Siri poleca teraz książki, które Oprah czyta


Apple i Oprah rozszerzają współpracę, wprowadzając nową funkcję Siri do polecania książek, jednocześnie promując Klub Książki Oprah na Apple TV +.

Jeśli zapytasz Siri „Co czyta Oprah?” osobisty asystent Apple mówi, że Oprah czyta Gilead przez Marilynne Robinson.

“Cześć wszystkim! W tej chwili czytamy powieści „Gilead” Marilynne Robinson. Te powieści przypominają nam, aby zwolnić, wziąć głęboki oddech i pamiętać, że w tym wszystkim jest piękno. Język Robinsona ucieleśnia swego rodzaju elegancką prostotę, jednocześnie przekazując tak wiele znaczeń. A powieści borykają się ze wszystkimi ważnymi tematami – wiarą, miłością, rodziną, naszą kondycją ludzką. Dołącz do mnie w podróży do świata Gilead ”.

Następnie Siri mówi, że możesz przeczytać książkę w Apple Books lub złapać najnowsze odcinki Klub Książki Oprah na Apple TV +.

Program rozpoczął się 1 listopada 2019 roku, a jego pierwszy sezon ma siedem odcinków. Ostatni wystartował 2 października 2020 roku. Według Apple TV + Press:

„Oprah’s Book Club” zapewnia widzom miejsce w pierwszym rzędzie do niestrzeżonych rozmów z niesamowitymi autorami. Każdy odcinek zawiera książkę starannie wybraną przez Oprah, wraz z wywiadem na temat zagadnień, które ujawnia. To klub książki dla dzisiejszego świata – okno na inne światy.

Czytelnicy z całego świata mogą z łatwością odkrywać Oprah’s Book Club za pośrednictwem aplikacji Apple Books, gdzie mogą dowiedzieć się więcej o najnowszym wyborze i przeglądać poprzednie pozycje w pięknym i wciągającym doświadczeniu. Dzięki nowej funkcji Cele czytania w Apple Books czytelnicy mogą łatwiej uczynić czytanie codziennym nawykiem.

W 2018 roku Apple ogłosił wieloletnie partnerstwo z Oprah Winfrey, a związek ten rozszerzył się na wiele różnych przedsięwzięć. Możesz czytać Książka Robinsona tutaj lub zacznij oglądać Klub Książki Oprah na Apple TV +.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment