piątek. Pasek HTC Deluxe Audio kosztuje zwykle 100 USD, ale w Amazonie wynosi 69 USD (może się wydawać, że to dużo, ale pamiętaj, że to solidny pasek) oraz słuchawki w jednym). Połącz to z ten niezbędny zestaw adapterów 22 USD, a stworzysz trwałe rozwiązanie dla swojego Quest 2.

Reklama

to żyje

Jak wygląda pasek Deluxe Audio połączony z zestawem słuchawkowym, dla którego został zaprojektowany.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!