Spotify pozwala pasażerom walczyć o twoją playlistę z podróży, zakłócając naturalny porządek wszechświata


To podstawowa zasada na drodze: kierowca wybiera muzykę.

A jednak, rzucając bezczelne wyzwanie niezmiennym prawom wszechświata, Spotify zdecydowało się wtrącać się w tę złotą zasadę, rozszerzając swoją wersję beta sesji grupowej na samochody. Od dzisiaj nawet sześć osób w samochodzie może sterować muzyką w tym samym czasie, począwszy od Polestar 2 z systemem Android Automotive.

„Wszyscy wiemy, że czasami kierowca nie ma najlepszego gustu muzycznego i moja rodzina zwykle się z tym zgadza. Dodanie wersji beta sesji grupowych ze Spotify to świetny sposób, aby inni w pojeździe mogli wpływać na listę odtwarzania i cieszyć się ich ulubionymi utworami ”- skomentował dyrektor generalny Polestar, Thomas Ingenlath, człowiek, któremu najwyraźniej nie można ufać w kwestii uprawnień do odtwarzania.

Sesja grupowa została uruchomiona w zeszłym roku jako wersja beta i jest ograniczona do subskrybentów Spotify premium; gdy host rozpocznie sesję, do pięciu innych użytkowników może dołączyć, dając im pełną (współdzieloną) kontrolę nad listą odtwarzania oraz możliwość dowolnego odtwarzania, wstrzymywania i pomijania utworów. I z pewnością jest to przydatna funkcja, gdy spotykasz się z przyjaciółmi w miejscach o niskich stawkach, takich jak grillowanie lub kolacja.

Na szczęście istnieją zabezpieczenia: najwyraźniej kierowca nadal będzie miał prawo cofnąć dostęp w dowolnym momencie (ponieważ znowu kierowca wybiera muzykę!). Ale jeśli chodzi o delikatną równowagę godzinnej podróży samochodem, Spotify wciąż igra tutaj z ogniem. Czy ty naprawdę Chcesz ryzykować, że twój przyjaciel będzie bombardował cię piosenkami Nickelback co drugi utwór przez całą podróż do Pittsburgha?

To powiedziawszy, potencjalne zejście w chaos carpool jest na razie ograniczone. Rozszerzona wersja beta sesji grupowej to dostępne tylko w Polestar 2 – obecnie jedyny samochód na rynku, w którym działa Android Automotive – ale przypuszczalnie, ponieważ platforma inteligentnych samochodów Google będzie pojawiać się w większej liczbie samochodów w przyszłości, będzie szerzej dostępna.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Intel udostępnia sterowniki graficzne Arc GPU 101.5590 WHQL

W piątek (14/06) firma Intel udostępniła najnowszą wersję sterowników graficznych Arc GPU. Wersja 101.5590 WHQL dodaje optymalizację Game On (dzień zerowy) dla...

ASUS przedstawia karty graficzne GeForce RTX z serii 40 z obsługą SFF-Ready Prime

Firma ASUS wprowadziła na rynek serię Prime kart graficznych GeForce RTX z serii 40 „Ada”, które spełniają nowe wymagania firmy NVIDIA Specyfikacja SFF-Ready...

ASUS przedstawia plecak do gier ROG Archer ErgoAir BP3800

Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała dziś plecak do gier Archer ErgoAir BP3800. Wszechstronny Archer ErgoAir o pojemności 40 litrów ma...
Advertisment