Słuchawki Sonos Ace są dobre – i niedokończone


Powiedz to o Sonos: firma jest niezwykle konsekwentna. Spędziła dziesięciolecia na tworzeniu produktów audio, które wyglądają i brzmią świetnie… i prawie zawsze początkowo utrudniają je jakieś dziwne problemy z oprogramowaniem i użytecznością. Kiedy sprzęt Sonos działa, nie ma nic podobnego, ale działa nie zawsze działa.

Słuchawki Sonos Ace idealnie pasują do tej linii. W Krawędźrecenzja, Chrisa Welcha stwierdził, że są wygodne, atrakcyjne, dobrze wykonane, świetnie brzmiące i utrudnione przez kilka zbyt wielu błędów. Mimo to Ace jest mocnym pierwszym wysiłkiem Sonos.

NA ten odcinek Vergecast, dołącza Chris, aby opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach z Asem. Wyjaśnia, jak testuje słuchawki, jak wypadają one w porównaniu z produktami Bose, Sony, Apple i innymi oraz co Sonos musi zrobić, aby jego słuchawki były naprawdę wyjątkowe. Daje nam również wskazówkę na temat przebiegu jego recenzji Roam 2. (Uwaga spoiler: przyciski!)

Następnie rozmawiamy ze Stacy Spikes i Muta’Ali na temat nowego filmu dokumentalnego MoviePass, MovieCrash. (Spikes jest współzałożycielem i obecnym dyrektorem generalnym MoviePass, a Muta’Ali wyreżyserował dokument.) Opowiadają nam, jak to jest zostać wyciętym z własnej firmy i historii, jak i dlaczego implodował MoviePass, a także o przyszłości filmu teatr i dlaczego Spikes uważa, że ​​MoviePass ma wciąż przyszłość.

Wreszcie chwytamy Jennifer Pattison Tuohy aby odpowiedzieć na pytanie zadane przez infolinię Vergecast (866-VERGE11 lub e-mail vergecast@theverge.com!) na temat inteligentnego domu. Masz światła, masz głośniki, co dalej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wszystkiego, co zostało omówione w tym odcinku, oto kilka linków, od których możesz zacząć, zaczynając od Sonos:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment