Sezon 3A Bridgerton w serwisie Netflix, RuPaul All-Stars i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu


W każdym tygodniu jest mnóstwo programów telewizyjnych do przejrzenia, a ten tydzień nie jest wyjątkiem – jestem pewien, że mówiłem już o wielu wypełnionych po brzegi tygodniach z telewizją, ale co zrobisz! Telewizja daje, daje, zabiera i daje jeszcze więcej.

Jeśli potrzebujesz rekomendacji innych niż tylko nowe programy, mamy teraz comiesięczny wątek rekomendacji telewizyjnych, w którym pierwszą instancją wydarzyło się w zeszłym tygodniu. Jeśli jednak szukasz czegoś do obejrzenia w tym tygodniu, sprawdź poniższe opcje. Z triumfalnego (ale półsezonowego!) powrotu Bridgertona aż do szalonego zakończenia najdziwniejszego programu Apple TV Plus w historii – w tym tygodniu mamy mnóstwo świetnych seriali.

Oto najlepsze premiery i finały telewizyjne tego tygodnia.


Nowe seriale na Netfliksie

Bridgerton sezon 3A

Gatunek muzyczny: Dramat romantyczny
Data wydania: 16 maja
Showrunner/twórca: Chrisa Van Dusena
Rzucać: Nicola Coughlin, Ruby Stokes, Luke Newton i nie tylko

Jego Bridgertona sezon 3 i to jest statek, którym wszyscy jesteśmy czekaliśmy widziani już od dawna: Penelope Featherington (Nicola Coughlin) i Colin Bridgerton (Luke Newton). Ale nie tylko oni przeżywają romantyczne wstrząsy – w końcu to sezon.

Reklama

Krew Zeusa

Gatunek muzyczny: Fantazja mitologiczna
Data wydania: 15 maja ze wszystkimi odcinkami
Showrunner/twórca: Włas i Karol Parlapanides
Rzucać: Derek Phillips, Mamie Gummer, Jason O’Mara i nie tylko

Heron (Derek Phillips) poznał kilka trudnych prawd na temat swojego związku z przywódcą demonów Serafinem (Elias Toufexis) i stoczył rozgrywkę trwającą wieki. (Podsumowując to krótko: brat bliźniak, i zabił go.) Teraz Hades chce pomocy Serafina w ucieczce z Zaświatów na zawsze i obaleniu Zeusa.

Tymczasem Heron zastanawia się: Jeśli bogowie mają więcej wad od nas… dlaczego mamy ich słuchać?

Nowe programy w Disney Plus

Finał sezonu X-Men ’97

Zdjęcie: Disney Plus

Gatunek muzyczny: Poważni superbohaterowie, którzy wracają do przeszłości
Data wydania: 15 maja
Showrunner/twórca: Beau DeMayo
Rzucać: Ray Chase, Jennifer Hale, Alison Sealy-Smith i nie tylko

Scena jest gotowa; stawka jest wysoka; mutanty walczą. Przynajmniej Magneto uważa, że ​​miał rację. Podczas gdy reszta X-Men nie jest w pełni na pokładzie, w zeszłym tygodniu zadał Wolverine’owi ostateczny cios oznacza, że ​​może zdobyć jeszcze kilka punktów.

Nowe programy w Hulu

Wujek Samsik

Gatunek muzyczny: Dramat polityczny
Data wydania: 15 maja z pięcioma odcinkami
Showrunner/twórca: Shin Yeon-shick
Rzucać: Song Kang-ho, Byun Yo-han i nie tylko

Dwóch mężczyzn próbuje uczynić Koreę Południową lat 60. XX w. lepszym miejscem: Kim San (Byun Yo-han), idealista mający nadzieję, że amerykański dobrobyt pomoże Koreańczykom, oraz wujek Samsik (PasożytSong Kang-ho), który działa z cienia jako polityczny majster i kameleon społeczny. Ale Kim San zaczyna się zastanawiać: czy Samsik to prawdziwa okazja, czy też skorumpowany wpływ spycha go na ciemną ścieżkę?

Nowe programy w Prime Video

Sezon 2 Outer Range

Gatunek muzyczny: Westernowy dramat science-fiction
Data wydania: 16 maja
Showrunner/twórca: Briana Watkinsa
Rzucać: Josha Brolina, Imogen Poots i Lewisa Pullmana

Royal (Josh Brolin) świetnie się bawi na swoim ranczu, a to wszystko, zanim wejdziesz do dziwnego tunelu czasoprzestrzennego, który otworzył się na jego posiadłości i nie wiadomo dokąd. Przynajmniej teraz, w sezonie 2, zaczyna wpadać na więcej pomysłów – choć czas pokaże, czy pomoże mu to w uporaniu się z czasochłonnym bałaganem, z którym został.

Nowe programy w Paramount Plus

RuPaul’s Drag Race All Stars sezon 9

Gatunek muzyczny: Konkurs rzeczywistości
Data wydania: 17 maja
Showrunner/twórca: RuPaul
Rzucać: Kilka gwiazd Drag Race

Znasz ćwiczenie: przeszłość Wyścig dragów RuPaula gwiazdy powracają w turnieju mistrzów. W tym sezonie występują: Angeria Paris VanMicheals, Gottmik, Jorgeous, Vanessa Vanjie Mateo i nie tylko.

Finał serialu Młody Sheldon

Sheldon Cooper w siódmym sezonie Młodego Sheldona wygląda na zszokowanego i zaskoczonego.  Sheldon jest grany przez aktora Iaina Armitage'a.

Obraz: CBS

Gatunek muzyczny: Zaskakująco wzruszający dramat rodzinny
Data wydania: 16 maja
Showrunner/twórca: Chucka Lorre’a i Stevena Molaro
Rzucać: Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber i nie tylko

Młody Sheldon, Teoria wielkiego podrywu spin-off o (o kim jeszcze) Sheldonie (ale młodym) dobiega końca. Spektakl okazał się hitem niespodziewanym, odbiegającym od oryginału bardziej zjadliwy styl serialu komediowego na coś bardziej serdecznego. Jak będzie ustawiony ten program jeszcze inny spin-off (nie o Sheldonie w żadnym wieku)? Muszę się dostroić, żeby zobaczyć.

Nowe programy w Apple TV Plus

Wielkie Cygaro

Gatunek muzyczny: Szalona historia
Data wydania: 17 maja z dwoma odcinkami
Na podstawie artykułu: Jozuego Bearmana
Rzucać: André Holland, Janine Sherman Barrois, Jim Hecht i nie tylko

Założyciel Czarnej Pantery, Huey P. Newton (André Holland), próbuje uciec na Kubę, aby uniknąć FBI, według dość skomplikowanego planu – mianowicie wykorzystania słynnego hollywoodzkiego producenta do nakręcenia fałszywej produkcji filmowej – który oczywiście kończy się niepowodzeniem niemal co turę.

Jeśli myślisz: „Hej, to brzmi trochę jak Argo” prawdopodobnie powinieneś wiedzieć: ten program jest właściwie oparty na artykule Joshuaha Bearmana, który również napisał ten artykuł Argo opierał się!

Finał pierwszego sezonu Sugar

Colin Farrell nalewa szklankę szkockiej w szelkach z poluzowanym krawatem w programie Apple TV Plus Sugar

Zdjęcie: Apple TV Plus

Gatunek muzyczny: Noir, z niespodzianką
Data wydania: 17 maja
Showrunner/twórca: Marka Protosevicha
Rzucać: Colin Farrell, Kirby, James Cromwell i nie tylko

Cukier kończy swój pierwszy sezon, włączając w to pogodzenie się z jego dzikim zwrotem akcji. Jeśli nie oglądasz, teraz jest dobry moment, aby dołączyć!Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment