Sezon 2 Finałów wprowadza hackerski styl gry, premiera 14 marcaSezon 2 Finały Wystartuje 14 marca, a na arenie dzieją się dziwne rzeczy. Teleturniej został skompromitowany przez nieuczciwy kolektyw hakerski CNS, a showrunnerzy starają się rozszyfrować ich tajemnicze wiadomości, ale jedno jest jasne: program musi trwać! Przez cały sezon tej darmowej gry uczestnicy mogą doświadczyć nowej broni dla każdej klasy, nowej, zhakowanej mapy SYS$HORIZON, zupełnie nowego trybu gry 5 na 5 Power Shift, nowego systemu ligowego opartego na umiejętnościach, nagradzany cotygodniowy rozwój kariery, prywatne mecze – na razie w wersji beta z ograniczoną liczbą funkcji – oraz nowy styl gry hakerskiej, który dodaje zawodnikom kilka sposobów na zmianę areny na swoją korzyść.

Nowy Hacker Playstyle w THE Finals pozwala graczom wcielić się w CNS dzięki zestawowi nowych gadżetów i nowej specjalizacji, które można łączyć i dopasowywać do istniejącego zestawu narzędzi gracza. Usuwaj ściany, przeciwstawiaj się grawitacji, tuneluj przez arenę i przekształcaj przedmioty — zostań usterką systemu, najlepszym taktykiem cybernetycznym i nadaj grze nowy wymiar.

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu The Finals na YouTube:

  • Dematerializator dla mediów: specjalizacja, która tymczasowo usuwa powierzchnie fizyczne, takie jak ściany, sufity lub maź, umożliwiając zawodnikom widzenie, strzelanie i przechodzenie przez nie. Twórz nowe przejścia i zamykaj je z powrotem — zamień każdą przeszkodę w otwarte drzwi.
  • Kostka antygrawitacyjna dla grubych: rozkładana kostka, która manipuluje grawitacją w jej bezpośrednim sąsiedztwie, podnosząc zawodników i przedmioty w górę! Czy jest to narzędzie do przechodzenia? A może gadżet obronny? To zależy od każdego uczestnika!
  • Brama dla świateł: parę możliwych do wdrożenia portali o ograniczonym zasięgu! Kiedy oba zostaną rzucone i aktywowane, zawodnicy i przedmioty mogą przemieszczać się pomiędzy dwiema lokalizacjami. Każdy może korzystać z portalu, ale gracze nie mogą go widzieć ani przez niego strzelać! Idealny na szybki wypad, gdy robi się gorąco.
  • Narzędzie do przekształcania danych dla mediów: gadżet, który zmienia fortyfikacje wroga (lub dowolne inne obiekty) w coś zupełnie innego – na przykład zmianę wrogiej miny w krzesło. Lub wieżę wroga na stole. Świetnie nadaje się do przebijania się przez obronę wroga!

Wszystkie modele otrzymają nową broń: Światli otrzymają pistolet maszynowy serii 93R, Średni otrzymają nowy karabin szturmowy serii FAMAS, a Grubi będą mogli władać nową strzelbą kulową KS-23.

Mając dostęp do zasobów i plików źródłowych, CNS wprowadziło własną Arenę, SYS$HORIZON. Ten pełen usterek, pełen neonów pejzaż miejski istnieje w obszarze ładowania teleturnieju i oferuje mieszankę rozgrywki pionowej i poziomej. Mosty wokselowe tworzą ścieżki między budynkami, a elementy pływającej, wadliwej geometrii pozwalają zawodnikom parkourować po arenie. Częściowo załadowany i nie na miejscu SYS$HORIZON to widok, który warto zobaczyć, szczególnie w nocy.

Co więcej, drugi sezon The Finals zawiera Power Shift — zupełnie nowy, swobodny tryb gry 5 na 5, w którym dwie drużyny rywalizują o eskortowanie platformy przez arenę. Jeśli zostanie przerwana przez wrogą drużynę, platforma zatrzymuje się lub całkowicie zmienia kierunek. Uważaj, platforma przebije wszystko na swojej drodze i może nią wstrząsnąć fizyka. Gracze mogą zmieniać swoich zawodników pomiędzy odrodzeniami, co pozwala im na bieżąco równoważyć swoje drużyny i doskonalić swoje umiejętności do perfekcji.
W sezonie 2 uczestnicy mogą rywalizować w odnowionym systemie ligowym, który poprawia jakość gry rankingowej i zapewnia nagrody ligowe, które podnoszą stawkę. Nowy system Career Circuit oferuje cotygodniowe nagrody od sponsorów sezonowych, umożliwiając zawodnikom przejście od nowicjusza do mistrza poprzez realizację kontraktów przez cały sezon.

Reklama

To — i wiele więcej — w drugim sezonie The Finals. Na co zatem czekasz? Wejdź do teleturnieju, daj się ponieść usterkom dzięki zupełnie nowemu wyposażeniu i zaburz strukturę areny. The Finals jest dostępne za darmo na PC za pośrednictwem Steam, poprzez streaming w chmurze PC za pośrednictwem NVIDIA GeForce Now, na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymuje oficjalne wymagania sprzętowe na PC

Nixxes Software opublikowało oficjalne wymagania systemowe gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, której oficjalna premiera odbędzie się 16 maja. Ponadto gra będzie...

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...
Advertisment