Sharkoon wprowadza na rynek bezprzewodową klawiaturę do gier RGB SKILLER SGK36Stylowy i bezkompromisowy: dzięki pełnemu układowi 3-blokowemu, ruchomym klawiszom i konfigurowalnemu oświetleniu RGB, SKILLER SGK36W ma styl gamingowy, który trafia prosto w sedno. Funkcjonalność klawiatury uzupełniają responsywne, liniowe przełączniki i możliwość pracy w dwóch trybach, które oferują przewodową lub bezprzewodową obsługę.

Bezprzewodowa praca i długi czas pracy baterii
Za pomocą dołączonego odbiornika USB nano, SKILLER SGK36W może być obsługiwany całkowicie bezprzewodowo za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz. Zintegrowana bateria może pozostać naładowana do 55 godzin i może być ładowana podczas pracy za pomocą dołączonego kabla.

Stylowy design

Jeśli chodzi o wygląd, klawiatura SKILLER SGK36W ma niemal bezramkową konstrukcję z pełnym układem 3-blokowym i ruchomymi klawiszami – w tym dodatkowymi klawiszami do makr i jednym ze wskaźnikiem stanu baterii.

Możliwość dostosowania podświetlenia RGB
Za pomocą skrótów klawiszowych można zapewnić podświetlenie RGB klawiatury różnymi efektami lub można je łatwo dostosować, a następnie zapisać w pięciu profilach oświetlenia. Aby to wszystko zrobić, nie jest potrzebne osobne oprogramowanie.

Szybkie, responsywne przełączniki
Klawiatura SKILLER SGK36W wyposażona jest w czerwone przełączniki firmy Huano, które ze względu na liniową charakterystykę przełączania bez sprzężenia zwrotnego są szczególnie polecane do gier.

Nóżki z regulacją wysokości
Dzięki dwóm nóżkom o regulowanej wysokości, SKILLER SGK36W można dostosować do optymalnego wykorzystania za pomocą zaledwie kilku prostych kroków.

Reklama

Odłączany kabel USB-C
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie jest możliwe korzystanie z urządzenia bezprzewodowego, można również używać SKILLER SGK36W za pomocą konwencjonalnego połączenia USB-A z komputerem PC lub laptopem, korzystając z dołączonego kabla USB w oplocie tekstylnym.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment