Sonos Move 2 debiutuje z baterią wystarczającą na cały dzień, dźwiękiem stereo i nie tylko


Po zrobieniu pierwsze pojawienie się w zeszłym miesiącu Sonos oficjalnie zaprezentował drugą generację przenośnego głośnika Move. Nowy Sonos Move 2 zapewnia ponad dwukrotnie większą żywotność baterii przez 24 godziny pierwsza wersjaa także obsługę dźwięku stereo, wejścia liniowego audio i nie tylko.

Sonos Move 2 jest dostępny dla Zamów w przedsprzedaży już dziś za 449 USD.

Funkcje i zmiany Sonos Move 2

W środowym komunikacie prasowym Sonos potwierdził, że Move 2 zapewnia 24 godziny pracy na baterii – w porównaniu z 10-godzinnym czasem pracy baterii w modelu pierwszej generacji. Posiada port USB-C, który może ładować sam głośnik lub służyć do ładowania dowolnego innego podłączonego urządzenia, takiego jak iPhone.

Dzięki portowi USB-C w Move 2 dostępna jest teraz także obsługa odtwarzania dźwięku przez wejście liniowe. Wystarczy, że kupisz adapter wejścia liniowego Sonos, który należy zakupić oddzielnie, obok samego głośnika.

Jedną z największych zmian jest to, że Sonos Move 2 obsługuje wyjście stereo, podczas gdy początkowa wersja mogła odtwarzać dźwięk tylko w trybie mono. Sonos twierdzi, że Move 2 charakteryzuje się „całkowicie przebudowaną architekturą akustyczną” z podwójnymi głośnikami wysokotonowymi i precyzyjnie dostrojonym głośnikiem niskotonowym.

Reklama

Nowy Sonos Move 2 jest także bardziej wszechstronny niż jego poprzednik. Możesz teraz zintegrować Move 2 z resztą systemu Sonos za pomocą Bluetooth. Oznacza to, że gdy odtwarzasz coś przez Bluetooth w Move 2, możesz zsynchronizować to odtwarzanie z resztą konfiguracji Sonos, aby odtwarzać w wielu pomieszczeniach i na wielu głośnikach.

Sonos Move 2 obsługuje również firmową technologię Trueplay, która wybiera najlepszą wydajność akustyczną w zależności od pomieszczenia lub otoczenia, w którym używasz głośnika.

Biorąc pod uwagę przenośny charakter Move 2, Sonos w dalszym ciągu zachwala jego trwałość. „Dzięki wyjątkowo trwałej konstrukcji i stopniowi ochrony IP56 Move 2 jest odporny na przypadkowe upadki, zachlapania, deszcz, brud i słońce” – twierdzi firma.

Inne ciekawostki na temat Move 2 od Sonos:

  • Move 2 zmniejsza zużycie energii w stanie bezczynności o ponad 40%
  • Move 2 jest dostępny w kolorze oliwkowym oraz czarno-białym
  • Jednoczesne możliwości Bluetooth i Wi-Fi pozwalają na większą elastyczność
  • Integracja z AirPlay 2, Bluetooth, Amazon Alexa i sterowaniem głosowym Sonos

Ceny i dostępność Sonos Move 2

Wszystkie te ulepszenia mają jednak swoją cenę. The Sonos Move 2 będzie dostępny w cenie 449 dolarów kiedy zostanie wydany 20 września. To wzrost ceny o 50 dolarów w porównaniu do modelu pierwszej generacji. Możesz zamów w przedsprzedaży Sonos Move 2 dzisiaj za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Uwaga dodatkowa: jeśli szukasz sposobów na przekształcenie istniejącego HomePoda mini w przenośny, jest ich kilka dostępne są bardziej przystępne opcje.

Bądź na bieżąco 9 do 5Mac pełną recenzję Sonos Move 2 w nadchodzących tygodniach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Overwatch 2 otwiera drzwi do powrotu 6 na 6

Kilka lat do Ostrzeżenia 2 doświadczenieniepokój graczy osiągnął punkt, w którym twórcy gry rozważają przywrócenie starych rozgrywek 12-osobowych. Dzisiejszy wpis na blogu od...

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...
Advertisment