Smartwatch Fitbit Sense jest wyposażony w czujnik aktywności elektrodermalnej (EDA) do pomiaru poziomu stresu


Firma Fitbit wprowadziła dziś na rynek trzy nowe urządzenia do noszenia fitness – model Sens i Smartwatche Versa 2i Opaska fitness Inspire 2. Począwszy od Fitbit Sense, jest wyposażony w czujnik EDA (aktywność elektrodermalna), który wykrywa niewielkie zmiany elektryczne w poziomie potu na skórze. Nowy wskaźnik zarządzania stresem oblicza, w jaki sposób organizm użytkownika reaguje na stres na podstawie danych dotyczących tętna, snu i aktywności, po czym przypisywany jest poziom stresu (im wyższy, tym lepszy).

Fitbit Sense

Wszystko, co musisz zrobić, to przyłożyć dłoń do wyświetlacza, aby smartwatch mógł dokonywać pomiarów. Dodatkowo Sense może również mierzyć EKG, ale obecnie oczekuje na zatwierdzenie przez amerykańską FDA. Zegarek jest wyposażony w czujnik temperatury, który pomaga wykryć, czy użytkownicy wykazują oznaki gorączki, choroby lub początku nowej fazy menstruacyjnej. Dodatkowo Fitbit Sense może również mierzyć poziom SpO2 we krwi.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

Fitbit wprowadził również bardziej przystępne cenowo Versa 3 smartwatch dzisiaj. Jest wyposażony w Asystenta Google (i Alexę) na pokładzie, a także ma wbudowany głośnik i mikrofon, aby umożliwić użytkownikom odbieranie połączeń i wysyłanie wiadomości głosowych. Wyróżnia się tym samym projektem co Fitbit Sense, a także jest dostarczany z identyczną ładowarką magnetyczną. Fitbit twierdzi, że oba nowe smartwatche mogą wytrzymać ponad 6 dni na jednym ładowaniu, a ładowanie ich przez 12 minut zapewni wystarczającą ilość soku na cały dzień.

Fibit Inspire 2

Fitbit Inspire 2
Reklama

Wreszcie, firma wprowadziła dziś również swój najnowszy zespół Fitness – Fitbit Inspire 2. Fitbit twierdzi, że nowa opaska fitness może wytrzymać 10 dni i obsługuje ponad 20 trybów ćwiczeń opartych na celach. Otrzymujesz również takie funkcje, jak monitorowanie snu, całodobowe tętno i monitorowanie zdrowia menstruacyjnego, rejestrowanie posiłków i ocena nawodnienia. Jest wodoodporny do głębokości 50 metrów i jest objęty bezpłatnym rocznym okresem próbnym usługi Fitbit Premium.

Ceny i dostępność

Wszystkie trzy urządzenia Fitbit są teraz dostępne w przedsprzedaży na Fitbit.com i za pośrednictwem wybranych sprzedawców detalicznych w USA, a sprzedaż międzynarodowa rozpocznie się pod koniec września. Poniżej podajemy, ile płacisz za każde urządzenie w zależności od tego, gdzie mieszkasz:

Fitbit Sense Fitbit Versa 3 Fitbit Inspire 2
NAS 329,95 $ 229,95 $ 99,95 $
Kanada 429,95 $ 299,95 $ 129,95 $
Europa 329,95 € 229,95 € 99,95 €
Indie 33999,00 € 25999,00 zł 10999,00 zł
UK 299,99 GBP 199,99 GBP 89,99 GBP
Zabarwienie węgiel / grafit
księżycowy biały / miękkie złoto
czarne aluminium
różowa glina / miękkie złoto
północ / miękkie złoto
czarny
księżycowy biały
Kwiat pustyni

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The Last of Us na PC jest rzadko rozczarowującym portem PlayStation w momencie premiery

Spodziewałem się napisać o tym, jak Ostatni z nas część I przybywający na PC to najnowszy przykład świetnego pecetowego portu tytułu Sony PlayStation....

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...

Recenzja MLB The Show 23: Hołd Negro Leagues sprawia, że ​​jest to najlepsza gra sportowa

Dla największych graczy baseballu, a zwłaszcza dla nich którzy pracowali Do utrzymać przy życiu ich pamięć I czyny, MLB Show 23...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!