Sony przedstawia słuchawki INZONE Buds i zestaw słuchawkowy INZONE H5Firma Sony ogłosiła INZONE Buds — nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne do gier, wyposażone w słynną technologię audio firmy Sony, zaprojektowaną tak, aby pomóc Ci wygrywać. INZONE Buds oferują graczom na PC i konsolach wciągające wrażenia z gry dzięki spersonalizowanemu dźwiękowi, niezrównanemu 12 godzinom pracy na bateriiii i niskim opóźnieniom. Towarzyszący tej innowacji jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy INZONE H5, który oferuje zadziwiające 28 godzin nieprzerwanej rozgrywki, zapewniając komfort podczas długich sesji grania.

Obydwa produkty powstały dzięki współpracy ze znanym zespołem e-sportowym Fnatic, który w 2024 roku będzie obchodził 20-lecie działalności i w tym roku zapewnił sobie międzynarodowe tytuły w VALORANT Champions Tour. Ponadto na rynek zostanie wprowadzona nowa, elegancka, czarna wersja cieszącego się dużym uznaniem bezprzewodowego zestawu słuchawkowego z redukcją szumów INZONE H9. INZONE w dalszym ciągu podnosi poziom wrażeń z gier na PC i PlayStation dzięki zwiększonemu realizmowi dźwięku.

Dźwięk przestrzenny 360° w grach

Dzięki dźwiękowi przestrzennemu 360 stopni w słuchawkach INZONE Buds możesz usłyszeć kierunek i odległość przeciwnika, dzięki czemu zawsze będziesz o krok przed konkurencją. Dzięki wieloletnim pracom nad wiodącą w branży technologią słuchawek firma Sony opracowała słuchawki INZONE Buds, aby zapewnić pole dźwiękowe dostosowane do Twoich potrzeb. Analizując nie tylko kształt ucha zewnętrznego, ale także właściwości akustyczne przewodu słuchowego, INZONE Buds oferują bardziej precyzyjny dźwięk przestrzenny.

Dzięki optymalizacji pola dźwiękowego możesz stworzyć spersonalizowany profil słyszenia, robiąc zdjęcia uszu za pomocą aplikacji na smartfony 360 Spatial Sound Personaliser. Wtedy możesz cieszyć się grą z niezrównaną dokładnością przestrzenną.

Słuchawki INZONE Buds można dostosować do kanału słuchowego dzięki personalizacji tonu dźwięku. Słuchawki douszne odtwarzają dźwięki testowe z przetworników i wykorzystują mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym do pomiaru wypełnienia kanału słuchowego przez dźwięk. Na podstawie analizy akustycznej dźwięk jest następnie personalizowany za pomocą aplikacji komputerowej INZONE Hub, zapewniając prawdziwie własne przestrzenne wrażenia słuchowe.

Dynamiczny sterownik X
Wiernie odtwarzając każdy dźwięk w grze, od potężnych eksplozji po subtelne kroki, poczujesz się przeniesiony do świata gry. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu, wysokowydajnemu przetwornikowi – Dynamic Driver X – zaprojektowanemu do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości i który jest również używany z WF-1000XM5. Struktura membrany, w której zastosowano różne materiały zarówno w kopułce, jak i na krawędziach, zapewnia minimalne zniekształcenia i czystą jakość dźwięku, zapewniając niezrównany poziom realizmu słuchowego.

Reklama

Redukcja hałasu
Dzięki funkcjom aktywnej redukcji szumów firmy Sony słuchawki INZONE Buds blokują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz skupić się na grze.

Wzmocnij swoje sesje gier
Nowy procesor L1 o niskim zużyciu energii zapewnia do 12 godzin pracy na baterii w słuchawkach, przy całkowitej żywotności baterii do 24 godzin w przypadku korzystania z etui ładującego. Dzięki najdłuższej w branży żywotności baterii, INZONE Buds są gotowe do zasilania dłuższych sesji i zrewolucjonizowania Twojej gry.

Słuchawki INZONE Buds są wyposażone w złącze USB-C, które zapewnia opóźnienie mniejsze niż 30 ms, co oznacza, że ​​nic Cię nie powstrzyma.

Większy komfort, więcej gier
Dzięki nowej konstrukcji, która zmniejsza kontakt z uchem, możesz grać dłużej i cieszyć się większym komfortem.

INZONE Buds są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej – dzięki czemu możesz wybrać tę, która najbardziej pasuje do Twojego stylu gry.

Inne funkcje

  • Mikrofon z redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji: skutecznie rejestruje Twój głos nawet w hałaśliwym otoczeniu.
  • Obsługa kranu: Konfigurowalne funkcje kranu.
  • LE Audio: ciesz się czasem pracy baterii do 24 godzin po podłączeniu do smartfona.
  • Aplikacja na smartfony: kompatybilna z Sony | Aplikacja do podłączenia słuchawek.

INZONE H5

Dzięki lekkiej konstrukcji, niższemu naciskowi bocznemu i zaawansowanej reprodukcji przestrzennej, H5 jest gotowy na najdłuższą sesję grania. INZONE H5 oferuje również zaawansowaną reprodukcję przestrzenną, dzięki której możesz skupić się na grze, a także mikrofon na wysięgniku, dzięki któremu będziesz słyszany, co czyni je idealnym zestawem słuchawkowym w dążeniu do zwycięstwa.

Kluczowe funkcje INZONE H5

  • Bezprzewodowe: połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz.
  • Dźwięk przestrzenny 360° w grach: precyzja z pozycjonowaniem dźwięku 3D.
  • Nieograniczony komfort: Lekkość wynosząca 260 g, miękkie nauszniki i konstrukcja niskociśnieniowa dla długich sesji grania.
  • Krystalicznie czysta komunikacja: redukcja szumów oparta na sztucznej inteligencji i dwukierunkowy mikrofon zapewniają wyraźne rozmowy w grze.
  • Żywotność baterii: 28 godzin pracy bezprzewodowej.
  • Przewodowy: opcja wtyczki 3,5 mm.

INZONE H9 Black – nowa odmiana kolorystyczna

INZONE H9, znany z wyjątkowej redukcji szumów, jakości dźwięku i komfortu, otrzymuje długo oczekiwaną nową opcję w kolorze czarnym.

Udoskonalony pod kątem zwycięstwa. Zalecane przez Fnatic.
Dyrektor generalny Fnatic, Sam Mathews, powiedział: „Nasze partnerstwo w dalszym ciągu podnosi wydajność e-sportu na najwyższy poziom, przygotowując i wspierając nasze profesjonalne zespoły, aby mogły wykorzystywać swój największy potencjał. Jednym z naszych pierwszych priorytetów jako partnerów było wniesienie rozległego doświadczenia konkurencyjnego naszych profesjonalistów w rozwój INZONE Buds i INZONE H5.

W szczególności nasze zespoły poinformowały firmę Sony, że słuchawki INZONE Buds będą idealnymi słuchawkami do gier, których czas pracy baterii i komfort wytrzymają nawet najdłuższe sesje grania, a także wciągający dźwięk, na którym nasi profesjonaliści będą mogli polegać, aby pokonać konkurencję na arenie międzynarodowej.

Jesteśmy podekscytowani, że nasza globalna baza fanów ma teraz okazję doświadczyć naszej współpracy przy tych zestawach słuchawkowych i grach, mając świadomość, że wspierają ich ulubieni profesjonaliści”.

[Editor’s note: The INZONE Buds are priced at US$199.99 and the IZONE H5 at US$149.99 or the equivalent in Euro]Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...

Apple ujawnia zwycięzców nagrody App Store Award 2023; nazywa generatywną sztuczną inteligencję „trendem roku”

Po dokuczanie finalistom na początku tego miesiąca Apple ujawniło pełną listę zwycięzców nagród App Store Award w roku 2023. AllTrails zdobyła koronę aplikacji...
Advertisment