Sonos Era 100 i Era 300: cena, funkcje i sposób zakupu


Nowe, gorąco oczekiwane głośniki półkowe firmy Sonos z łącznością Wi-Fi, The Era 100 i Era 300, zbliżają się do premiery 28 marca i można je już zamawiać w przedsprzedaży u wielu sprzedawców detalicznych. Było sporo szumu i narastania wokół tych nowych głośników, w dużej mierze dzięki górze przecieków i dokuczania, ale także dlatego, że Era 100 i 300 rozpoczynają nowe linie dla Sonos, podczas gdy słońce zachodzi w przypadku popularnych modeli, takich jak Sonos One i Play:3.

Nowe głośniki Sonos Era będą zawierały więcej funkcji w bardziej mięsistych częściach zestawu głośników domowych Sonos, takich jak Bluetooth, wejście liniowe i nowe możliwości dźwięku przestrzennego. Więc jeśli jesteś podekscytowany i chcesz zdobyć własne w dniu premiery, oto więcej informacji o głośnikach Era 100 i Era 300, w tym o tym, gdzie można je zamówić.

Gdzie zamówić w przedsprzedaży Sonos Era 100

Nadchodzący Sonos Era 100 kosztuje 249 USD i ma pojawić się 28 marca. Era 100 jest obecnie dostępna w przedsprzedaży w kolorze czarnym lub białym od Najlepsza oferta, Zdjęcie B&Hlub bezpośrednio z Sonos.

Jeśli wcześniej widziałeś lub rozważałeś Sonos One lub Sonos One SL, powinieneś wiedzieć, że jest to kolejny krok w ewolucji tych inteligentnych głośników Wi-Fi. Era 100 wygląda jak większość poprzednich głośników Sonos, choć jest nieco większy niż Sonos One, dzięki dwóm głośnikom wysokotonowym zamiast jednego i nieco większemu głośnikowi niskotonowemu dla większych średnich i basowych dźwięków. Oprócz sprytnych funkcji łączności Bluetooth i wejścia liniowego, Era 100 ma fizyczny przełącznik wyciszania z tyłu, który wyłącza mikrofony dalekiego zasięgu, jeśli nie chcesz, aby słuchał gorących słów. Dla tych, którzy lubią używać swoich inteligentnych głośników do wywoływania asystenta głosowego, Era 100 obsługuje własne sterowanie głosowe Sonos i Amazon Alexa – obsługa Asystenta Google jest wyraźnie pominięta.

$249

Inteligentny głośnik Sonos Era 100 zastępuje starszy Sonos One, wykorzystując dwa głośniki wysokotonowe (lewy i prawy) oraz jeden większy głośnik niskotonowy. Oprócz Wi-Fi, Era 100 obsługuje również dźwięk Bluetooth i odtwarzanie z wejścia liniowego za pośrednictwem opcjonalnego Adapter 3,5 mm na USB-C.

Reklama

Zgrabna konfiguracja winylowa, taka jak ta z dwoma głośnikami Sonos Era 100, prawdopodobnie będzie brzmiała ładnie, ale nadal zostaniesz skrytykowany przez purystów za trzymanie głośników i gramofonu na tej samej powierzchni.
Obraz: Sonos

Gdzie zamówić w przedsprzedaży Sonos Era 300

Podobnie jak jego mniejsze, mniej dziwnie wyglądające rodzeństwo, Sonos Era 300 w kształcie klepsydry ma pojawić się 28 marca. Będzie kosztował 449 USD w kolorze czarnym lub białym i jest obecnie dostępny w przedsprzedaży Najlepsza oferta, Zdjęcie B&HLub Sonos.

Sonos Era 300 dość poważnie traktuje frazes „dźwięk wypełniający pomieszczenie”, ponieważ jego sześć przetworników jest skierowanych w różnych kierunkach (chociaż w przeciwieństwie do Apple HomePod, jest przeznaczony do siedzenia przed tobą). Era 300 dorównuje Era 100 w dziale funkcji, z odtwarzaniem dostępnym przez Wi-Fi, Bluetooth lub wejście liniowe przez USB-C, ale gwiazdą programu są przestrzenne kotlety audio Era 300. Obsługuje Dolby Atmos i może odtwarzać ścieżki przestrzenne zarówno z Apple Music, jak i Amazon Music.

Także, jeśli jesteś Naprawdę w dźwięk przestrzenny podczas oglądania filmów, dwa Era 300 można sparować z Sonos Arc i Sonos Sub, aby stworzyć potwora Frankensteina z zestawu kina domowego 7.1.4. Matematyka w tej konfiguracji może być mylącaale można się założyć, że ta droga kombinacja będzie brzmiała całkiem fajnie.

Zdjęcie marketingowe Sonos Era 300.

$449

Sonos Era 300 w kształcie klepsydry ma sześć przetworników, cztery głośniki wysokotonowe skierowane do przodu, w lewo, w prawo i do góry oraz parę ustawionych pod kątem głośników niskotonowych, które rozprowadzają dźwięk w celu uzyskania przestrzennego dźwięku i większej obecności stereo. Podobnie jak jego mniejsze rodzeństwo Era 100, ten większy głośnik półkowy obsługuje odtwarzanie przez Wi-Fi, Bluetooth i wejście liniowe przez USB-C.

Dobra, kup tę konfigurację kina domowego za 2596 $ z soundbarem Sonos Arc, Sonos Sub i dwoma tylnymi Sonos Era 300, a ja przyniosę żetony. Umowa?
Obraz: Sonos

Ważny dodatek

Pozwalam, aby moje osobiste skłonności trochę się tutaj pokazały, ale myślę, że adapter wejścia liniowego Sonos 3,5 mm na USB-C jest absolutną koniecznością, jeśli posiadasz gramofon i planujesz zakup Era 100 lub Era 300. Dzięki niemu możesz podłączyć większość nowszych gramofonów i przesyłać dźwięk z obracających się płyt do pełnej konfiguracji wielogłośnikowej Sonos. Jasne, możesz już posiadać tego rodzaju adapter, jeśli kupiłeś telefon z Androidem w przeszłości, ale 19,99 USD nie jest całkowitym napadem na autostradę za coś, co jest, miejmy nadzieję, wysokiej jakości adapterem. Można go zamówić w przedsprzedaży pod adresem Sonos, Najlepsza ofertaI Zdjęcie B&H.

I tak, dla purystów — odtwarzanie analogowego źródła dźwięku, konwertowanie go na cyfrowy i wysyłanie przez Wi-Fi Jest trochę nielogiczne, ale cholernie wygodne, i to jest w porządku.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...

Recenzja MLB The Show 23: Hołd Negro Leagues sprawia, że ​​jest to najlepsza gra sportowa

Dla największych graczy baseballu, a zwłaszcza dla nich którzy pracowali Do utrzymać przy życiu ich pamięć I czyny, MLB Show 23...

Przygotuj swoje uszy na „dźwięk całej ludzkiej wiedzy” z Wikipedii

Ponieważ coraz więcej informacji jest dostarczanych za pośrednictwem źródeł audio, takich jak asystenci głosowi, Fundacja Wikimedia uznała, że ​​nadszedł czas na przyjęcie tak...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!