Spotify pozwala pasażerom walczyć o twoją playlistę z podróży, zakłócając naturalny porządek wszechświata


To podstawowa zasada na drodze: kierowca wybiera muzykę.

A jednak, rzucając bezczelne wyzwanie niezmiennym prawom wszechświata, Spotify zdecydowało się wtrącać się w tę złotą zasadę, rozszerzając swoją wersję beta sesji grupowej na samochody. Od dzisiaj nawet sześć osób w samochodzie może sterować muzyką w tym samym czasie, począwszy od Polestar 2 z systemem Android Automotive.

„Wszyscy wiemy, że czasami kierowca nie ma najlepszego gustu muzycznego i moja rodzina zwykle się z tym zgadza. Dodanie wersji beta sesji grupowych ze Spotify to świetny sposób, aby inni w pojeździe mogli wpływać na listę odtwarzania i cieszyć się ich ulubionymi utworami ”- skomentował dyrektor generalny Polestar, Thomas Ingenlath, człowiek, któremu najwyraźniej nie można ufać w kwestii uprawnień do odtwarzania.

Sesja grupowa została uruchomiona w zeszłym roku jako wersja beta i jest ograniczona do subskrybentów Spotify premium; gdy host rozpocznie sesję, do pięciu innych użytkowników może dołączyć, dając im pełną (współdzieloną) kontrolę nad listą odtwarzania oraz możliwość dowolnego odtwarzania, wstrzymywania i pomijania utworów. I z pewnością jest to przydatna funkcja, gdy spotykasz się z przyjaciółmi w miejscach o niskich stawkach, takich jak grillowanie lub kolacja.

Na szczęście istnieją zabezpieczenia: najwyraźniej kierowca nadal będzie miał prawo cofnąć dostęp w dowolnym momencie (ponieważ znowu kierowca wybiera muzykę!). Ale jeśli chodzi o delikatną równowagę godzinnej podróży samochodem, Spotify wciąż igra tutaj z ogniem. Czy ty naprawdę Chcesz ryzykować, że twój przyjaciel będzie bombardował cię piosenkami Nickelback co drugi utwór przez całą podróż do Pittsburgha?

To powiedziawszy, potencjalne zejście w chaos carpool jest na razie ograniczone. Rozszerzona wersja beta sesji grupowej to dostępne tylko w Polestar 2 – obecnie jedyny samochód na rynku, w którym działa Android Automotive – ale przypuszczalnie, ponieważ platforma inteligentnych samochodów Google będzie pojawiać się w większej liczbie samochodów w przyszłości, będzie szerzej dostępna.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment