Spotkanie Activision Blizzard z udziałem Jamesa Cordena


Kilka dni przed Microsoftem i Activision Blizzard mają nadzieję zakończyć fuzję o wartości 68,7 miliardów dolarówwydawca Call of Duty i Overwatch 2 deweloper zgromadził wszystkich swoich pracowników na spotkaniu, którego gospodarzem był były gospodarz wieczoru James Corden, – wynika z raportu Windows Central. Tak, ten pierwszy Późny późny występ gospodarz znany z terroryzuje kierowców z Los Angeles muzycznymi akrobacjami pojawił się wraz z dyrektorem generalnym Activision Blizzard, Bobbym Kotickiem, aby poinformować pracowników o stanie firmy.

Dlaczego? Kotick i Corden wydają się być przyjacielscy. Duet został razem sfilmowany na niesławnej białej imprezie dyrektora generalnego Fanatics, Michaela Rubina w 2023 r., co widać na montażu wideo gwiazd obecnych na tym wydarzeniu: Pojawienie się Koticka i Cordena było flankowane pomiędzy Kardashiankami, sportowcami NBA i innymi znanymi gwiazdami i modelkami. Możliwe, że Kotick myślał, że jego pracownicy będą podekscytowani występem gwiazdy na spotkaniu wszystkich pracowników. Corden jest jednak całkowicie dziwacznym wyborem: nie ma tego najlepszą reputację w Hollywood lub gdzie indziej.

Corden podobno zapytał Koticka, w jaki sposób Activision Blizzard zachowa swoją kulturę, którą Kotick określił jako „magię”. (Activision Blizzard rozstrzygnęła pozew amerykańskiej Komisji ds. Równych Szans w Zatrudnieniu w 2021 r., w którym rzekome molestowanie i dyskryminacja seksualna w firmie. Pozew pomiędzy Activision Blizzard i Departament Praw Obywatelskich Kalifornii jest w toku.) Kotick powiedział, że Microsoft jest zainteresowany „magią” firmy, według Windows Central.

“Dużo myślę [Activision’s] Motywacją jest to, że mamy te ogromne społeczności graczy, liczące 400 milionów ludzi w 190 krajach na całym świecie, którzy każdego dnia są zaangażowani” – powiedział Kotick. „Myślę, że ludzie [at Activision] czują to niesamowite poczucie odpowiedzialności, które musi zapewnić swoim graczom. Dlatego myślę, że to jest to uznanie i uznanie, że skupienie zostanie nagrodzone radością setek milionów ludzi”.

Kotick i Corden omówili także przyszłość gier – w tym uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję, rzeczywistość wirtualną, a nawet Neuralink Elona Muska jako sposób na interakcję bez kontrolera. Według Reutersa Neuralink to implant mózgowy, który według Muska może leczyć paraliż, depresję i schizofrenię. Według doniesień firma została zatwierdzona do pierwszych testów na ludziachale pozostaje w trakcie śledztwa za „potencjalne naruszenia dobrostanu zwierząt”.

Kotick wskazał także, że przyszłość gier stanie się bardziej dostępna, powiedział Windows Central, dzięki technologiom takim jak DLSS, które pozwolą słabszym komputerom wyświetlać bardziej imponującą grafikę. „Dostępność wynikająca z coraz tańszego przetwarzania, które będzie szerzej dostępne i niedrogie, stworzy coraz więcej możliwości dla niezwykle utalentowanych ludzi, których tutaj mamy” – powiedział Kotick, według systemu Windows Centralny. DLSS oznacza Superpróbkowanie głębokiego uczenia sięto technologia stworzona przez firmę Nvidia, służąca do poprawy renderowania grafiki poprzez wykorzystanie algorytmów Nvidii w celu szybkiego dostarczania grafiki wysokiej jakości bez zmniejszania liczby klatek na sekundę.

Reklama

W innym miejscu Kotick to zasugerował Bohater gitary mogłoby umożliwić „ponowne pojawienie się” dzięki zasobom, którymi dysponuje Microsoft.

„Duża część tego, co widziałem w Microsoft, to badania” – powiedział Kotick w rozmowie z Windows Central. „I dokonują rozwoju w obszarach, które są niezwykłe. A zatem możliwość wykorzystania ich możliwości w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, analizy danych i nowych sposobów myślenia o grafice – po prostu widzę nieograniczony potencjał w tym, co robimy. Jako firma mamy wyjątkową pozycję, ponieważ mamy najlepsze franczyzy we wszystkich grach wideo.

Bohater gitary została stworzona w 2005 roku przez Harmonix i opublikowana przez RedOctane, które później zostało przejęte przez Activision. Harmonix przeszedł do Zespół rockowypo przejęciu przez MTV Games, a kontrolę przejęło Activision Bohater gitary, który odniósł ogromny sukces. Activision opublikowało kilka kontynuacji, z których ostatnia była Guitar Hero na żywo w 2015 r. Nie było nowego Bohater gitary mecz za osiem lat.

Kotick najwyraźniej nie rozmawiał o tym, jaką rolę mógłby przyjąć w firmie, gdy transakcja z Microsoftem zostanie ostatecznie sfinalizowana. Wcześniej firmy informowały, że Kotick pozostanie dyrektorem generalnym do końca roku fiskalnego 2023 Microsoftu. Kotick powiedział The New York Times, że „będzie dostępny w razie potrzeby” po zamknięciu. A Sugeruje raport Wall Street Journal z 2022 roku Kotick opuści firmę „po sfinalizowaniu transakcji”, kiedy powinien otrzymać odprawę w wysokości 293 mln dolarów, jak wynika z dokumentów finansowych, które nakreślały scenariusz utraty pracy przez Kotick w wyniku przejęcia firmy.

Polygon skontaktował się z Activision Blizzard w celu potwierdzenia szczegółów spotkania. Zaktualizujemy tę historię, gdy ją usłyszymy.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment