Skullgirls 2nd Encore otrzyma nową postać w 2021 roku • Eurogamer.net


Skullgirls 2nd Encore otrzyma nową postać w 2021 roku.

Annie of the Stars została opracowana dla Skullgirls Mobile i pojawi się w tej wersji bijatyki 2D wraz z nadchodzącą aktualizacją 4.4 w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Ale w przyszłym roku Annie przyjedzie również na drugi bis Skullgirls.

„Ilość prac związanych z animacją i projektowaniem potrzebnych do stworzenia postaci na urządzenia mobilne to tylko 60-70 procent pracy potrzebnej do wykonania pełnej postaci z drugiego bisu (nie biorąc pod uwagę całego narzutu związanego z nową wersją zawartości na konsole) , „Hidden Variable, Lab Zero i Autumn Games wyjaśniono w lutym 2020 r.

„W związku z tym, chociaż oczywiście jesteśmy DUŻO bliżej do zrobienia tego, niż gdybyśmy nie stworzyli nowej postaci na urządzenia mobilne, nadal jest sporo pracy, która byłaby konieczna, aby przygotować je na 2E”.

Wygląda na to, że różne zaangażowane firmy przeprowadziły obliczenia i wymyśliły pozytywny wynik dla nowej postaci do Skullgirls 2nd Encore.

Reklama

„Wszyscy w Hidden Variable ściśle współpracowaliśmy z całym zespołem w Lab Zero, aby pomóc Annie urzeczywistnić. Podczas gdy weszliśmy w ten proces, wiedząc, że jej wydanie mobilne jest najwyższym priorytetem, zrobiliśmy również wszystko, aby upewnić się, że jest gotowa wejść na drugi bis, gdy nadejdzie odpowiedni czas. “

Aby zobaczyć tę zawartość, włącz ukierunkowane pliki cookie.

Pytanie brzmi, czy za Annie pojawią się kolejne nowe postacie:

„Zobaczymy! Bardzo chcielibyśmy, aby Annie była po prostu pierwszą z wielu nowych postaci Skullgirls, ale – szczerze mówiąc – wiele będzie zależeć od tego, jak dobrze sprawdzi się jej premiera na urządzeniach mobilnych i 2nd Encore.

„Jeśli wszystko pójdzie dobrze, miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli wiele dodatkowych ekscytujących wiadomości, którymi się podzielimy!”

Oryginalne Skullgirls pojawiło się w maju 2012 roku na PS3 i Xbox 360, zanim pojawiła się wersja na komputery PC w 2013 roku. Skullgirls Encore pojawiło się na PS3 i Xbox 360 w 2014 roku. Następnie Skullgirls 2nd Encore zostało uruchomione na PS4 w lipcu 2015 roku. PlayStation Vita i wersja na PC pojawią się w 2016 roku. Wersja na Nintendo Switch pojawiła się w październiku 2019 roku.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...

Zack Snyder tworzy grę RPG Rebel Moon na „śmieszną skalę”

Zack Snyder, znany m.in 300 i czterogodzinny „Snyder Cut” z Liga Sprawiedliwychpracuje nad grą RPG osadzoną w uniwersum swojego nadchodzącego filmu science-fiction Netflixa...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!