Słabość awatara Scadutree i jak ją pokonać w DLC Elden Ring


The Awatar Scadutree jest całkowicie opcjonalnym bossem Pierścień Eldena‘S Cień Erdtree DLC, ale będziesz musiał przejść większość rozszerzenia, aby znaleźć je jako pierwszy. Jest to w zasadzie odpowiednik Scadutree Pierścień EldenaAwatar Erdtree, ale powiedziałbym, że bardziej przypomina Wrzodziejącego Ducha Drzewa niż cokolwiek innego.

W tym Pierścień Eldena Przewodnik DLC, najpierw przeprowadzimy Cię przez to, gdzie znaleźć awatara Scadutree. Powiemy Ci również jak pokonać awatara Scadutree pokazując, jak się przygotować, jak unikać jego ruchów i jak go zabić.


Lokalizacja awatara Scadutree w DLC Elden Ring

Reklama

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Awatar Scadutree znajduje się na północny wschód od Twierdza Cieni obszar, w którym ostatecznie znajdziesz region Bazy Scadutree Cień Erdtree. Tutaj znajdziesz awatara Scadutree bezpośrednio na wschód od Chatki Albinaura.

The Baza Scadutree w Grace jest najbliższym punktem wytchnienia; w tej rozgrywce dozwolone jest zarówno Przywołanie w trybie wieloosobowym, jak i Przywołanie Ducha.


Słabości awatara Scadutree i sposoby przygotowania

Awatar Scadutree prezentuje świecącą głowę podczas walki z bossem z DLC Elden Ring.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Spotkasz wiele ataków ogniowych ze strony awatara Scadutree, więc polecam wyposażyć się w talizman który wzmacnia twoją odporność na ogień. The Talizman Ognistego Smoka +3 jest doskonałym przykładem.

Ten Bluźniercze Ostrze może również zadziałać na bossa, zwłaszcza jeśli chcesz podejść do niego z bliska i uwolnić jego specjalny atak, gdy dzierżysz go dwie ręce.

Awatar Scadutree zadaje duże obrażenia oparte na krwawieniu, które mogą szybko pozbawić zdrowia. Będziesz chciał przyjąć albo talizman przeciwdziałający narastaniu krwawieńLub zbroja co przed tym chroni.

Gracz z DLC Elden Ring atakuje głowę awatara Scadutree podczas walki z bossem.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Wreszcie, jest to w pewnym sensie oczywiste głowa jest słabym punktem Awatara Scadutree. Nieważne, czy jesteś użytkownikiem walki wręcz, czy magicznym, chcesz być namierzony i celować w głowę awatara Scadutree, aby zadać jak najwięcej obrażeń w jak najkrótszym czasie.


Jak pokonać awatara Scadutree w dodatku Elden Ring

Kamera potrafi być prawdziwym utrapieniem podczas walki z Avatarem Scadutree. Jeśli jesteś ustawiony na głowie bossa, możesz nie mieć dobrego widoku na jego nadchodzące ataki, jeśli stoisz bezpośrednio pod bossem, z kamerą skierowaną do góry.

Faza walki z bossem Scadutree Avatar 1

Awatar Scadutree używa wielu ataków obszarowych i jeden z nich zobaczysz zaraz po wejściu na arenę. Kiedy jego dwa dziwne ramiona uderzą w ziemię, wystrzeliwują w twoją stronę kolczaste gałęzie; będziesz musiał wykonać unik przed tym atakiem, aby całkowicie go uniknąć.

Awatar Scadutree strzela pnączami w gracza z DLC Elden Ring podczas walki z bossem.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Jeśli jesteś blisko bossa, a tam radzę się zatrzymać, może on walnąć głową w ziemię i spróbować cię zmiażdżyć, ale najlepiej tego uniknąć, przewracając się w lewo lub w prawo, gdy jego głowa opada. Dodatkowo może machać ramionami raz lub dwa razy z rzędu, a podczas tych ataków będziesz chciał uchylić się w bok, tak jak w przypadku ataku głową.

Faza 2 walki z bossem Scadutree Avatar

W drugiej fazie awatar Scadutree skuli się na ziemię, a na podłodze pojawią się świecące baseny. Kiedy to nastąpi, zaraz wyrosną winorośle; musisz zapamiętać lokalizację pnączy i trzymać się od nich z daleka przez kilka następnych sekund, podczas gdy atak będzie się rozwijał.

Awatar Scadutree wykonuje atak obszarowy podczas walki z bossem z DLC Elden Ring.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Awatar Scadutree może także wysłać na ciebie cztery promienie światła, gdy jesteś na odległość. W przypadku tego ataku poczekaj, aż promienie światła się do ciebie zbliżą, a następnie wykonaj unik w prawo lub w lewo — w tym scenariuszu prawdopodobnie nie uda się do przodu ani do tyłu.

Awatar Scadutree atakuje gracza DLC Elden Ring podczas walki z bossem.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Uważaj na awatara Scadutree przemykającego po podłodze. Łączy siły w trzech z tych ataków, podczas których zasadniczo używa ramion, aby szybko poruszać się po arenie. Spróbuj uniknąć przewrotu w bok, z dala od części głowy, gdy ta zacznie strzelać w twoją stronę.

Faza 3 walki z bossem Scadutree Avatar

W trzeciej i ostatniej fazie awatar Scadutree może przeprowadzić gigantyczny atak, który w zasadzie pochłonie całą arenę bossa. Dosłownie nie ma sposobu, aby tego uniknąć, z wyjątkiem absolutnie idealnego wyczucia czasu na unik, dzięki czemu możesz przetoczyć atak po jego uwolnieniu.

Awatar Scadutree ładuje kule podczas walki z bossem z DLC Elden Ring.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Wreszcie, zmniejszenie zdrowia awatara Scadutree do zera tak naprawdę nie zakończy walki! Gdy jego zdrowie spadnie do zera, będzie podatny na instynktowny atak na głowę. Jeśli tego nie uderzysz, faktycznie zniknie, a będziesz musiał wyjść i rozpocząć całą walkę od nowa. Musisz powtórzyć ten proces na końcu każdej fazy powyżej.

Gracz z DLC Elden Ring przeprowadza instynktowny atak podczas walki z bossem Scadutree Avatar.

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco przez Polygon

Gdy w końcu pokonasz Awatara Scadutree, upuści on dla ciebie piękny 260 000 runtak dobrze jak Wspomnienie Słonecznika Cieniaktóre możesz zabrać do czytnika linii papilarnych w Utrzymanie Okrągłego Stołu. To też spadnie Wielka Runa Miquelliktórego można użyć podczas ostatniej walki z bossem w DLC, aby anulować natychmiastową śmierć po drugim kolejnym ataku chwytającym.


Aby uzyskać więcej Pierścień Eldena Szefowie DLCzobacz nasze przewodniki na temat wszystkich Szefowie pamięci i naucz się, jak to zrobić duplikaty wspomnień. Potrzebujesz zasilania? Mamy przewodniki po lokalizacji, gdzie znaleźć Fragmenty Scadutree I Czcigodne Popiół Duchai interaktywny Pierścień Eldena Mapa DLC.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment