„Sky: Children of the Light” leci na PC – wczesny dostęp rozpoczyna się 10 kwietnia


Najpierw były urządzenia mobilne, potem konsole, a teraz Sky przygotowuje się do startu na PC! W dniu 10 kwietnia o Niebo: Dzieci Światła doświadczenie dociera do graczy na PC Steam do wczesnego dostępui będzie coś, co wszyscy gracze będą mogli świętować. Sky: Children of the Light to spokojna, wielokrotnie nagradzana gra MMO zaprojektowana, aby pomóc graczom w znaczącym nawiązaniu kontaktu ze sobą. Jesteś Dzieckiem Światła w magicznej pelerynie, wyruszasz w szeroki świat, aby znaleźć innych takich jak ty. Zapraszamy wszystkich na tę przytulną przygodę w otwartym świecie ponad chmurami!

Był jestem bardzo podekscytowany tym, co przyniesie Sky. W tym roku Sky kończy pięć lat i czasami trudno uwierzyć, jak bardzo gra się rozwinęła i jak społeczność pomogła jej się rozwijać! Przed nami jeszcze wiele przygód i uroczystości. Pracujemy nad tym, aby wprowadzić je w życie w 2024 r. i latach kolejnych. Nie zmieszczą się one wszystkie w jednym poście na blogu, ale pomyśleliśmy, że podzielimy się wglądem w wiele rzeczy, które pojawiają się na horyzoncie — w nadchodzących miesiącach będziemy mieli jeszcze więcej do powiedzenia.

Święto na każdej platformie

Jesteśmy podekscytowani, że wspólnie ze wszystkimi możemy osiągnąć ten kamień milowy! Wprowadzamy Sky do wczesnego dostępu na platformie Steam, abyśmy mogli wdrożyć wszystkie udoskonalenia, które sprawią, że korzystanie z komputera PC będzie błyszczeć. To ważny moment, więc na każdej platformie znajdzie się coś dla siebie. Rzeczy jak:

Rekwizyt kostki towarzyszącej— Gracze na platformie Steam PC i Steam Deck mogą znaleźć w sklepie eventowym Ptaszarnię specjalny przedmiot upamiętniający ich przygody: nikogo innego jak kostkę towarzysza, którą można odblokować za 50 świec i będzie stale dostępną w sklepie eventowym.

Pakiet kosmetyczny upamiętniający igrzyska TGC— Pakiet Podróży, który pojawi się również 10 kwietnia, będzie dostępny na wszystkich platformach. Ten pakiet, dawniej dostępny wyłącznie na PlayStation, zawiera pelerynę i kaptur wzorowane na kultowym czerwonym stroju noszonym przez podróżnika Journey, a także maskę, która nadaje Twojemu awatarowi niepowtarzalny głos inspirowany Podróżą, gdy go nosisz.

Będzie ono dostępne w sklepie z menu gry (24,99 USD) i będzie stale dostępne nawet po zakończeniu uroczystości premiery PC!

Reklama

Podwójne serca i świeca skarbów Bonanza

Dziękujemy wszystkim za niesamowite wsparcie, które pomogło nam dotrzeć Kamienie milowe na liście życzeń Sky w zeszłym roku przez tydzień rozpoczynający się 10 kwietnia o 00:00 (cały czas PDT, UTC -7) przyszedł czas na dodatkowe Serca i Świece Skarbów!

Przez te siedem dni do 23:59 16 kwietnia każdy prezent w kształcie serca lub częściowy prezent w kształcie serca wysłany do przyjaciół (a także przyjaciół, którzy są ćmami) zostanie automatycznie podwojony. Szybkie przypomnienie, dotyczy to tylko prezentów wysłanych w czasie, gdy Podwójne Serca są aktywne, więc jeśli prezent zostanie wysłany przed 10 kwietnia, a następnie odebrany po rozpoczęciu Podwójnego Serca, nie zostanie podwojony.

Tymczasem, jeśli królestwa wydają się być nieco jaśniejsze w tygodniu rozpoczynającym się 10 kwietnia, może to być spowodowane tym, że są wypełnione Świecami Skarbów. Każdego dnia na każdym poziomie od Prairie Daylight do Krypty Wiedzy będą dostępne cztery lokalizacje Świec Skarbów — to 20 Świec Skarbów, z których można zebrać Światło. (Może powinien być dołączony rekwizyt do gaśnicy… Obiecaj nam, że będziesz trzymał łatwopalne przedmioty w bezpiecznej odległości.)

Specjalny duch podróżowania
Na wypadek, gdyby nowa grupa uroczych przyjaciół ćmy nie wystarczyła, by wzbudzić entuzjazm, przedstawiamy zwycięzcę głosowania społeczności Travelling Spirit: tańczącego wykonawcę. Ten duch – być może najbardziej oczekiwany po tej stronie Valley of Triumph – wygrał w zeszłym roku głosowanie społeczności w kampanii „Listy życzeń” w wyniku osunięcia się ziemi na całym świecie, więc byli zajęci pakowaniem toreb z elementami wyposażenia, lutnią i instrukcjami uczyć dzieci Sky najlepszych ruchów tanecznych.

Będą drugim Duchem Podróżowania, który odwiedzi po uruchomieniu Steam Early Access (pierwszą będzie wizyta zdecydowanie nieoczekiwanego [redacted] Spirit), więc zaznaczcie w swoich kalendarzach wizytę Dancing Performer w weekend 25 kwietnia!

Przygotuj się!
Podczas gdy Sky PC znajduje się we wczesnym dostępie, gracze Steam będą mogli zagrać w pełną wersję gry. Ten specjalny okres wczesnego dostępu zapewni, że pełny zestaw funkcji Steam na PC będzie mógł zostać zaimplementowany i zabłysnąć!

Obejmuje to takie rzeczy, jak integracja znajomych ze Steam, osiągnięcia Steam i obsługa Gry zdalnej. Daje nam to także szansę na ciągłe ulepszanie grafiki w grach dzięki obsłudze HDR i VRR, dlatego prosimy o przesyłanie nam swoich opinii, ponieważ pracujemy nad tym, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia na komputerze PC.

Teraz jest idealna okazja, aby przygotować się, zanim wszystko zacznie się 10 kwietnia. Jeśli jesteś obecnie graczem w wersję demonstracyjną lub wersję beta na PC, pamiętaj, że od 1 do 10 kwietnia nastąpi tymczasowa przerwa, aby nasi inżynierowie mogli wszystko przygotować.

Niezależnie od tego, na której platformie grałeś, wykorzystaj ten czas, aby przygotować się na powitanie wszystkich nowych miesięcy! Odśwież lokalizacje Duchów, udoskonal swoje najlepsze uniki Mrocznego Smoka, a nawet przećwicz Próbę Proroctwa lub trzy, jeśli naprawdę chcesz mieć umiejętności przewodnika na najwyższym poziomie. W ten sposób będziesz gotowy, aby wziąć te ćmy pod swoje Skrzydlate Światło i pomóc im zobaczyć wszystkie niespodzianki, jakie ma do zaoferowania Niebo!

Jeśli masz już konto Sky i planujesz grać na PC lub Steam Deck, nie zapomnij najpierw powiązać swojego bieżącego konta z kontem Steam. Aby to zrobić, zaloguj się do Sky na urządzeniu mobilnym, a następnie przejdź do menu ustawień, aby dodać swoje konto Steam do obecnego konta Sky. I koniecznie listę życzeń Sky na naszej stronie Steam jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, otrzymasz automatyczne powiadomienie w momencie uruchomienia wczesnego dostępu!

I oczywiście chcemy bardzo PODZIĘKOWAĆ wszystkim beta testerom i graczom demonstracyjnym na PC! Wasze raporty i wkład w ciągu ostatnich miesięcy były niezwykle cenne i pomogły zespołowi doprowadzić nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Nie możemy się doczekać, aż 10 kwietnia powitamy w przestworzach nowe stado graczy!Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment