Siri poleca teraz książki, które Oprah czyta


Apple i Oprah rozszerzają współpracę, wprowadzając nową funkcję Siri do polecania książek, jednocześnie promując Klub Książki Oprah na Apple TV +.

Jeśli zapytasz Siri „Co czyta Oprah?” osobisty asystent Apple mówi, że Oprah czyta Gilead przez Marilynne Robinson.

“Cześć wszystkim! W tej chwili czytamy powieści „Gilead” Marilynne Robinson. Te powieści przypominają nam, aby zwolnić, wziąć głęboki oddech i pamiętać, że w tym wszystkim jest piękno. Język Robinsona ucieleśnia swego rodzaju elegancką prostotę, jednocześnie przekazując tak wiele znaczeń. A powieści borykają się ze wszystkimi ważnymi tematami – wiarą, miłością, rodziną, naszą kondycją ludzką. Dołącz do mnie w podróży do świata Gilead ”.

Następnie Siri mówi, że możesz przeczytać książkę w Apple Books lub złapać najnowsze odcinki Klub Książki Oprah na Apple TV +.

Program rozpoczął się 1 listopada 2019 roku, a jego pierwszy sezon ma siedem odcinków. Ostatni wystartował 2 października 2020 roku. Według Apple TV + Press:

„Oprah’s Book Club” zapewnia widzom miejsce w pierwszym rzędzie do niestrzeżonych rozmów z niesamowitymi autorami. Każdy odcinek zawiera książkę starannie wybraną przez Oprah, wraz z wywiadem na temat zagadnień, które ujawnia. To klub książki dla dzisiejszego świata – okno na inne światy.

Czytelnicy z całego świata mogą z łatwością odkrywać Oprah’s Book Club za pośrednictwem aplikacji Apple Books, gdzie mogą dowiedzieć się więcej o najnowszym wyborze i przeglądać poprzednie pozycje w pięknym i wciągającym doświadczeniu. Dzięki nowej funkcji Cele czytania w Apple Books czytelnicy mogą łatwiej uczynić czytanie codziennym nawykiem.

W 2018 roku Apple ogłosił wieloletnie partnerstwo z Oprah Winfrey, a związek ten rozszerzył się na wiele różnych przedsięwzięć. Możesz czytać Książka Robinsona tutaj lub zacznij oglądać Klub Książki Oprah na Apple TV +.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment