Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji


Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji, uszkodzonego VoiceOver dla użytkowników z wadą wzroku i nie tylko. Teraz firma przyznała się do niektórych problemów i uruchomiła najnowszą aktualizację z poprawkami.

Początkowo Sonos odpowiedział na krytykę dotyczącą odnowionej aplikacji, twierdząc, że jej stworzenie wymagało „odwagi”.

Ale poza nowym interfejsem użytkownika, który dla wielu był nieatrakcyjny i wieloma brakującymi funkcjami, istniał również duży problem w postaci zepsutej obsługi VoiceOver dla użytkowników niewidomych i niedowidzących.

Na szczęście Sonos zareagował szybko i uruchomił aktualizacja 14 maja która przywróciła takie funkcje, jak alarmy, obsługę VoiceOver współpracującą z poszczególnymi elementami aplikacji i więcej poprawek błędów.

Dziś firma Sonos poinformowała w mediach społecznościowych, że wprowadziła kolejną aktualizację zawierającą dalsze ulepszenia funkcji VoiceOver i TalkBack, przywróciła odtwarzanie z lokalnej biblioteki muzycznej i, co najważniejsze, potwierdziła, że ​​„usłyszała Wasze opinie i szybko pracuje nad poprawą komfortu korzystania z aplikacji” .”

Reklama

Można znaleźć pełne informacje o wydaniu na stronie internetowej Sonos (również poniżej), a najnowsza wersja iOS to dostępny w App Store.

Ponieważ Sonos jest na to otwarty odpowiedź zwrotna użytkownika i wprowadzając szybkie ulepszenia, prawdopodobnie wkrótce zobaczymy więcej wydań przywracających dalszą funkcjonalność.

Informacje o wersji Sonos 80.01.11 na iOS:


W tej aktualizacji:

  • Wsparcie dla zupełnie nowego Sonos Roam 2.
  • Ulepszona obsługa VoiceOver, umożliwiająca łatwiejszą nawigację i kontrolę na ekranie Teraz odtwarzane, widoku systemu, selektorze wyjścia, kolejce, suwakach głośności i dodawaniu produktu.
  • Ulepszona obsługa TalkBack dla ekranu Teraz odtwarzane, widoku systemu i dodawania produktu.
  • Ulepszone odtwarzanie folderów w lokalnej bibliotece muzycznej.
  • Dodano możliwość wyszukiwania treści do użycia z alarmem.
  • Ulepszona łączność systemu dla produktów Boost i przenośnych w trybie uśpienia.
  • Naprawiono problemy z Dodaj produkt, które powodowały niekompletną rejestrację, konieczność ponownego zalogowania się lub niemożność potwierdzenia PIN-u produktu.
  • Naprawiono problem z włączaniem dźwięku przestrzennego i subwoofera.
  • Naprawiono problem blokujący Trueplay, jeśli źródłem sygnału wejściowego był telewizor.
  • Naprawiono problem z pytaniem o uprawnienia do sieci lokalnej.

Najlepszy obraz za pośrednictwem Sonos

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment