Sony PlayStation 5 Digital Edition jest dostępne w sklepie Amazon


Najnowsza konsola do gier Sony, PS5, jest jednym z wielu gadżetów do gier, które są obecnie trudne do znalezienia ze względu na sprzedaż głównie online. Jeśli próbujesz zdobyć jedną z nich, Amazon uzupełnił 400 USD Wersja cyfrowa PS5 teraz, do wyczerpania zapasów.

Amazon nie uzupełnił zapasów 500 USD PS5, który obejmuje napęd dyskowy, ale uważnie obserwujemy, czy będzie dostępny.


PlayStation 5 (edycja cyfrowa)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Gdy już zdobędziesz PS5, będziesz chciał kupić kilka elementów na swoją konsolę. Niektóre z najpopularniejszych obecnie ekskluzywnych gier na PS5 obejmują Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games. Dodatkowo, Final Fantasy VII Remake była popularną grą w 2020 roku; jest kompatybilny wstecz i Port PS5 pojawi się 10 czerwca. Jeśli kupisz grę teraz, otrzymasz bezpłatną aktualizację nowej generacji, gdy ta wersja będzie dostępna.


Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.


Final Fantasy VII Remake

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowoczesna wersja klasycznego PlayStation z 1997 roku. Ta gra jest pierwszą z nieznanej jeszcze liczby epizodycznych części opowiadających historię Final Fantasy VII.

Zdecydowanie polecam zakup roczne członkostwo w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do Kolekcja PlayStation Plus, która jest cyfrową biblioteką niektórych z najpopularniejszych tytułów własnych i innych producentów wydanych na PS4, takich jak Bloodborne i The Last of Us Remastered. Radzę też odebrać dodatkowy kontroler DualSense.

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją pamięć SSD, niestety nie ma na to jeszcze sposobu. Ale Sony jest podobno rozszerzenie opcji na więcej pamięci SSD kiedyś tego lata.


DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

TDK przedstawia nowy materiał na akumulatory półprzewodnikowe o 100-krotnie większej gęstości energii

Firma TDK Corporation ogłosiła pomyślne opracowanie nowego materiału na akumulatory półprzewodnikowe nowej generacji o gęstości energii 1000 Wh/l, czyli około 100 razy większej...

WhatsApp ponownie łączy Modern Family w związku z reklamą o przyjaciołach z zielonej bańki

Czterech członków ABC Nowoczesna rodzina obsada wróciła do swoich ról, aby zagrać w nowej reklamie WhatsApp. Celem reklamy jest promowanie WhatsApp wśród...

Sprawa antymonopolowa Apple Pay wkrótce zostanie rozstrzygnięta, z 10-letnim okresem obowiązywania

Długie lata Apple Pay antymonopolowe Jak wynika z nowego raportu dzisiejszego ranka, dochodzenie wkrótce zostanie zakończone. Stwierdza, że ​​chociaż nadal toczą się dyskusje na...
Advertisment