Seria Thermaltake Tower wprowadza dwie nowe obudowy obsługujące płyty główne ATX / ITX z ukrytym złączemThermaltake, wiodąca marka komputerów osobistych oferująca rozwiązania sprzętowe klasy premium, z dumą przedstawia obudowę Tower 600 Mid Tower Chassis obsługującą płyty główne ATX z ukrytymi złączami oraz obudowę Tower 250 Mini Chassis zaprojektowaną dla płyt głównych ITX. Seria Tower to jedna z najpopularniejszych obudów o klasycznej konstrukcji pionowej. Dzięki tym dodatkom seria Tower może współpracować z bardziej zróżnicowaną gamą płyt głównych. Co więcej, obie obudowy mają charakterystyczny ośmiokątny wygląd i można je ustawić poziomo za pomocą dodatkowego zestawu stojaka na obudowę, dzięki czemu konfiguracja komputera będzie w centrum uwagi!

Obudowa typu Mid Tower Tower 600
Obudowa Tower 600 Mid Tower to największy model z serii Tower, idealny dla entuzjastów poszukujących wydajnego sprzętu nowej generacji i maksymalnego wsparcia chłodzenia. Jest dostępny w wersjach Black, Snow, Matcha Green i Hydrangea Blue, idealnie pasujących do każdego scenariusza.

Kompatybilność płyty głównej z ukrytym złączem:

Oprócz standardowych płyt głównych obsługuje także płyty główne ATX z ukrytymi złączami, takie jak ASUS TUF GAMING Z790-BTF WIFI, ROG MAXIMUS Z790 HERO BTF i MSI Z790 PROJECT ZERO, zapewniając doskonałe zarządzanie kablami poprzez umieszczenie zagraconych kabli z tyłu.

Doskonałe rozwiązania chłodzące:
Tower 600 jest fabrycznie zainstalowany z dwoma wentylatorami CT140 140 mm i może w sumie pomieścić do dwunastu urządzeń AIO o średnicy 120 mm i do 420 mm, zapewniając wyjątkową wydajność chłodzenia komponentów o wysokiej wydajności.

Podwozie Tower 250 Mini
Tower 250 to obudowa mini ITX dostępna w kolorach Black i Snow. Ta obudowa oferuje miłośnikom kompaktowych komputerów PC atrakcyjną opcję ze stylowym ośmiokątnym kształtem i optymalną wydajnością cieplną.

Obsługa kompaktowej konfiguracji:
Tower 250 jest kompatybilna z płytą główną ITX i zasilaczem SFX, obsługując komponenty w małej obudowie. Dzięki pionowej konstrukcji obudowy Tower 250 może skutecznie zaoszczędzić miejsce w obszarze gry.

Reklama

Doskonałe rozwiązania chłodzące:
Tower 250 jest wyposażony w dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory CT120 120 mm i może obsługiwać radiator 360 mm i osiem wentylatorów 120 mm, zapewniając wyjątkową wydajność chłodzenia i eliminując typowe problemy związane z rozpraszaniem ciepła w małych obudowach.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment