Severance sezon 2 z datą premiery na Apple TV+


Jeden z programów Apple z największą liczbą fanów, Severance, w końcu powróci z nowymi odcinkami. Oto, kiedy 2. sezon Severance zadebiutuje na Apple TV+.

Po wczorajszym teaser kodu Morse’aFirma Apple ogłosiła dziś datę premiery drugiego sezonu serialu Severance. Jest ona o wiele późniejsza, niż wielu z nas się spodziewało.

Premiera drugiego sezonu serialu Severance odbędzie się Piątek, 17 stycznia 2025.

Firma podała datę premiery w ramach nowego filmu zapowiadającego premierę.

Reklama

Drugi sezon „Severance” będzie zawierał 10 nowych odcinków serialu, co sprawi, że będzie o jeden odcinek dłuższy od swojego poprzedniego.

Odchodząc od standardowej praktyki Apple TV+, Severance udostępni tylko jeden nowy odcinek 17 stycznia, a następnie będzie ukazywać się co tydzień aż do 21 marca. Zazwyczaj nowe sezony seriali TV+ debiutują dwoma odcinkami.

Oto podsumowanie ogłoszenia firmy Apple:

W „Severance” Mark Scout (Adam Scott) przewodzi zespołowi w Lumon Industries, którego pracownicy przeszli procedurę odprawy, która chirurgicznie dzieli ich wspomnienia między życie zawodowe i osobiste. Ten śmiały eksperyment w „równowadze między życiem zawodowym a prywatnym” zostaje zakwestionowany, gdy Mark znajduje się w centrum rozwijającej się tajemnicy, która zmusi go do zmierzenia się z prawdziwą naturą jego pracy… i samego siebie. W drugim sezonie Mark i jego przyjaciele poznają straszne konsekwencje igraszki z barierą odprawy, co prowadzi ich dalej ścieżką nieszczęścia.

Ostatnie, niepokojące zdanie zapowiada mroczniejszy obrót spraw dla serialu w nowym sezonie, a także potencjalnie więcej akcji.

Czy jesteście podekscytowani drugim sezonem Severance? Dajcie nam znać w komentarzach.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment