SilverStone przedstawia obudowy stacji roboczej do montażu w szafie RM600 i RM61-312Firma SilverStone Technology, pionier innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu komputerowego, przedstawia swój najnowszy, przełomowy dodatek na rynku 19-calowych obudów serwerowych do montażu w szafie serwerowej — modele RM600 i RM61-312. Zaprojektowany, aby przekraczać konwencjonalne standardy, RM600 stanowi śmiałe przedsięwzięcie SilverStone w stronę obudowy o wysokości 6U, prezentując niezrównaną wydajność chłodzenia i wszechstronność w wymagających zastosowaniach serwerowych. Dodatkowo służy jako fundament, na którym zbudowany jest RM61-312.

Przedsięwzięcie firmy SilverStone w zakresie obudów stacji roboczych do montażu w stojaku z obsługą chłodnicy cieczy otworzyło nowe horyzonty w projektowaniu infrastruktury serwerowej, ustanawiając precedens w zakresie zwiększonej wydajności chłodzenia i możliwości adaptacji. Model RM600 jest przykładem tego pionierskiego ducha. Dzięki wysokości 6U i 19-calowej obudowie do montażu w stojaku oferuje niezrównaną elastyczność poprzez integrację nie jednego, nie dwóch, ale łącznie trzech zestawów wsporników chłodnicy 360 mm w swojej kompleksowej konstrukcji.

U podstaw RM600 leży skrupulatnie wykonana konstrukcja, w której priorytetem jest funkcjonalność, trwałość i użyteczność. Posiada zdejmowany panel przedni ze strategicznie rozmieszczonymi perforacjami, które optymalizują przepływ powietrza bez pogarszania wydajności. Przednie porty we/wy, w tym 1x USB Type-C i 2x USB Type-A, są łatwo dostępne po zdjęciu panelu.

Wewnętrznie RM600 ma konstrukcję dwukomorową. Górna komora, odpowiadająca łącznej wysokości 4U, może pomieścić szeroką gamę płyt głównych, w tym aż do SSI-EEB, zapewniając kompatybilność z różnorodnymi komponentami klasy serwerowej. Dzięki 8 gniazdom rozszerzeń PCI obudowa obsługuje wiele konfiguracji kart rozszerzeń o długości do 340 mm. Dodatkowo mocowania wentylatora/chłodnicy ze wszystkich stron obudowy w połączeniu z dedykowanymi punktami montażu chłodnicy zapewniają wyjątkowe możliwości zarządzania temperaturą.

Dolna komora, wykorzystująca pozostałą wysokość 2U, mieści 3 klatki na dyski i podwójne mocowania zasilacza. Posiada w pełni perforowany panel wraz z trzema mocowaniami wentylatora 120 mm, zapewniającymi wyjątkowy przepływ powietrza wlotowego do chłodzenia elementów dolnej komory.

W odróżnieniu od RM600, RM61-312 zawiera 12 kieszeni na dyski z przodu obudowy, zajmujących dolną wysokość 2U. Te kieszenie obsługują zarówno dyski SSD 2,5”, jak i dyski twarde 3,5”, każdy obsługujący format 12G-SAS lub 6G-SATA. Funkcjonalność tę osiąga się poprzez wewnętrzną płytę montażową podłączoną z tyłu modułu kieszeni napędu, wyposażoną w złącza 12 Gb/s Mini-SAS HD SFF8643 i kompatybilność z SGPIO. Konstrukcja kieszeni dyskowych z możliwością wymiany podczas pracy zapewnia bezproblemową konserwację i możliwość dostosowania do zmieniających się wymagań dotyczących pamięci masowej. Dodatkowo każda kieszeń na dysk zawiera dedykowany wskaźnik LED, który wyświetla stan operacyjny poszczególnych dysków.

Ze względu na wymagający charakter zastosowań serwerów przemysłowych, wraz z wprowadzeniem na rynek modeli RM600 i RM61-312 dostępne będą opcjonalne akcesoria umożliwiające modernizację i zwiększenie wydajności komponentów wewnętrznych. Akcesoria te są dostosowane do dynamicznych potrzeb użytkowników, zapewniając optymalną funkcjonalność i niezawodność nawet w najbardziej rygorystycznych środowiskach serwerowych.

Reklama

Podsumowując, RM600 i RM61-312 reprezentują zmianę paradygmatu w projektowaniu obudów serwerów, oferując niezrównaną wydajność chłodzenia, elastyczność pamięci masowej i możliwości adaptacji. Zaangażowanie SilverStone w innowacje wyznacza nowy standard doskonałości w branży, zapewniając użytkownikom atrakcyjne rozwiązanie spełniające ich potrzeby w zakresie infrastruktury serwerowej.

Ceny i dostępność
Ceny RM600 i RM61-312 będą dostępne w sprzedaży za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów SilverStone. W poniższej tabeli znajdziesz sugerowaną przez producenta cenę detaliczną (MSRP)

  • SST-RM600: 649,99 USD
  • SST-RM61-312: 799,99 USD

Więcej informacji można znaleźć na stronach produktów firmy 600 RM I RM61-312.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Uzyskaj ograniczoną czasowo zniżkę na ten wielourządzeniowy power bank za 199,99 USD

Grafenowy power bank Flash Pro Plus potrafi po trochu wszystkiego. Ma akumulator o pojemności 25 000 mAh, porty USB-C i USB-A, bezprzewodowe...

Próbkowanie Kioxia Najnowsza generacja UFS Ver. Wbudowane urządzenia pamięci Flash 4.0

Kioxia Corporation, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięciowych, ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła próbkowanie najnowszej generacji pamięci Universal Flash Storage (UFS) wer. Urządzenia...

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...
Advertisment