Sonos Move 2 debiutuje z baterią wystarczającą na cały dzień, dźwiękiem stereo i nie tylko


Po zrobieniu pierwsze pojawienie się w zeszłym miesiącu Sonos oficjalnie zaprezentował drugą generację przenośnego głośnika Move. Nowy Sonos Move 2 zapewnia ponad dwukrotnie większą żywotność baterii przez 24 godziny pierwsza wersjaa także obsługę dźwięku stereo, wejścia liniowego audio i nie tylko.

Sonos Move 2 jest dostępny dla Zamów w przedsprzedaży już dziś za 449 USD.

Funkcje i zmiany Sonos Move 2

W środowym komunikacie prasowym Sonos potwierdził, że Move 2 zapewnia 24 godziny pracy na baterii – w porównaniu z 10-godzinnym czasem pracy baterii w modelu pierwszej generacji. Posiada port USB-C, który może ładować sam głośnik lub służyć do ładowania dowolnego innego podłączonego urządzenia, takiego jak iPhone.

Dzięki portowi USB-C w Move 2 dostępna jest teraz także obsługa odtwarzania dźwięku przez wejście liniowe. Wystarczy, że kupisz adapter wejścia liniowego Sonos, który należy zakupić oddzielnie, obok samego głośnika.

Jedną z największych zmian jest to, że Sonos Move 2 obsługuje wyjście stereo, podczas gdy początkowa wersja mogła odtwarzać dźwięk tylko w trybie mono. Sonos twierdzi, że Move 2 charakteryzuje się „całkowicie przebudowaną architekturą akustyczną” z podwójnymi głośnikami wysokotonowymi i precyzyjnie dostrojonym głośnikiem niskotonowym.

Reklama

Nowy Sonos Move 2 jest także bardziej wszechstronny niż jego poprzednik. Możesz teraz zintegrować Move 2 z resztą systemu Sonos za pomocą Bluetooth. Oznacza to, że gdy odtwarzasz coś przez Bluetooth w Move 2, możesz zsynchronizować to odtwarzanie z resztą konfiguracji Sonos, aby odtwarzać w wielu pomieszczeniach i na wielu głośnikach.

Sonos Move 2 obsługuje również firmową technologię Trueplay, która wybiera najlepszą wydajność akustyczną w zależności od pomieszczenia lub otoczenia, w którym używasz głośnika.

Biorąc pod uwagę przenośny charakter Move 2, Sonos w dalszym ciągu zachwala jego trwałość. „Dzięki wyjątkowo trwałej konstrukcji i stopniowi ochrony IP56 Move 2 jest odporny na przypadkowe upadki, zachlapania, deszcz, brud i słońce” – twierdzi firma.

Inne ciekawostki na temat Move 2 od Sonos:

  • Move 2 zmniejsza zużycie energii w stanie bezczynności o ponad 40%
  • Move 2 jest dostępny w kolorze oliwkowym oraz czarno-białym
  • Jednoczesne możliwości Bluetooth i Wi-Fi pozwalają na większą elastyczność
  • Integracja z AirPlay 2, Bluetooth, Amazon Alexa i sterowaniem głosowym Sonos

Ceny i dostępność Sonos Move 2

Wszystkie te ulepszenia mają jednak swoją cenę. The Sonos Move 2 będzie dostępny w cenie 449 dolarów kiedy zostanie wydany 20 września. To wzrost ceny o 50 dolarów w porównaniu do modelu pierwszej generacji. Możesz zamów w przedsprzedaży Sonos Move 2 dzisiaj za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Uwaga dodatkowa: jeśli szukasz sposobów na przekształcenie istniejącego HomePoda mini w przenośny, jest ich kilka dostępne są bardziej przystępne opcje.

Bądź na bieżąco 9 do 5Mac pełną recenzję Sonos Move 2 w nadchodzących tygodniach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment