Sos czosnkowy Jujutsu Kaisen z McDonald’s jest łagodniejszy, niż się spodziewałem


Jujutsu Kaisen jest niesławnie obrzydliwym anime — w drugim odcinku Yuji Itadori pożera pomarszczony, poćwiartowany palec. Z tego powodu Jujutsu Kaisen i dziwne rzeczy, które możesz zjeść, idą ręka w rękę. Więc kiedy usłyszałem, że McDonald’s prowadzi współpracę z serialem, aby dostarczyć konsumentom nowy sos, musiałem go spróbować.

Nazywa się Special Grade Garlic Sauce — termin ten odnosi się do najwyższej rangi wojownika, przeklętych narzędzi lub przeklętych duchów w świecie serialu anime — i jest dostępny w ramach szerszej współpracy między McDonald’s i Jujutsu Kaisen który rozpoczął się we wtorek.

Według McDonald’s sos ten pozwoli konsumentom „ujarzmić niezmierzoną moc” uwielbianych czarodziejów jujutsu z serialu.

Reklama

Zdjęcie: McDonald’s

Nazwa sosu sugeruje, że posiada on wysoki poziom czarnej magii na świecie. Na przykład jeden z wojowników klasy specjalnej w Jujutsu Kaisen, Gojo Satorumoże zmieniać przestrzeń i czas. Więc Sos Czosnkowy Specjalnej Klasy powinien być równie mocny.

Wszystko, co ten sos zdołał zrobić, to zmienić węchową tkaninę mojego pokoju. Po tym, jak ostrożnie zdjąłem folię Sukuna z małego plastikowego opakowania, natychmiast poczułem zapach czosnku, soi i słodki syropowy zapach, mimo że sos znajdował się ponad stopę od mojej twarzy.

Niestety, przeklęte techniki sosu na tym się skończyły. Na początek posmarowałem nim kanapkę z kurczakiem. Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, był bardzo czosnkowy smak, ale ten smak szybko ustąpił za ścianą cukru. Słodycz sosu przyćmiła każdy smak, jaki wyczułem ze składników soi i czosnku. McDonald’s twierdzi, że „nawet Sukuna chce to zjeść”, ale nie jestem przekonany, czy jest to wystarczająco mocne dla wszechmocnego złoczyńcy.

Byłem gotowy na sos tak przytłaczająco intensywny, że smak będzie się utrzymywał przez wiele dni. Zamiast tego był po prostu w porządku. Gdybym miał wybierać między tym sosem a niczym, wybrałbym sos — ale znając groteskowość Jujutsu KaisenMcDonald’s mógłby się bardziej przyłożyć do tej kwestii.

Ja wiem Jujutsu Kaisen za przerażające potwory i gotowość twórcy mangi Gege Akutamiego do wpychania nawet najbardziej ukochanych i czarujących postaci w otchłań piekła. Chcę zanurzyć palec Sukuny w sosie — albo, co lepsze, zjeść coś inspirowanego Monstrualność Mahito przypominająca FrankensteinaSos czosnkowy McDonald’s Special Grade nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

Rozumiem, że McDonald’s technicznie rzecz biorąc musi sprzedawać jadalne jedzenie, ale ten sos po prostu nie spełniał tego warunku.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment