Sklepy z grami zwracają zamówienia w przedsprzedaży Ghost of Tsushima w krajach innych niż PSN


Steam zwraca pieniądze za zamówienia przedpremierowe wersji reżyserskiej Duch Cuszimy dla kupujących mieszkających w krajach bez dostępu do PlayStation Network. Dzieje się tak pomimo faktu, że prawdopodobnie najważniejszą częścią gry można nadal grać bez łączenia kont PlayStation Network. Wiadomość przychodzi po Valve wczoraj nagle usunięto grę z listy.

Duch Cuszimy wymaga jedynie połączenia konta PSN w trybie wieloosobowym Legends, z wymogu zwolnionego w przypadku kampanii dla pojedynczego gracza, twórca gry dołożył wszelkich starań powiedzieć w ostatnim poście. Steam, Green Man Gaming i Epic Games Store mają zastrzeżenia dotyczące tej samej rzeczy. Teoretycznie oznaczałoby to, że jeśli nie interesują Cię tryby wieloosobowe, nadal możesz grać, ale w praktyce nie tak bardzo.

Otrzymujesz zwrot pieniędzy za zakupioną w przedsprzedaży grę – Ghost of Tsushima. Wydawca tej gry wymaga teraz konta dodatkowego, aby móc grać w fragmenty tej gry, a tego konta nie można utworzyć w Twoim kraju.

Frustrująca jest sytuacja z Tsushima wydaje się suchy i cięty w porównaniu do Helldivers 2. Na początku tego miesiąca Sony ogłosiło, że tak się stanie dodaj obowiązkowe połączenie z kontem PSN Helldivers 2, który można było kupić w krajach spoza PSN już od prawie trzech miesięcy. Steam szybko ograniczył sprzedaż gry tylko do krajów, w których dostępny był PSN. Gracze nie byli zadowoleni.

Po kampanii bombardowania recenzjami, która w ciągu kilku dni obniżyła ocenę gry na Steamie z „zdecydowanie pozytywnej” do „zdecydowanie negatywnej”, Sony wróciłem ze zmianą. Mimo to Steam nie usunął ograniczeń sprzedaży.

Wczoraj trzy kolejne kraje – Estonia, Łotwa i Litwa – zostały dodane na listę krajów, w których sprzedaż jest ograniczona. Dyrektor generalny Arrowhead, Johan Pilestedt, powiedział na Discordzie, że nie powiedziano mu o nowo dodanych regionach, a jedynie dowiedział się o nich za pośrednictwem społeczności Discord gry.

Później powiedział, że było to spowodowane tym, że Valve zauważyło błąd administracyjny i że kraje miały być obecne od początku.

Reklama

Pilestedt powiedział, że próbuje nakłonić PlayStation i Valve do cofnięcia ograniczeń sprzedaży. To, że tę decyzję podjęło Sony, wydaje się prawdopodobne, biorąc pod uwagę sytuację Duch Cuszimy na wielu platformach sklepów z grami. Jednakże, ponieważ ani Sony, ani Valve nie odpowiedziały Krawędźprośbę o komentarz w tej sprawie, nie można z całą pewnością stwierdzić, czy to prawda, czy też sklepy same wycofują gry Sony.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment