SmartGym otrzymuje listy wielu urządzeń, spersonalizowane ciężary, ćwiczenia alternatywne i nie tylko


Inteligentna siłownia na iPhone’a, iPada, Apple Watch i Maca jest dzisiaj dostępna z dużą aktualizacją. Nowa wersja zawiera najczęściej oczekiwaną funkcję – śledzenie wielu list sprzętu, a także możliwość personalizacji ciężarów, wyświetlanie alternatywnych sugestii ćwiczeń, nowy ekran podsumowania dla Apple Watch i wiele więcej.

SmartGym ma trzy duże aktualizacje w zeszłym roku z ponad 70 nowymi ćwiczeniami, rutynowymi postępami, strefami tętna, zaawansowanym rejestrowaniem i nie tylko.

Dzisiaj, wersja 7.4 wielokrotnie nagradzanej aplikacji fitness jest dostępna z szeregiem cennych ulepszeń i zmian. Oto najważniejsze nowe funkcje:

  • Wiele list wyposażenia – Posiadaj do 5 różnych list wyposażenia i korzystaj z nich w całej aplikacji. Jest to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy ćwiczą w wielu lokalizacjach.
  • Personalizuj ciężary – Oprócz wyboru sprzętu określ dostępne ciężary. Smart Trainer wykorzysta te informacje, aby zaoferować lepsze rekomendacje i obejść to, co ma użytkownik.
  • Ćwiczenia alternatywne – Jeśli żądana maszyna lub sprzęt jest zajęty lub jeśli coś uniemożliwia wykonanie określonego ćwiczenia, możesz teraz rejestrować ćwiczenia alternatywne. Ta funkcja dotyczy tylko bieżącego treningu, zachowując oryginalne ćwiczenie na przyszłe sesje. Jeśli ćwiczysz także na zegarku Apple Watch, pamiętaj o zaktualizowaniu aplikacji SmartGym na obu urządzeniach.
  • Strefy tętna – Strefy tętna zostaną teraz zintegrowane z miesięcznym podsumowaniem i postępem rutyny. Dodatek ten umożliwia wyświetlenie ogólnych stref tętna dla określonego miesiąca lub programu, poszerzając zakres wskaźników, które można śledzić.
  • Nowy ekran podsumowania na Apple Watch – Całkowicie przeprojektowany ekran podsumowania w aplikacji Apple Watch. Jest nie tylko funkcjonalny; jest piękniejszy i bardziej skondensowany, co ułatwia udostępnianie w mediach społecznościowych po zakończeniu treningu.
  • VS poprzedni – Wybierz wskaźnik, który chcesz porównać z ostatnim wykonaniem określonego ćwiczenia. W miarę wykonywania treningu informacje będą aktualizowane i przedstawiać Twoje wyniki w porównaniu z ostatnim treningiem.

SmartGym 7.4 można pobrać bezpłatnie na iPhone’a, iPada, Apple Watch i Maca ze sklepu App Store z subskrypcjami w aplikacji w ramach planu Premium, aby odblokować wszystkie funkcje aplikacji.

Ekran podsumowania SmartGym 7.4 Apple Watch
SmartGym 7.4 Ćwiczenia alternatywne

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment