Shure osiąga cele w zakresie zrównoważonych opakowań do 2023 r. i jest na dobrej drodze do zapewnienia opakowań nowych produktów w 90% nadających się do recyklingu i/lub odnawialnych do 2025 r.


W 2022 r. firma Shure ogłosiła ambitne cele w zakresie zwiększenia liczby opakowań nowych produktów nadających się do recyklingu i/lub odnawialnych. Shure osiągnął swój cel, jakim jest konwersja na 75% do 2023 r. i jest na dobrej drodze do wzrostu do 90% do 2025 r. i 100% do 2030 r. w przypadku nowych opakowań. Celem dla istniejących opakowań produktów na rok 2025 jest to, aby 75% z nich nadawało się do recyklingu i/lub odnawialnych.

W 2022 r. firma Shure ogłosiła ambitne cele w zakresie zwiększenia liczby opakowań nowych produktów nadających się do recyklingu i/lub odnawialnych. Shure osiągnął swój cel, jakim jest konwersja na 75% do 2023 r. i jest na dobrej drodze do wzrostu do 90% do 2025 r. i 100% do 2030 r. w przypadku nowych opakowań. Celem dla istniejących opakowań produktów na rok 2025 jest to, aby 75% z nich nadawało się do recyklingu i/lub odnawialnych.

W ramach ciągłych wysiłków na rzecz poprawy środowiska Shure jest członkiem Koalicji na rzecz Zrównoważonego Opakowania. Przy ponad 1500 różnych opakowaniach dla różnych produktów przejście na opakowania zrównoważone jest znaczącym przedsięwzięciem, szczególnie w przypadku wysokowydajnego sprzętu elektronicznego, który jest wysyłany do różnych lokalizacji na całym świecie, aby dotrzeć do klientów na całym świecie.

Do najważniejszych inicjatyw w zakresie zrównoważonych opakowań należą:
• Zastąpienie tacek termoformowanych bardziej zrównoważonymi, nadającymi się do recyklingu alternatywami, takimi jak formowana masa celulozowa.
• Ograniczenie całkowitej zawartości tworzyw sztucznych w opakowaniach.
• Zmniejszanie ilości literatury towarzyszącej produktom.
• Opakowanie o odpowiedniej wielkości zapewniające większą wydajność i mniejszy ślad węglowy związany z wysyłką i magazynowaniem.

Zakłady produkcyjne Shure posiadają solidne programy recyklingu pudeł kartonowych i palet drewnianych, dzięki czemu dosłownie „tony” odpadów kartonowych i prawie 5000 drewnianych palet nie trafiają na wysypiska śmieci. Shure współpracuje z dostawcami, którzy podejmują działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym z dostawcami, którzy wykorzystują w swojej działalności energię słoneczną i wodę z recyklingu.

Oprócz opakowań same produkty Shure zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Do 2027 r. dzięki akumulatorom Shure uda się zaoszczędzić na wysypiskach ponad 100 milionów baterii AA. Liczba ta opiera się na obliczeniach danych pochodzących od klientów z całego świata z branży produkcji muzycznej, teatrów, tras koncertowych, edukacji, biznesu, instytucji rządowych, domów modlitwy i nie tylko.

Reklama

Shure była pierwszą firmą, która zaoferowała to rozwiązanie inteligentne akumulatory litowo-jonowe do mikrofonów bezprzewodowych kiedy został wprowadzony na rynek prawie dziesięć lat temu i natychmiast przekształcił produkcję dźwięku w działalność znacznie bardziej przyjazną dla środowiska. Coraz więcej sal koncertowych, aren, teatrów, sal konferencyjnych, domów modlitwy, szkół i innych obiektów szybko wdraża technologię akumulatorową.

W poprzedniej technologii do zasilania mikrofonów i zestawów nadajników używano jednorazowych baterii. Inżynierowie dźwięku często wymieniali baterie – nawet jeśli były one nadal naładowane – aby zapewnić nieprzerwane działanie przy użyciu nowych baterii. Tylko podczas jednego przedstawienia na Broadwayu udało się uratować ponad 21 000 baterii AA przed wyrzuceniem na wysypiska śmieci, ponieważ podczas występu korzystano z systemu akumulatorów Shure.

Firma Shure szacuje, że w ciągu ostatnich pięciu lat wyeliminowała prawie 30 milionów baterii AA, które trafiły na wysypiska śmieci.

Firma opracowała również swoje produkty tak, aby pomagały w zmniejszeniu ogólnego zużycia energii, zużywając mniej energii w trybach „down” i umożliwiając zdalne monitorowanie zużycia energii za pomocą oprogramowania Wireless Workbench. Produkty Shure są również projektowane z myślą o trwałości – z punktu widzenia trwałości i technologii adaptacyjnej – co pozwala uniknąć kosztownych wymian i niepotrzebnego usuwania elektroodpadów, nawet w miarę ewolucji technologii.

 

„Ekologia nie jest tylko widoczna w naszym logo, to ważna część tego, kim jesteśmy” – mówi Chris Schyvinck, prezes i dyrektor generalny Shure. „Dążymy do bycia odpowiedzialnymi za środowisko w stosunku do naszych pracowników, naszych produktów, naszych obiektów i naszych społeczności”.

Wielofunkcyjny zespół Shure regularnie dokonuje przeglądu międzynarodowych przepisów, dyrektyw i standardów, aby zapewnić zgodność środowiskową z przepisami takimi jak RoHS, ZASIĘGi WEEE. Charakter tych przepisów promuje zrównoważoną elektronikę i produkcję elektroniki.

Aby udokumentować i promować swoje wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju, Shure stworzył plik Witryna poświęcona zrównoważonemu rozwojowi, który zawiera przegląd podejścia firmy do odpowiedzialności za środowisko. Z informacji przekazanych przez firmę dowiadujemy się, że Shure wylicza stosunek masy opakowań nadających się do recyklingu do całkowitej masy opakowań sprzedanych produktów. Analiza ta umożliwia firmie Shure określenie, które produkty i typy opakowań w największym stopniu przyczyniają się do zmniejszenia liczby produktów nienadających się do recyklingu.

Założona w 1925 roku firma Shure jest wiodącym światowym producentem sprzętu audio z siedzibą w Niles w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych. Firma posiada prawie 40 zakładów produkcyjnych i regionalnych biur sprzedaży w obu Amerykach, regionie EMEA i Azji.

www.shure.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment