Sharkoon przedstawia białą obudowę suwaka RGBSharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokowydajnych, wysokiej jakości komponentów komputerowych i urządzeń peryferyjnych. Sharkoon poszerzył teraz swoją gamę produktów o białą edycję popularnej obudowy RGB Slider PC. RGB Slider White ma prosty i minimalistyczny wygląd, ale obudowa nadal ma cechy szczególne w swoim przedziale cenowym, takie jak panel boczny wykonany ze szkła hartowanego i pasek LED RGB zintegrowany z przednim panelem.

Dzięki nowemu białemu wykończeniu RGB Slider ponownie prezentuje się z minimalistycznym i dyskretnym wyglądem. Powściągliwą prezentację przerywa jedynie pasek RGB-LED, który zapewnia wizualną różnorodność na białym panelu przednim. Część paska ma subtelną formę, która wydaje się przesuwać po jego prostej linii, nadając obudowie nazwę. Za pomocą wbudowanego kontrolera RGB przód obudowy można podświetlić w czternastu zaprogramowanych trybach kolorów. Można go również dowolnie regulować za pomocą oprogramowania kompatybilnych płyt głównych z obsługą Asus Aura Sync, MSI Mystic Light Sync, Gigabyte Fusion i ASRock Polychrome Sync. Dodatkowe komponenty RGB z wyprowadzeniami 5 VD-code-G lub 5 VDG można podłączyć w obudowie za pomocą zainstalowanego kontrolera RGB.

Przejrzysta prezentacja sprzętu

Panel boczny wykonany z hartowanego szkła po lewej stronie obudowy zapewnia dobrą widoczność wnętrza i zamontowanych komponentów. Ponieważ jest on osadzony w ramie obudowy, a następnie zabezpieczony na panelu tylnym, powierzchnia panelu bocznego pozostaje wolna od widocznych śrub.

Różne opcje instalacji wentylatorów
Aby zapewnić odpowiednie chłodzenie poszczególnych komponentów, obudowa RGB Slider White, podobnie jak jej czarny odpowiednik, oferuje szereg opcji instalacji wentylatora. Oprócz fabrycznie zainstalowanego wentylatora 120 mm z tyłu, za przednim panelem jest również miejsce na maksymalnie trzy opcjonalne wentylatory 120 mm. Ponadto pod górnym panelem można umieścić maksymalnie dwa wentylatory 120 mm lub dwa wentylatory 140 mm. Opcjonalnie na tunelu zasilającym można zamontować kolejny wentylator 120 mm.

Zaprojektowany do przechowywania danych
Obudowa suwaka RGB oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić kilka dysków do przechowywania danych w tym samym czasie. W sumie trzy dyski SSD można zamontować na tacy płyty głównej i na górze tunelu zasilania. Klatka HDD / SSD zamontowana wewnątrz tunelu może pomieścić do dwóch 3,5-calowych dysków twardych i, w razie potrzeby, dodatkowe dyski SSD.

Rozbudowana budowa sprzętu
Podobnie jak w poprzedniej wersji, w obudowę RGB Slider White można wbudować również większe typy osprzętu, pomimo jego kompaktowych wymiarów. W obudowie można zainstalować chłodzenie procesora o wielkości do 15,7 cm, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na kartę graficzną o wielkości do 33,5 cm.

Reklama

Cena i dostępność
Biały suwak RGB jest teraz dostępny w sugerowanej przez producenta cenie 44,99 euro.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment