Spinoff Johna Wicka, American Horror Story i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu


To spada! Filmy wróciłyale filmy tak Również w telewizji – zupełnie nie tak, jak myślisz.

W tym tygodniu odbędzie się premiera Kontynentalnyprzedstawienie Peacock rozgrywające się w Uniwersum Johna Wicka, który szczegółowo opisuje początki hotelu Continental (przynajmniej w takiej postaci, w jakiej go znamy). Podobnie jak filmy, jest bombastyczny i odważny, pełen akcji, rywalizacji i zemsty. Podobnie jak w przypadku filmów, może trwać nieco dłużej, niż się spodziewasz – każdy z nich KontynentalnyDługość trzech odcinków jest bliższa filmowi fabularnemu niż typowemu programowi telewizyjnemu.

To tylko jeden z wielu zawodników, którzy wkrótce pojawią się w telewizji. W tym tygodniu odbędzie się także premiera American Horror Story: Delikatny, który ma duży Dziecko Rosemary klimaty (oczywiście z klasycznym akcentem Ryana Murphy’ego). Edukacja seksualna powraca z czwartym – i niestety ostatnim – sezonem. Miłość jest ślepa jest tutaj, aby po raz kolejny skłonić nas wszystkich do zastanowienia się, co naprawdę dzieje się w tych kapsułach.

Oto najlepsze nowe programy telewizyjne – premiery i finały – które pojawią się w tym tygodniu.


Nowe seriale na Netfliksie

Edukacja seksualna sezon 4

Gatunek muzyczny: Komedia romantyczna dla młodych dorosłych o dorastaniu
Data wydania: 21 września, ze wszystkimi odcinkami
Showrunner/twórca: Laurie Nunn
Rzucać: Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Tanya Reynolds, Connor Swindells, Gillian Anderson, Patricia Allison i nie tylko

Reklama

Edukacja seksualnaostatni sezon już tu jest! To słodko-gorzkie, ale wszystko, co dobre – w tym szkoła średnia – musi się kiedyś skończyć. Za seksualne eskapady w tej dziwnej małej brytyjskiej szkole. Niech ich życie miłosne będzie owocne.

Miłość jest ślepa sezon 5

Gatunek muzyczny: Reality show o znalezieniu miłości (i jeśli jest ślepa)
Data wydania: 22 września, z czterema odcinkami
Showrunner/twórca: Chrisa Coelena
Rzucać: Grupa ludzi próbujących znaleźć miłość we wszystkich kapsułach

Znasz tę procedurę: grupa singli wchodzi do kapsuł, gdzie „randkują” z ludźmi przez ścianę, nawet ich nie widząc. Jedynym sposobem, w jaki mogą poznać IRL, jest zaręczenie się – wtedy rozpoczyna się prawdziwy test ich miłości (czy czymkolwiek ona jest).

Morderstwa Murdaugha: skandal na południu

Obraz: Netflix

Gatunek muzyczny: Prawdziwe przestępstwo
Data wydania: 20 września, ze wszystkimi odcinkami
Showrunner/twórca: Michaela Gasparro

Chwila Morderstwa Murdaugha: skandal na południu sezon 1 zawierał przegląd morderstw Murdaugha, sezon 2 śledzi losy kluczowych świadków procesu (który zakończył się na początku tego roku).

Nowe programy w Hulu

American Horror Story: Delikatna, część 1

Gatunek muzyczny: Antologia horroru
Data wydania: 20 września na FX, następnego dnia na Hulu
Showrunner/twórca: Ryana Murphy’ego
Rzucać: Emma Roberts, Kim Kardashian, Matt Czuchry i nie tylko

Wybacz mi, Ojcze, bo… jestem zainteresowany oglądanie amerykański horror Ponownie. Nowy sezon wygląda Dziecko Rosemary z tym opatentowanym, dziwacznym dotykiem Ryana Murphy’ego. O I Jest tam Kim Kardashianwraz z Mattem Czuchrym (alias to, co najlepsze Dziewczyny Gilmore’a chłopak).

Nowe programy w Max

Młoda miłość

Gatunek muzyczny: Kawałek życia rodzinnego
Data wydania: 21 września, cztery odcinki
Showrunner/twórca: Matthew A. Wiśnia
Rzucać: Issa Rae, Scott Mescudi, Brooke Monroe Conaway i nie tylko

Serial jest kontynuacją nagrodzonego Oscarem filmu krótkometrażowego Matthew Cherry’ego Miłość do włosów, podążający za czarnoskórymi rodzicami, Stephenem Love (Scott Mescudi) i Angelą Young (Issa Rae), którzy próbują to wszystko pogodzić. W tym przypadku „wszystko” obejmuje wychowywanie córki Zuri (Brooke Monroe Conaway), a także próby zrobienia kariery muzycznej, karierę stylistki i powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej.

Nowe programy w Prime Video

Sąsiedzi: Nowy rozdział, sezon 1

Gatunek muzyczny: Opera mydlana (stara szkoła)
Data wydania: 18 września, z jednym odcinkiem (a potem nowe odcinki od poniedziałku do piątku)
Showrunner/twórca: Jasona Herbisona
Rzucać: Stefan Dennis, Alan Fletcher, Ryan Moloney, Jackie Woodburne, Annie Jones, Rebekah Elmaloglou, Georgie Stone i nie tylko

Wznowienie mydła z Down Under na Freevee może nie wydawać się nowością, ale oryginałem Sąsiedzi pochwalić się imponującą obsadą. Program, emitowany od 1985 do 2022 roku, przedstawia życie, miłości i wyzwania stojące przed mieszkańcami Ramsay Street. Margot Robbie, Liama ​​Hemswortha, Chrisa Hemswortha, Guy Pearce, Russell Crowe i nie tylko. Więc możesz zobaczyć kolejną generację australijskich gwiazd, o to mi chodzi.

Nowe programy w Peacock

Kontynentalny

Gatunek muzyczny: Historia powstania hitu akcji
Data wydania: 22 września z jednym (bardzo długim) odcinkiem
Showrunner/twórca: Alberta Hughesa
Rzucać: Colin Woodell, Mel Gibson, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate, Ben Robson i nie tylko

Pierwszą rzeczą, którą powinniście wiedzieć o tym serialu, jest to, że jest on spinoffem uniwersum Johna Wicka, ukazującym początki (jak sugeruje tytuł) The Continental. Drugą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że ten program ma trzy odcinki, każdy trwający około 90 minut. Po trzecie, występuje w nim Mel Gibson. Czwarta rzecz jest taka, że ​​jest całkiem zabawnie!

Nowe programy w Apple TV Plus

Wciąż na górze

Gatunek muzyczny: Komedia niemal romantyczna
Data wydania: 22 września, z trzema odcinkami
Showrunner/twórca: Steve’a Burge’a i Natalie Walter
Rzucać: Antonia Thomas, Craig Roberts, Blake Harrison, Lois Chimimba i nie tylko

Dwie osoby cierpiące na bezsenność, Lisa (Antonia Thomas) i Danny (Craig Roberts), spotykają się we wczesnych godzinach porannych, kiedy wydaje się, że tylko oni nie śpią. Z biegiem czasu zbliżają się coraz bardziej, a przyjaźń pozwala im powiedzieć prawie wszystko… z wyjątkiem oczywiście uczuć, jakie do siebie żywią.

Supermodelki

Gatunek muzyczny: Dokumenty
Data wydania: 20 września, wszystkie cztery odcinki
Showrunner/twórca: Rogera Rossa Williamsa i Larisy Bills
Rzucać: Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Christy Turlington i kilka innych gadających głów

Jeszcze w latach 80-tych były the modele, które warto znać: Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista i Christy Turlington. Nazywani „Supers” wnieśli nowy świt do branży modowej i na nowo zdefiniowali sposób, w jaki będą postrzegane modele. Ten dokument przedstawia ich historię i wpływ – na modę i nie tylko.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment