Spójrz na Gotham Knights, następną grę Batmana z WB Montreal


Dziś DC FanDome transmisja na żywo, WB Montreal ogłosiło Gotham Knights, nowe doświadczenie Batmana skoncentrowane na walce, które daje ci kontrolę nad Robinem, Batgirl, Nightwingiem i Czerwonym Kapturkiem. W zwiastunie, który jest w silniku, widzimy tych bohaterów i strażników korzystających ze swoich specjalnych zestawów umiejętności i stopni przemocy.

Zwiastun zaczyna się nagraną wiadomością od Bruce’a Wayne’a, jest starszy niż w grach Arkham i ma poważną wiadomość do przekazania. To wideo transmitowane do jego rodziny nietoperzy oznacza, że ​​nie żyje, Jaskinia Batmana została zniszczona, a złoczyńcy Gotham o tym wiedzą.

Następnie WB Montreal rzucił nam okiem na rozgrywkę, która koncentruje się na Batgirl. Demo zaczyna się od niej na motocyklu pędzącym autostradą, co oznacza, że ​​świat jest otwarty i można go zwiedzać. Wygląda masywnie. Następnie widzimy, jak używa wielu technik skradania się i przechodzenia z gier Gotham, aby badać obszar patrolowany przez złoczyńców. Potrafi chwycić się wysokich belek, zejść z nich peleryną i skradać się, aby pozostać niezauważonym. Następnie dołącza do niej Red Robin, który wydaje się być kontrolowany przez innego gracza, ale ta część to tylko spekulacje. Batgirl i Red Robin rozmawiają podczas demonstracji, podczas której wchodzą do budynku zamrożonego przez pana Freeze’a.

Obszar ten składa się z kilku scenariuszy scenariuszy, z których jedna sprawia, że ​​Batgirl spada na lód i zsuwa się po nim do wnętrza budynku. Architektura, bogactwo szczegółów i oświetlenie przypominają serię Arkham.

Demo kończy się, gdy Batgirl i Red Robin poruszają się po gęstej śnieżycy i konfrontują Freeze’a w jego komnacie. Obaj natychmiast go atakują, a on sypie na nich podmuchami lodu. Gra wygląda pięknie i wydaje się być prawdziwym następcą serii Arkham. WB kończy dokuczanie kilkoma ujęciami Court of Owls, tajnego stowarzyszenia, które niedawno stało się ogromną częścią historii komiksów, ale nie było częścią żadnej z gier. Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o tym tytule, który pojawi się w bliżej nieokreślonym czasie w 2021 roku. Poniżej możesz zobaczyć materiał z rozgrywki:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wraz z remake’iem Resident Evil 4 survival horror zatoczył koło

W 1996 roku oryginał Resident Evil pojawił się na PlayStation — sterowanie czołgiem, stałe kąty kamery, kampowe jednolinijki i wszystko. ...

HP Leads in Hybrid Work with Future‐Ready Portfolio

Today at the Amplify Partner Conference, HP Inc. announced new products and solutions to usher in the next era of hybrid work for...

Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK

Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Grasslands, wodnej przepaści, którą trzeba pokonać, zanim dotrze się do Ruin Zonai. Wspomniane...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!