Seria kontynuacji Game of Thrones Jona Snowa jest prawdziwa, mówi George RR Martin


Wygląda na to, że raporty były prawdziwe: Kit Harington naprawdę nie chce tracić czasu w Westeros. W czwartek, Pieśń Lodu i Ognia autor George RR Martin potwierdził raport z zeszłego tygodnia, że ​​HBO się rozwija sequel serii spinoff o Jonie Snow. Martin nie mógł podać więcej szczegółów na temat serialu, sugerując, że fani powinni zamiast tego zwrócić uwagę na oficjalne ogłoszenie HBO.

Sequel otrzymał roboczy tytuł Śniegi podobno będzie opowiadać o życiu Jona Snowa po wydarzeniach z Gra o tron Seria HBO. W ciągu wywiad z BBC, Emilia Clarke powiedział, że Harington powiedział jej o serialu i że był mocno zaangażowany od góry do dołu.

Martin również to potwierdził, stwierdzając, że seria była pomysłem Haringtona. Martin powiedział również, że Harington wybrał scenarzystów i showrunnerów serialu, a aktor i jego zespół przybyli do Nowego Meksyku, aby pracować z Martinem i zespołem Martina w celu opracowania historii i założenia serialu.

Jednak w swoim poście na blogu Martin, obecnie weteran telewizji, zwraca uwagę, że ta seria jest obecnie dopiero opracowywana i nie jest oficjalnie zielona. Oznacza to, że nadal jest całkowicie możliwe, że ten program nie zostanie zrealizowany lub może dostać pilota, ale nie ma zamówienia na serię, na przykład Gra o tronDługa noc prequel.

Śnieg jest czwartą akcją na żywo Gra o tron spinoff obecnie w fazie rozwoju. Istnieje również seria o nazwie Dziesięć tysięcy statkówi seria o nazwie Wąż morski (lub ewentualnie Dziewięć podróży), a na koniec seria „Dunk & Egg”, która będzie się nazywać Rycerz żywopłotowy lub A Rycerz Siedmiu Królestw. W przygotowaniu jest również kilka animowanych projektów Game of Thrones.

Żadna z tych serii, które wciąż używają działających tytułów, nie została jeszcze oficjalnie podświetlona na zielono i prawdopodobnie będzie w dużym stopniu zależeć od sukcesu tegorocznych Dom Smokaktóry ma przyjść HBO w sierpniu.

Reklama

Jeśli ta seria wyjdzie na światło dzienne, prawdopodobnie nie potrwa to bardzo długo, zwłaszcza że nie wiemy jeszcze nic o jej scenarzystach ani showrunnerach.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowszy czarny charakter Batmana to robot Failsafe w Batman #125 Chipa Zdarsky’ego

Od 2006 roku DC Ordynans seria była miejscem, w którym najwięksi pisarze firmy robili swoje największe huśtawki — do pisania Historia...

Nowoczesny komputer All-in-One z serii AM272 firmy MSI może być Twoim zaufanym partnerem dla biznesu

Firma MSI, światowy lider w wysokowydajnych i innowacyjnych rozwiązaniach komputerowych, ogłosił wprowadzenie nowoczesnego komputera All-in-One z serii AM272 wyposażonego w najnowsze oprogramowanie, które...

James Cameron mówi, że Avatar 4 to „skurwysyn” — ale może nie reżyserować tego

W porządku, jeśli się zgubiłeś, ale oto krótkie przypomnienie, że w tym roku Avatar: Droga Wody to tylko pierwszy z potencjalnych...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!