Sony przedstawia prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne i słuchawki do gier INZONE


Firma Sony Electronics zaprezentowała nowe słuchawki INZONE Buds, nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne do gier z funkcją ANC, nowy zestaw słuchawkowy do gier INZONE H5 oraz opcję w kolorze czarnym dla zestawu słuchawkowego INZONE H9. Nowe projekty stanowią rozwinięcie dobrze przyjętego gamingowego designu INZONE, wyposażonego w wiele technologii, a wszystkie modele obsługują technologię Bluetooth LE Audio. Nowe słuchawki INZONE Buds oferują zarówno graczom komputerowym, jak i konsolowym rozgrywkę o niskim opóźnieniu dzięki transceiverowi USB, spersonalizowanemu dźwiękowi i do 12 godzin pracy na baterii.

Firma Sony Electronics zaprezentowała nowe słuchawki INZONE Buds, nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne do gier z funkcją ANC, nowy zestaw słuchawkowy do gier INZONE H5 oraz opcję w kolorze czarnym dla zestawu słuchawkowego INZONE H9. Nowe projekty stanowią rozwinięcie dobrze przyjętego gamingowego designu INZONE, wyposażonego w wiele technologii, a wszystkie modele obsługują technologię Bluetooth LE Audio. Nowe słuchawki INZONE Buds oferują zarówno graczom komputerowym, jak i konsolowym rozgrywkę o niskim opóźnieniu dzięki transceiverowi USB, spersonalizowanemu dźwiękowi i do 12 godzin pracy na baterii.

Kiedy Sony zademonstrowało i wprowadziło na rynek oryginalny zestaw słuchawkowy do gier INZONE H9, pozytywnie zaskoczyło go odważnym designem z futurystycznymi liniami – inspirowanym PlayStation 5 i informującym, że INZONE wkrótce będzie rozszerzany o inne modele. Nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne do gier Sony INZONE oferują teraz najdłuższy w branży czas pracy baterii w swojej obudowie, a nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy INZONE H5 zapewnia zadziwiające 28 godzin nieprzerwanej rozgrywki, zapewniając komfort podczas długich sesji grania. Istniejący INZONE H9, znany również z wyjątkowej redukcji szumów, jakości dźwięku i komfortu, jest teraz dostępny w nowej opcji w kolorze czarnym.

Słuchawki INZONE Buds dołączają do uznanej serii INZONE jako pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Sony do gier, charakteryzujące się niskim opóźnieniem poniżej 30 ms i nową, oszałamiającą konstrukcją ograniczającą kontakt z uchem, co pozwala na dłuższe użytkowanie i większy komfort. Zarówno słuchawki INZONE Buds, jak i produkty INZONE H5 i H9 są oparte na najnowszej bezprzewodowej platformie audio Bluetooth 5.3 firmy Sony i obsługują technologię Bluetooth LE Audio oraz korzystają już z kodeka LC3 w celu zapewnienia najniższego opóźnienia. Dzięki dźwiękowi przestrzennemu 360 stopni w słuchawkach INZONE Buds użytkownicy mogą usłyszeć kierunek i odległość przeciwników, dzięki czemu są o krok przed konkurencją, a użytkownicy będą mogli dostosować dźwięk za pomocą unikalnej technologii optymalizacji pola dźwiękowego firmy Sony.

 

Optymalizacja pola dźwiękowego tworzy spersonalizowany profil słyszenia poprzez robienie zdjęć uszu użytkownika za pomocą aplikacji na smartfony 360 Spatial Sound Personalizer. Słuchawki INZONE Buds idą o krok dalej dzięki funkcji personalizacji tonu dźwięku, dostosowywanej do kanału słuchowego poprzez odtwarzanie dźwięków testowych z przetworników i używanie mikrofonów ze sprzężeniem zwrotnym do pomiaru, jak dźwięk wypełnia kanał słuchowy. Na podstawie tej analizy akustycznej dźwięk (profil HRTF) jest następnie przesyłany do oprogramowania komputerowego INZONE Hub, gdzie można przeprowadzić dalszą personalizację w celu uzyskania naprawdę spersonalizowanych wrażeń odsłuchu przestrzennego.

Reklama

Nowe słuchawki douszne TWS korzystają również ze specjalnie zaprojektowanych, wysokowydajnych przetworników Dynamic Driver X, zaprojektowanych do reprodukcji szerokich częstotliwości i pierwotnie zaprojektowanych dla WF-1000XM5 Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją szumów. Struktura membrany wykorzystuje różne materiały zarówno w kopułce, jak i krawędziach, zapewniając minimalne zniekształcenia i czystą jakość dźwięku, zapewniając jednocześnie niezrównany poziom realizmu słuchowego.

 

Oczywiście, korzystając także ze swojego know-how w zakresie zaawansowanego ANC, Sony wyposażyło słuchawki INZONE Buds w funkcję aktywnej redukcji szumów, umożliwiając użytkownikom blokowanie szumów tła i skupienie się na grze. Dzięki trybowi dźwięków otoczenia użytkownicy nie przegapią ważnych dźwięków, takich jak dzwonek telefonu, szczekanie psa czy dzwonek do drzwi, będąc nadal zanurzeni w grze.

INZONE Buds wykorzystują również algorytm AI DNN (algorytm głębokiej sieci neuronowej), utworzony na podstawie ponad 500 milionów próbek głosu. Ten zaawansowany procesor redukcji szumów AI zapewnia, że ​​głos użytkownika wyróżnia się na tle otaczających dźwięków otoczenia, dzięki czemu użytkownicy mogą być słyszani w akcji.

Nowy procesor L1 o niskim poborze mocy zapewnia do 12 godzin pracy baterii w słuchawkach INZONE Buds, przy całkowitej żywotności baterii do 24 godzin w etui ładującym. Słuchawki INZONE Buds są wyposażone w złącze USB-C, które zapewnia opóźnienie mniejsze niż 30 ms podczas rozgrywki w czasie rzeczywistym.

 

Zestaw słuchawkowy INZONE H5

Dzięki lekkiej konstrukcji, miękkim nausznikom, obniżonemu naciskowi bocznemu i zaawansowanej reprodukcji przestrzennej, H5 to zestaw słuchawkowy do gier, który wykorzystuje konstrukcję H9 bez funkcji ANC. INZONE H5 nadal charakteryzuje się zaawansowaną reprodukcją przestrzenną, zapewniającą lepszą koncentrację podczas grania, a także mikrofonem na wysięgniku, zapewniającym wyraźną komunikację. Podobnie jak H9, umożliwia połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz i połączenie przewodowe 3,5 mm, a także posiada funkcję redukcji szumów opartą na sztucznej inteligencji, aby poprawić dwukierunkowy mikrofon podczas rozmów w grach.

Wszystkie materiały opakowaniowe najnowszych produktów Sony nie zawierają tworzyw sztucznych (z wyjątkiem materiałów powłokowych i klejących) i wykorzystują wyłącznie materiały pochodzące z recyklingu oraz włókninę celulozową, co odzwierciedla zaangażowanie firmy Sony w dbanie o środowisko podczas tworzenia swoich produktów.

Nowe słuchawki Sony INZONE Buds są dostępne w kolorze czarnym i białym, a sugerowana cena detaliczna wynosi 199,99 USD. Zestaw słuchawkowy INZONE H5 jest dostępny w cenie 149,99 USD w kolorze czarno-białym, a zestaw słuchawkowy INZONE H9, teraz w kolorze czarnym, jest dostępny w cenie 299,99 USD.

www.elektronika.sony.com

www.sony.net

 Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment