Sling wprowadza nowy widżet iOS, PiP na komputery stacjonarne i ulepszone „wyniki sportowe”


Ładnie zgrał się z początkiem Marcowe szaleństwo NCAA turnieju, Sling wydał trzy przydatne aktualizacje, w tym nowy widżet iOS, tryb PiP o nazwie „Widok z boku” oraz nową funkcję wyników sportowych, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w różnych grach podczas oglądania telewizji.

Temblak ogłosił nowe funkcje w a post na blogu dzisiaj (przez TechCrunch). „Ponieważ zbliżają się szkolne turnieje koszykówki, Sling TV dodaje trzy nowe funkcje, które pokochają fani sportu”.

Rozszerza się funkcja wyników sportowych

Zaktualizowana funkcja wyników sportowych oferuje nowy widok w stylu rzędów na stronie głównej Sling. To dodatek do pionowego projektu Sports Score, który działa podczas oglądania telewizji.

„Oprócz naszych wcześniej opublikowanych wyników sportowych wertykalnych (również pokazanych powyżej i teraz dostępnych na wszystkich głównych urządzeniach), strona główna aplikacji Sling TV będzie zawierała dedykowany wiersz z wynikami na żywo, umożliwiając użytkownikom sprawdzenie wszystkich pojedynków na żywo i przejdź do najbardziej konkurencyjnych gier. Aby przełączyć grę, po prostu zaznacz wynik gry, którą chcesz zobaczyć, i kliknij „przycisk wyboru”, aby rozpocząć oglądanie!”

PiP na komputerach stacjonarnych

Po drugie, Sling TV oferuje teraz tryb obrazu w obrazie o nazwie „Widok z boku” dla osób oglądających i chcących wykonywać wiele zadań jednocześnie w przeglądarce na komputerze.

Oto jak to działa:

Aby uruchomić funkcję Side Stream, kliknij przycisk „Przeglądaj komputer podczas oglądania wideo” w prawym górnym rogu odtwarzacza, aby uruchomić wyskakujące okienko. Nowy odtwarzacz może zostać przeniesiony i pozostanie na górze dowolnej otwartej strony lub aplikacji.

Widżet iOS 16

Reklama

Wreszcie, Aplikacja Sling na iOS ma kilka nowych widżetów w wielu rozmiarach, które oferują 2-rzędowy lub 4-rzędowy przewodnik telewizyjny, aby łatwo nadążyć za tym, co będzie dalej.

Możesz także edytować kanały, które pojawiają się w przewodniku po widżetach, aby uzyskać spersonalizowane wrażenia. Sling TV zaleca również utworzenie stosu widżetów w celu połączenia wielu przewodników Sling na ekranie głównym.

Jak zauważył TechCrunch, pamiętaj, że Sling nie oferuje CBS do oglądania March Madness, ale możesz oglądać mecze transmitowane w TBS, TNT lub truTV z Plan Sling Blue. A kobiecy turniej NCAA jest na ESPN, co wymaga Plan Sling Orange.

Sling oferuje obecnie ofertę wycenioną na 27,50 $ za pierwszy miesiąc pakietu planu Blue + Orange.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!