Seria Ted Lasso ukaże się na płycie Blu-ray w lipcu [update: now available to order]


Aktualizacja: Ted Lasso: Cała seria jest już dostępna można zamówić w przedsprzedaży na Amazonie. Premiera Blu-ray zaplanowana jest na 30 lipca. Będzie dostępny w formatach HD Blu-ray i DVD.

Hitowy serial komediowy Teda Lasso obecnie można oglądać wyłącznie za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego Apple, AppleTV+. Wreszcie, ponad cztery lata po premierze pierwszego sezonu, wydaje się, że okno wyłączności w końcu dobiegnie końca i serial wkrótce ukaże się na fizycznej płycie.

9to5Mac rozumie, że Warner Bros. przygotowuje się do wydania Teda Lasso na Blu-ray, a premiera ma się odbyć w lipcu…

Ted Lasso został stworzony i wyprodukowany przez Warner Bros, a Apple udzielił mu licencji na wyłączność do transmisji strumieniowej i inne prawa. To właśnie pozwala na stworzenie wydania płytowego, gdyż prawdopodobnie Apple nie zachował tych praw do nośnika fizycznego w nieskończoność.

Co ciekawe, wierzymy, że wersja Blu-ray będzie sprzedawana jako „kompletna” edycja, obejmująca wszystkie trzy sezony serialu.

Reklama

Jednak przyszłość Teda Lasso pozostaje niepewna. Chociaż trzeci sezon wydany w zeszłym roku zakończył główne wątki fabularne decydującym finałem, pozostawił otwarte drzwi dla ewentualnych spin-offów, a nawet kontynuacji głównego serialu. Apple w szczególności nie reklamowało trzeciego sezonu Teda Lasso jako „sezonu finałowego”, jak miało to miejsce w przypadku niektórych innych swoich oryginałów, które się zakończyły.

W branży pojawiły się pogłoski, że Jason Sudeikis poinformował kadrę kierowniczą, że chciałby wrócić na to stanowisko. Uważa się, że pomiędzy obsadą, Warner Bros i Apple trwają dyskusje na temat przyszłości serii, niezależnie od tego, czy chodzi o zielone światło na czwarty sezon, czy spin-off serialu. Przynajmniej na razie jednak nie ma oficjalnego słowa.

Biorąc pod uwagę ogromną popularność serialu, wydaje się mało prawdopodobne, że serial nigdy nie powróci w żadnej formie. Nawet dziś zajmuje pierwsze lub drugie miejsce na liście najczęściej oglądanych programów Apple TV+.

Podążaj za Benjaminem: @bzamayo NA Wątki I Świergot.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment